Toprağın içinde gri böcükler

• Konbuyu başlatan Üye silindi 34638
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 34638

Guest
Bugün benim kıza gübreli suyunu verirken bir baktım toprağın içinde 2 tane gri böcükler saklanmaya çalışıyor, çıldırdım. Sizce bu böcekler nedir fotoğraflarını çekemedim çünkü bıcık bıcık saklandılar hemen. Gri ve küçüklerdi. Kabinde pervane yok (kargoda birkaç güne gelecek) ve karbonfiltre falan takılı değil sadece ışık ve kız var.

Ü

Üye silindi 34638

Guest
Kanka eğer bir daha görürsem onları fotoğraflarını atacağım ama toprağın içinde doğru hemen sakladılar ayrı ayrı yerde iki tane böcekti.

Cheff

Üye
Kabindelerse zıraatçılarda uğur böceği al tertemiz eder hepsini yer. Böcekten biter

Ü

Üye silindi 34638

Guest
Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler. Önerdiğiniz ürünü de sipariş ettim, deneyip sonuçları yazacağım fakat yine de önerileri olan tecrübeli arkadaşlar yazmaya devam ederlerse onları da okumak/bilgilenmek isterim. Hepimize iyi sömekler.

convik

Doktor
hocam seni toprağı eşeleyip o böcekleri yerinden çıkartıp atmaya karşı durduran nedir onu anlamadım. toprağın yüzünden karıştır çıkarlar dışarıya.

Ü

Üye silindi 34638

Guest
Hocam zaten denedim ama yok oldular bildiğin. Dünden beri de eşeleyip eşeleyip bakıyorum ama yoklar.

Cheff

Üye
Hocam zaten denedim ama yok oldular bildiğin. Dünden beri de eşeleyip eşeleyip bakıyorum ama yoklar.
Ben birşey yazdım ama size tatmin edici gelmedi çünkü herşeyi ilaçlarda ve kimyasalların aramalıyız. Bazen ummadığımız çok küçük şeyler mucize yarata biliyor. Ben haşere mücadelemi herzaman uğur böcekleri ile yaptım. İçeride girdiğimiz malzemeler ne kadar besin olarak görsek de sonuçta her biri kimyasal. Toksin çogaltmanın manası nedir?

Ü

Üye silindi 34638

Guest
Hocam haklısınız da tatmin edici gelmediğini nereden çıkardınız? Teşekkür ederim yorumunuz için.

Cheff

Üye
İnsan oğlu kimyasal maddeye aşık. Ha sen şu biberli filan karışımları soruyorsan bi anlam ifade etmiyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bomberx Bomberx:
  • Night owl Night owl:
    ******* ******* **** ********* **** ********* *** hahahaha****** **** * ******** *** *** *** * *****
  • Night owl Night owl:
  • Bomberx Bomberx:
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** ****** ********* *** *** * ********** hahahaha ****** **** ****** ***** **** ********** hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** ********* ** ** *** **** ****** *** *** **** **** ***** hahahaha* **** **** **** hahahaha***** ** **** ***** ***
  • T Turco:
    * *
  • L lavrens33:
    ********* *** ***** ********* **** * ******** **** ****** ***** ****** ****** ********* *** * *********
  • bandaleros bandaleros:
    **** ** ***** ******** ********* *** ***** ********* **** * ******** **** ****** ***** ****** ****** ********* *** * *********
  • Night owl Night owl:
    ** ******** *** **** ****** *** *** **** *** *** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** **** ******** hahahaha*** **** ****** ****** *********
  • bandaleros bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ** **** **** ***** *** **** * ******* ***** ******** *** ** ***** **** ****** **** *** ** ******** ******* ** **** ****** ****** ***** ** **** ******** hahahaha*** **** ****** ****** *********
  • L lavrens33:
    +1
  • L lavrens33:
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ** **** ***** ********* ***** **** ******* *** ******** *** **** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** *** ******** *** ********* ****** ****** ********** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* **** *** ** ****** *** ******* ***** ** ***
  • bandaleros bandaleros:
    **** hahahaha*** ****
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
    **** ***** hahahaha ********* **** ******
  • T Turco:
    ***** ****** ** * ** ****** ** ****** ****** ** **** ***** ********* ***** ****
    T Turco: ***** ****** ** * ** ****** ** ****** ****** ** **** ***** ********* ***** ****