Trafikte Uyuşturucu Testine geçilmiş

Marmara bölgesinde baya bir ilde baslandi bu uygulama. Dikkatli olmak lazim 8 dk civara sürüyor. Tükürükten anlasiliyor. Aman dikkat

Retroman

Yeni üye
Abi herhangi birşeyin etkisindeykende araç kullanılmaz, anlık tespit ediyorsa iyi ama 1 gün öncesini tespit ediyorsa sıkıntı.Gençliğimde alkollü motor kullanırken yokuşu çıkamamıştım ve motor üstüme devrilmişti, pierlotide kışın ortasında saçma sapan bir şekilde ölecektim öyle bir açıda kaldıkı motor üstümde motoru kıpırdarsam aşağı doğru yani bana doğru kayıyor hayalarıma baskı yapıyordu kıpırdatamıyordum ve çaresizliğin dibini yaşıyordum, hava buz gibi telefon çekmiyordu, kimsede geçmiyordu gecenin 4 üydü, en sonunda ambulansı aradım öyle kurtuldum, 20 li yaşlardaydım rezil bir tecrübe olmuştu, bu tarz rezil tecrübeler yaşamanıza gerek yok beyler kafanız iyiyken araç kullanmayın dosthane tavsiyemdir.

Ü

Üye silindi 28956

Guest
Çekip çekip de araç kullanma kanka sende , özelliklede büyük şehirdeysen :) yakın zaman da baya bi yaygınlaşır bu olay .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
  • A AmanBee:
    ********* ****** dready***
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    *********** ******* **** ****** *** ********* ****** ***** *** ********* * **** ** ** *** ****** ****** dready** *** ********** ****** *** ****
  • A AmanBee:
    *** ***** ********* **** *** ******* ** ******** ** ******* ** *********** ******** **** *********** ******* **
  • A AmanBee:
    dready**********
  • deyorke deyorke:
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • deyorke deyorke:
    ******** ***** *** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • deyorke deyorke:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** *** **** ****** ***** ********** ********** **** ****** ****** *** **********
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • K Keyifcihtiyar:
    *** ***** **** ***** dready* *********** ******* ****** ********** ******* ***** ******* **** ****** dready****** ***** ***** *
  • deyorke deyorke:
    *** ******** ********* ******** ***** dready**
  • deyorke deyorke:
    ** **
    deyorke deyorke: ** **