Tohum Çimlendirme (resimli anlatım)

Hairdressing.1

Yeni üye
lOzO0r.png

nt: Sormak istediklerinizi konu altında sorun kankalar çözüm buluruz.
Kanka bir tohumdan 2 bitki çıktı bırakayım büyüsün mü

Ü

Üye silindi 22921

Guest
lOzO0r.png

nt: Sormak istediklerinizi konu altında sorun kankalar çözüm buluruz.
2 tohumun birini direk saksıya attım birinide suyun dibine coktukten sonra saksıya attım can suyu veriyorum nem ısı normal herşey. Bu gece 4. Gün doluyor. Daha cıkmadılar bi problem mi var

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Bu arada bir bilgi vereyim.
peçetede veya pamukta patlattığım tohumu toprağa ektiğimde 1 gün baya soğuğa mağruz kaldı. Ben öldü zannetmiştim ama 7 gün sonra baş verdi. Aklınızda bulunsun arkadaşlar

Ü

Üye silindi 22921

Guest
bende o şekilde yaptım ama bu arkadaş dediği için yapmadım tabi ki. Bardakta dibe çökenleri direk saksıya gömdüm. Bende 4. veya 5. gün baş verirler diye düşünmüştüm fakat biz peçete içinde filizlendirmediğimiz için tahmini en geç 12. veya 13. günde baş verirler. Biraz daha bekle bence.
Tekrar suya atıp çökeni peçeteye aldım
Anca patlamıs. İnsalah filiz verirler

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Cvp: Tohum Çimlendirme (resimli anlatım)

aynen öyle kanka yarım cm toprağa yerleştir sonra bastırma üzerine serpiştirerek toprak ekle ve sula sonra ışık sisteminin altına alabilirsin
Tohumu topraga gömer gömmez acacazmı ısıgı. Filiz cıkardı gömdüm şu an

zeko dayi

Müptezel
simdi arkadaslar yardımanihtiyacim var ilk defa yapiyorum yarım bardaga koyup 24 saat beklettikden sonra 2 pecete arasina koyup 24 saat sonra filizleniyormu

Ü

Üye silindi 8417

Guest
Pecetenin icinde tutunca curuyor tohumlar bunlara hic gerek yok, tohumu suya at dibe indigi zaman bekletmeden topraga gom. Hic bekletme pecetede. Hep bu yontemle yaptim hepsi cikti tohumlarin.

cannabiscity

Kıdemli Üye
Pecetenin icinde tutunca curuyor tohumlar bunlara hic gerek yok, tohumu suya at dibe indigi zaman bekletmeden topraga gom. Hic bekletme pecetede. Hep bu yontemle yaptim hepsi cikti tohumlarin.
Kanka ben daha önce önce 24 saat suda beklettim daha sonra peçeteye koydum 3 tohumda mefta oldu elimde 3 adet kaldı W.Widow Photo bende korktuğumdan odamda saksıyı iyice suladım ardına suyu çekmesini bekledim parmağımla bir delik açtım tohumu direk koydum saksının üstünede muşamba çektim delik açtım ve odanın bir köşesine koydum yukarı tarafa ısı yükseldiği için dolabın üstüne kattım bugün 3. gün bekliyorum bakalım inşallah selam verir

redeyes

Yeni üye
Beyler sa herkese 5 adet blue dream auto sipariş verdim ilk growum olcak nasipse bütün malzemelerim tamam 2’sini güzelce paketleyip buzdolabına attım 3’ünüde su dolu bardağın içine attım 1’i dibe çöktü diğer 2’si inatla çökmüyor tribe girdim uyuyamadım gece :D 14 saat civarı zaman geçti nasıl bi yol izlemeliyim sizce

2MoreWeeks

Doktor
Peçete, tohum ve buzdolabı poşetini hazır ettikten sonra dik şekilde saklarsanız, işte böyle uzun ve düzgün kökleriniz olur. Yerçekimi sağolsun. Geriye bir kalemle delik açıp yerleştirmek kalıyor.

t0q5q98w6lo71.jpg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ** ****** *** ******* ******* ***** *** ****** ****** ** *** ***** ***** ********* dready *** * ******* ******* ***** ***** ** ** ******* *********** ***** ******** ******* *** **** dready* ********* ***** ******** **
  • Night owl Night owl:
  • A ax-b:
    ***** ******** ****** *** **** ********* **
    +2
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
  • A ax-b:
    ***** ** ***** dready*
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • Q qimliqsiz:
    dready********** dready********** dready********** dready**********
  • Night owl Night owl:
  • VendettaX VendettaX:
    *** ********* ****** ****** *** **** ***** **** **
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ** ***** dready****** ** ******* ****** *** * ***** **** dready*** ********* dready** ** ** ***** **** **** ******
  • VendettaX VendettaX:
    ***** dready *********
  • Night owl Night owl:
    ** *** ***** ****** ****** ********* ******* dready ********* ** **** **** ******** ***** **********
  • VendettaX VendettaX:
    ***** ****** ***** **** *** **
  • VendettaX VendettaX:
    ******** ******** ******** **
    +1
  • Q qimliqsiz:
    ******** ******** ******** **
  • Q qimliqsiz:
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz:
    ***** dready*** dready********** dready********** dready********** dready**********
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
    Q qimliqsiz: dready**********