Trakya’nın meralarından selamlar :)

FullHD1

Kıdemli Üye
Çok iyi kanka benim bitkiler benzior ha bişey sorcam kaç günde bı kaç litre su veriyosun kolay gelsin :)

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Amnesie haze 1 nisan topraktan çıkış kuş gübresi solucan aloe vera calmag verildi kademe kademe

GlockGen5

Müptezel
Geçen sene de bu senede domuzlar bitkilerimi mahvetti,ben 20 cm den daha büyük bitkiler attım dağlara bu kadar yine olmadı,emeğine sağlık bro çok güzel,bitkinin yanına gitmeden fotokapan varmı diye bütün ağaçlara göz gezdir bol hasatlar

esrarii

Müptezel
tepeler kesilip , budama yapılıp , gübre arttırılabilinir bence , solucan ve kuş gübresi bitkiye yeterli kademe grow gübresi olarak yetmez sanırım , güzel bi bloom gübresi de düşünürdüm ben olsam . hasadın bol olsun

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Harika eline koluna sağlık , Kırklareli , vize dağlarında ki rüzgar güllerini tirlardan ben indirdiydim zamanın da 2016 nin yaz ayinda , on numara doğası havası var , full köfteci var memleketinizde bol bol at eti yedik herhalde oralarda..:D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ***** ******* hahahaha****** ******* ******* ****** ***** ******* * ***** ** ** ******* hahahaha** *****
  • Didrug Didrug:
    ***** ********** ***** *** ****** ***** hahahaha** ***** ********** ******** ********* **** hahahaha*** **** ******* *** **** **
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
    ******** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha******* ****** ** **** ***** ** ***** ********
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ***** ***** **
  • Didrug Didrug:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ** hahahaha****** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* hahahaha** hahahaha
  • Didrug Didrug:
    ***** ******* ****** ****** *** ********* *** ********* ** ***** ****** ** *********
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ********** ***** *** ******* *** hahahaha*** *** ******** ******** ******* ***** **** ****** ********* *** *** *** ****** ** ****** hahahaha** hahahaha *** ** ******* ****** hahahaha* **** ***** hahahahahahahaha****** ****** ** **** ***** ** ***** ********
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ** *** ****** ********** ****** **** hahahaha** ********** ***** *** ******* *** hahahaha*** *** ******** ******** ******* ***** **** ****** ********* *** *** *** ****** ** ****** hahahaha** hahahaha *** ** ******* ****** hahahaha* **** ***** **********
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ********* hahahaha ********** ******* ********** ******** **** *** ***** ********* **** *********
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ******* ***** ***** ****** ******** ** ** ******* ** ***** *** ******** ******* ********* ****** ***** ***
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
    *** **** ****** ****** **** ****** ****** ******* ****** ******** ******** ***** ****** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ** *** **** ***** ** hahahaha ***** hahahaha* *** ********* ***** **** ****** ****** **** ****** ****** ******* ****** ******** ******** ***** ****** **
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ****** **** **** ****** *** ** *** hahahaha***** hahahaha ***** ********* *** hahahaha
    bandaleros bandaleros: ****** **** **** ****** *** ** *** hahahaha***** hahahaha ***** ********* *** hahahaha