Tohumsuz Esrar BUYUK Çekiliş ( Eski çekiliş )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba şans bu sefer yüzüme güldü galiba :) 240w qb kazanmışım :) kimin ile iletişime geçeceğim bilgisi olan admin arkadaşlarım aydınlatabilirmi lütfen. Şimdiden teşekkürler :)
Mail gelmiş Tohumsuz bromdan teşekkürler tekrardan :)

Emeği geçen herkeze sonsuz teşekkür ederim. Başta tohumsuz kanka ve diğer yönetici arkadaşlarıma. Tohumsuz kankamın mailde verdiği bilgiler dahilinde sponsor ile görüşme sağladım. Bayramdan sonra gönderileceği söylendi. Tekrardan hayırlı olsun kazanan arkadaşlarıma kazanamayan arkadaşlarım icin de bir dahaki çekilişte bol şans diliyorum

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 18747

Guest
Bu cekilisin indirimlerini kaç gün içinde kullanabiliriz 3 ay sonra geçerlimidir mesela @Kanka

Okii

Üye
Mail gelmiş Tohumsuz bromdan teşekkürler tekrardan :)

Emeği geçen herkeze sonsuz teşekkür ederim. Başta tohumsuz kanka ve diğer yönetici arkadaşlarıma. Tohumsuz kankamın mailde verdiği bilgiler dahilinde sponsor ile görüşme sağladım. Bayramdan sonra gönderileceği söylendi. Tekrardan hayırlı olsun kazanan arkadaşlarıma kazanamayan arkadaşlarım icin de bir dahaki çekilişte bol şans diliyorum
Kanka varmı bi gelişme ?

Pilavcı

Yeni üye
Değerli Tohumsuz Esrar Ailesi

Forumumuzda büyük bir çekiliş yapıyoruz ve sizi bizzat bilgilendirmek istedik.
Yaklaşık 10 yıldır Türkiyede keyifci binlerce dostumuza nasıl en kaliteli Marijuanayı yetiştirebileceklerini öğrettik ve öğretmeye devam ediyoruz.
Bu sene sizlere farklı bir güzellik yapmak istedik ve sizler için bir çekiliş yapmayı düşündük.
Birlikte kaliteli genetikler yetiştirebileceğiniz hediyeleri sizlere çekiliş ile birlikte dağıtmak istiyoruz.

Çekiliş Ödülleri;

1 şanslı üyeye sponsorumuz Dr-karbon firmasından isteğe ve ihtiyaca göre KARBON FİLTRE!

3 şanslı üyeye sponsorumuz Gardens firmasından 240 WATT PRO LED IŞIKLANDIRMA!

10 şanslı üyeye sponsorumuz Degenetica ve Kushseed firmasından istediği 5 GENETİK TOHUM!

10 şanslı üyeye bu firmaalrda kullanabilecekleri %30 İNDİRİM KUPONU!

Çekilişimize katılmak için bu konu altina "Ben de katılmak istiyorum." yazın. Cekilis 4/20 de yani Nisan 20 de yapilacak o yuzden simdiden katilirsaniz gec kalmazsiniz.
Konuda mesajı bulunan tüm üyeler çekilişe katılmış sayılacaktır.
Birden fazla mesaj attığınız takdirde 2. katılım olarak sayılmayacaktır. (10 adet mesaj yazsanız bile 1 katılım hakkına sahip olabilirsiniz hatta spam nedeniyle banlanabilirsniz.)
Siteye yeni kayıt olan üyeler çekilişe katılamaz.
Eski hesabınızın şifresini hatırlamıyorsanız siteye giriş yaparak şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Şimdiden tüm katılımcılara başarılar ve bol şans diliyoruz.

-Tohumsuz Esrar Ekibi
Ben de katılmak istiyorum

nasa

Doktor
Çekiliş bitmiştir. Talihliler ilgili sponsorlara yazarak bilgi alabilirler bunun hakkında ek bir bilgilendirme için konu açmanıza gerek yoktur. Katılan herkese teşekkür ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********