Toping yaptım ama doğru mu ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22297
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22297

Guest
Forumdan ve internetten izlediğim gibi kelle uçurma yaptım yalnız kopardığım yerden hiç bişey çıkmıyor bir hafta oldu. Normali mi o ışık her dala gelsin diye mi uçurdum ben kelleyi ?

Ü

Üye silindi 22297

Guest
Forumdan ve internetten izlediğim gibi kelle uçurma yaptım yalnız kopardığım yerden hiç bişey çıkmıyor bir hafta oldu. Normali mi o ışık her dala gelsin diye mi uçurdum ben kelleyi ?

Birde en alttaki tohum yaprağını keseyim mi fazla sulama yüzünden yanmıştı ?

esrarii

Müptezel
yandan çıkan iki tane dal var tepede , kelle koparmadan önce tek ti. o iki tepe olarak devam edip , iki kelleyi dört yaparak devam edebilirsin.. ucu yanmış yaprakların , yanık yerlerini de uçurabilirsin

MalrukLord

Doktor
kestiğin yerden yenisi çıkmaz. kestiğin yerin yanından 2 tane yeni dal çıkar onlar da ana kola gibi büyür. aşırı sulamadan bitki yanmaz aşırı gübreden yanar. şimdilik sıkıntı yok bitkinde ama gübreyi azalt.

HighMann

Müptezel
2 hafta kadar sonra o kestiğin yerin yanlarından 2 adet dal çıkacak o dallarada aynı işlemi uygula =4 tepe sömeği elde etmiş olursun auto bitkiyse bu işlem uygulanmaz bu işlemi en fazla 3 yada 4 kere yap fazlası fazla hasat verecek diye birşey yok maksimum 4 kere işlem uygula bitki pistil verdiyse topping uygulanmaz herma olabilir üzülürsün saygılar

Ü

Üye silindi 22297

Guest
2 hafta kadar sonra o kestiğin yerin yanlarından 2 adet dal çıkacak o dallarada aynı işlemi uygula =4 tepe sömeği elde etmiş olursun auto bitkiyse bu işlem uygulanmaz bu işlemi en fazla 3 yada 4 kere yap fazlası fazla hasat verecek diye birşey yok maksimum 4 kere işlem uygula bitki pistil verdiyse topping uygulanmaz herma olabilir üzülürsün saygılar
Yok photo bitki de ilk growum daha yapmayayım kabinim de 40 40 120 çok büyürse sığdıramam. Teşekkür ederim bilgi için ☺️

Ü

Üye silindi 22297

Guest
kestiğin yerden yenisi çıkmaz. kestiğin yerin yanından 2 tane yeni dal çıkar onlar da ana kola gibi büyür. aşırı sulamadan bitki yanmaz aşırı gübreden yanar. şimdilik sıkıntı yok bitkinde ama gübreyi azalt.
Tamamdır teşekkür ederim

HighMann

Müptezel
Yok photo bitki de ilk growum daha yapmayayım kabinim de 40 40 120 çok büyürse sığdıramam. Teşekkür ederim bilgi için ☺️
topping çok büyümemesi için yanlara doğru daha fazla ışık gören sömek için yapılır düşüncen yanlış toppingle daha çok büyümez enine büyür yaptıysan en az 2 işlem yapmanı öneririm 2 hafta sonra o yanlardan çıkan iki dalında tepelerini al bırak birdaha yapma 4 ana dal elde etmiş olursun

Ü

Üye silindi 22297

Guest
topping çok büyümemesi için yanlara doğru daha fazla ışık gören sömek için yapılır düşüncen yanlış toppingle daha çok büyümez enine büyür yaptıysan en az 2 işlem yapmanı öneririm 2 hafta sonra o yanlardan çıkan iki dalında tepelerini al bırak birdaha yapma 4 ana dal elde etmiş olursun
Tamamdır çok teşekkür ederim bilgi için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C cancan27:
    ** hahahaha***** ***** ****** hahahaha****** *****
  • T Turco:
  • T Turco:
  • C cancan27:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** **** **
  • T Turco:
  • C cancan27:
  • C cancan27:
  • T Turco:
    ***** * ******* hahahaha*** hahahaha* ****** ***
  • T Turco:
  • C cancan27:
    ***** * ******* hahahaha*** hahahaha* ****** *** ****** *** ***** *****
  • T Turco:
    ***** ****** hahahaha***
  • C cancan27:
    **** ********* *** ****** **** ****** ********** ***** ********** ***** *** ********* ********* *********
    +1
  • T Turco:
    ****** **** ********** ***** *** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha****
  • C cancan27:
    ***** ****** hahahaha*** ***** ********** ******* hahahaha ********* ******
  • C cancan27:
    ****** **** ********** ***** *** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha**** ***** ******* ******* ******** ****** ********** ******
  • C cancan27:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • C cancan27:
  • T Turco:
    ****** ********* **** hahahaha ****
  • T Turco:
  • C cancan27:
    ******** ****** hahahaha**
    C cancan27: ******** ****** hahahaha**