tohum en geç ne zaman filizlenir

borderli

Yeni üye
arkadaşlar nemini ihmal etmiyom hiç derinede ekmedim orta ayar çeşidine göre mesela en zor filizlenen tohum türü desek en geç ne zamana çıkar torpağın üstüne yardım lütfen çıkmıyorlar

https://ibb.co/gMGtckq (fotoğraf dün geceye ait) Dün bu saatlerde toprağa aldım can suyunu bi tık fazla kaçırmış olabilirim birde üstünede biraz döktüm tohumun. Biraz öncede 5 ml tohum etrafını içme suyuyla suladım. Çürütmüşmüyümdür tohumu ? Selam verene kadar günlük 5ml mi gitmeliyim ?

borderli

Yeni üye
sağolun beyler kaynamış su döktüm ya 20 dk bekletip patlamadıysa patlasın diye direk ekmiştim suda bekletmeden dedim ya herro ya merro :)

borderli

Yeni üye
bide beyler tohum ufacık nasıl bi cara bilmiyom kokmuyor beni bad tiripe öle bi soktuki öldüm öldüm dirildim felaket ağır geldi pet yada kova yapsam ölebilirdim cidden bilmiyom caradan ölünürmü ama felaket bişi oldum skankmıdır nedir onun gibi belkide odur çok ağır. hiçbiri çıkmadı uyuz oldum umudu kesecem 3 5 güne

Kimkiduk

Yeni üye
dostum ilginç bir şey söyleyeyim belki yaşayan vardır biri söylese sallıyorsun derdim. önceki growlarımdan birinde çorbacı tohumları 45-50 güne girerken yandan fazladan attığım bir tohum hop kafa verdi topraktan nerdeyse iki ay olacak nasıl bekledi nasıl iki ay kaldı birden kafa verdi bilmiyorum normalde o sulama o gübre çürüyüp gitmesi lazımdı yazık elimle kopardım. ama gerçekten bu bitki süprizlere açık ilginç bir bitki

erşan kuneri

Kıdemli Üye
dostum ilginç bir şey söyleyeyim belki yaşayan vardır biri söylese sallıyorsun derdim. önceki growlarımdan birinde çorbacı tohumları 45-50 güne girerken yandan fazladan attığım bir tohum hop kafa verdi topraktan nerdeyse iki ay olacak nasıl bekledi nasıl iki ay kaldı birden kafa verdi bilmiyorum normalde o sulama o gübre çürüyüp gitmesi lazımdı yazık elimle kopardım. ama gerçekten bu bitki süprizlere açık ilginç bir bitki
tohum 1 2 sene içinde topraktan filizlenebilir hala bahçemden ara ara filiz kopartıyorum

Kimkiduk

Yeni üye
Doğrudur üstad genelde 10 gün içinde çıkmazsa çürümüştür diyorlar ama bazen aylar sonra bile baş verebiliyor.

borderli

Yeni üye
zehir gibi caranın togumları ufacıktı umutsuzluğa kapıldım ama genede dedim çıkar biri bile çıkmazmı çıkmadı hiçbiri gitti hayaller kankaaa çürüdüler sanırım toprakta bi sıkıntılıydılar zaten ufak ufaktılar :(

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** ***** *******
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** hahahaha ****** ******* ******** hahahaha ***** hahahaha**** **** ******** ** ** ***** *******
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
    **** * ** *** ****** * **** ***** ******* * ** ** ** ***** **** *** ***** ** ***** ******* **
  • Zorro Zorro:
    ********** ***** ********** ****** **** **** ******* ****** ** hahahahahahahaha
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** ******** ********** ***** ******** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • Zorro Zorro:
    ********** *** ******* *** hahahaha ********* ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha**** ********* *** ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ****** ******** *** ****** * ******* *** ****** ******* ****** ******* ******** hahahaha *** ***** * ******
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +1
  • Q Qpang:
  • Q Qpang:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
    ******* ** ********* *** hahahaha**
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
    siyah1117 siyah1117: **** ***