Torrez market--- SCAM

Patience

Yeni üye
Torrez marketten leopard adlı satıcıdan alışveriş yapmak için anlaştım.. kargoya vermek için yarını beklediğini söyledi ve ertesi gün olduğunda ise ddos saldırısı nedeni ile hesabımı kapattılar. bahaneleri bu ben dolandırıldım siz dolandırılmayın.. Adminler hala cevap vermiyor... 10 gündür flood yaptığım için hesabımı açmıyolarmış...

Mertali54

Doktor
Torrez marketten leopard adlı satıcıdan alışveriş yapmak için anlaştım.. kargoya vermek için yarını beklediğini söyledi ve ertesi gün olduğunda ise ddos saldırısı nedeni ile hesabımı kapattılar. bahaneleri bu ben dolandırıldım siz dolandırılmayın.. Adminler hala cevap vermiyor... 10 gündür flood yaptığım için hesabımı açmıyolarmış...
kardes bende dolandırıldım ama ben bırazda sansa bırakmıstım ısımı tohum konusunda benım kı tokatcı da olacagından supelenıyordum ama degılsede ıstanbul bana yakın ısımı gorurum dıyordum sonuc olarak 200 tl tokatlandım

garabela

Yeni üye
Ne oldu son olarak bir değişiklik var mı ?

sinan789

Üye
order kısmındaki siparişin silinmez 4 aşamalı olarak kalır ilki ödeme bekleniyor ikincisi ödeme alındı üçüncüsü kargoya verildi son olarakta satıcı parayı siteden yani escrowdan çeker ve kargonun gelmesini beklersin

parayı attın ama siparişi veremediğin kısmı anlamadım tam olarak pgp zorunlu değil diye biliyorum o sitede

Ted

Üye
order kısmındaki siparişin silinmez 4 aşamalı olarak kalır ilki ödeme bekleniyor ikincisi ödeme alındı üçüncüsü kargoya verildi son olarakta satıcı parayı siteden yani escrowdan çeker ve kargonun gelmesini beklersin

parayı attın ama siparişi veremediğin kısmı anlamadım tam olarak pgp zorunlu değil diye biliyorum o sitede

ben sponsordan aldım. ek olarak world marketten de verdim. tohumları zarfta mı yolluyorlar yoksa oyuncak gibi bişeyin içine mi saklıyorlar? bilen var mı?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Mamba70:
  • R RainGrow:
    ***** ****** *********** ********* ** ******* *** ****** ******** ***** ***** ***** ********* ******* ***** **
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
    ***** ***** ********* **
  • M Mamba70:
    **** ********* ** ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • M Mamba70:
    ***** ****** *********** ********* ** ***** ****** *** ********* **** *********** ****** ****** ***** ***********
    +2
  • Sleepless Sleepless:
  • R RainGrow:
    ***** ** ******* ***** **** **
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
    * ******* dready ******** **** *** ** **** ***** **** ****** * ** ****** * ***** ********** dready ****** dready** ****** ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    **** ***** dready* ***** ********* ***********
  • M Mamba70:
  • M Mamba70:
    * ******** ****** ********* ******** ****** ****** ** dready ******* ****
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless: