topmax blomm fikir alabilirmiyim

arkadaşlar benim kızlar yavaş yavaş çiçeğe hazırlanıyor hatta bi kısmı girdi bio nun grow,heaven,acti vera,cal mag kullanıyorum şimdi topmax ,bloom ve alg a mic alıcam bunların yanına acaba yarasa alsam mı yada overdrive mi alsam sağolun şimdiden

Ü

Üye silindi 22832

Guest
biobiz pek anlamam ama big bud alabilirsin.overdrive sonlara doğru alırsın hemen almana gerek yok.

sıvı yarasa gübresi + şeker pancarı melası alabilirsin. boş sulamalarında bu 2sini ihtiyaç halinde de cal-mag ekleyebilirsin

dostum guano bat k organik buldum da şeker pancarı melası ayrımı oluyor
biobiz pek anlamam ama big bud alabilirsin.overdrive sonlara doğru alırsın hemen almana gerek yok.

sıvı yarasa gübresi + şeker pancarı melası alabilirsin. boş sulamalarında bu 2sini ihtiyaç halinde de cal-mag ekleyebilirsin

Kanka organik başlamışsın organik devam et. Bloom ile topmax çok güzel sömek şişirir eğer bitkiye güzel bakarsan.
Eyvallah bro elimden geleni yapıyorum gayet dikkatli gidiyorum bakalım toprağım gayet iyi kuruyor kumaş saksı 19 litre gübreler biobizzin hepsi var ölçümlü kullanıyorum nem 45/70 arası sıcaklık 23/29 pH dikkat ediliyor 6/6,5 22/23. Günündeler daha napim elimden gelenin fazlasını yapıyorum bakalım sonuç ne olucak

higthead

Jolly Green
Bro bende bıobızz ıle basladım bıonun grow cok basarılı ama bloom etkı alamadım hemen connoisseur bloom a gectım hemen fark ettı.
ama bıo nun actıvera algamıc vazgecılmezım.

Bro bende bıobızz ıle basladım bıonun grow cok basarılı ama bloom etkı alamadım hemen connoisseur bloom a gectım hemen fark ettı.
Deneyim önemli tabi ki bugün verdim siparişi daha bekleyemedim bro en azından denemiş olurum connoisseur aklımda bro notumu aldım sağolasın

Kanka ben birqz arastirdim ah nin bud ignator diye bi gubresi var somek ilk ihi hafta veriliyo çiçek olusumunu bastan bitkinin en hizli gelisti cicegin ilk ihi haftasini ateşliyo yabanci forumlardan okudum biraz hasat zamanini da bi hafta erkenlestirdi diyolar bende bio bizz kullaniyorum ek olarak onu alicam bloom basi someklerin olustugu yerlerde çiceklenmeyi arttiriyo top top ayrik somekli bi dal dusun bunun amaci boyle dolu dolu kelleler olsun bastan sonra o araliklar dolsun

Son düzenleme:
Kanka ben birqz arastirdim ah nin bud ignator diye bi gubresi var somek ilk ihi hafta veriliyo çiçek olusumunu bastan bitkinin en hizli gelisti cicegin ilk ihi haftasini ateşliyo yabanci forumlardan okudum biraz hasat zamanini da bi hafta erkenlestirdi diyolar bende bio bizz kullaniyorum ek olarak onu alicam bloom basi someklerin olustugu yerlerde çiceklenmeyi arttiriyo top top ayrik somekli bi dal dusun bunun amaci boyle dolu dolu kelleler olsun bastan sonra o araliklar dolsun
Bu bilgiler çok önemli dostum araştırman ve paylaşım İçin sağol

Ü

Üye silindi 22113

Guest
Hocam saygılar bişey sormak istiyorum biobizz gübrelerinden grow bloom topmax algamic activera bu gübrelerden bendede var ama nasıl kullanıcağımı bilmiyorum bitkim 10.gününde şuan daha hiç bişey vermedim bana yardımcı olurmusun rica etsem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • the imam the imam:
    ***** hahahaha**** ** **** ******* ****** ****** *****
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    ********* hahahaha* *** ********** ****** *****
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ***** ** ****** hahahaha **** ** ******** ***
  • A ax-b:
    ** ****** ********** ***** ******* hahahaha**** ** **** ******* ****** ****** *****
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ***** ******* ********* hahahaha* ** *******
    ***** ******** **** **** ****** hahahaha* *** **** ****** ********** ******* ***** ********** hahahaha******* ******* ***** *** ** hahahaha* hahahaha**** ** **** ******* ****** ****** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* **** *** **** hahahaha* **** * * * ** ********** ******** ***** ********* **** ***** hahahaha**** ** **** ******* ****** ****** *****
    ***** **** *** *** ******* ******* ***** ******* ********* hahahaha* ** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ****** ******* ******* **** ******* *** * **** ***** ****** ** ******** ****** ********
  • A ax-b:
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    ****** *** *** **** hahahaha** ********* ***
    +1
  • A ax-b:
    ****** ** ********* hahahaha** * ********* ******** **** **
  • the imam the imam:
    ******* **** *** **** hahahaha* **** * * * ** ********** ******** ***** ********* **** * ***** ********** ** **
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ******** ** **
  • A ax-b:
    ** ** *** **
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha* *** **** *****
  • A ax-b:
    ****** *** ******* * ******* hahahaha*
  • A ax-b:
    **** hahahaha* *****
  • the imam the imam:
    ***** ******** **** **** ****** hahahaha* *** **** ****** ********** ******* ***** ********** hahahaha******* ******* ***** *** ** ******* ******** ****** ********* *** *** ********* ******** ****** *** *** ** ****** ****** hahahaha** *****
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha* *******
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    A ax-b: ********* ******* ***** ***** ******* ******** *** ******** *******