Terasta sativa yetiştirme

Merhabalar,

Uzun zamandır kendim yetiştirmeyi düşünüyorum. Evimin terası buna uygun. Sabahtan öğlen 3 e kadar düzenli ışık alıyor. İlk defa yetiştireceğim için tavsiyelerinizbenim için çok önemli. Sativa yetiştirmek için neler tavsiye edersiniz ?

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Merhabalar,

Uzun zamandır kendim yetiştirmeyi düşünüyorum. Evimin terası buna uygun. Sabahtan öğlen 3 e kadar düzenli ışık alıyor. İlk defa yetiştireceğim için tavsiyelerinizbenim için çok önemli. Sativa yetiştirmek için neler tavsiye edersiniz ?
Kanka sadece teras yemiyo sömke koku, disaridan cok hastalik gelir

Turkish man

Doktor
3 saksı üzerine çıkma dostum veg dönemi için 20 saat ışık 4 saat kapalı yap 2 adet torch led ampül al beyaz renk 50 watt lık ilk 40 gün ışık altında yaparsın yakıt konusunda problem yok. 40 günden sonra bebelikten çıkmış güzel bir fidan olmuş olacaktır. Sabah 6.30 dan öğlen 3 e kadar güneş alıyorsa eğer bu sistemi yap ki çok geç hasat alma

Ü

Üye silindi 24905

Guest
Teras uygun. Dışarıdan çok görülecek bir yer değil. İki saksı ekmeyi düşünüyorum sadece. Güvenlik konusunu biraz daha açar mısın ? İki üç saksı çok dikkat çeker mi ?
Kanka neyini açayım grow yapacaksan ilk önce güvenliginden emin ol. Terasta gören olur drone gecer piyoncular vardır 2 sigara icecem diye alır 8.4ü oturursun iyi olmaz.

Kanka neyini açayım grow yapacaksan ilk önce güvenliginden emin ol. Terasta gören olur drone gecer piyoncular vardır 2 sigara icecem diye alır 8.4ü oturursun iyi olmaz.

Kimse görmüyor terası o yüzden problem olmaz. Drone uçurduklarını görmedim şimdiye kadar :)

Yakından görecek kimse yoksa yanına biber domates çiçek filan koyarsın kamufle edersin edebildiğin kadar. Hatta kızın üstünede bir kaç yapay çiçek koyarsın :) ama yan daire veya karşı daire varsa görürse ibnelik olsun diye şikayet etme olasılığı çok yüksek.

Evet kamufüle için öyle şeylerde düşünüyorum. 2 - 3 saksıdan çok koku yayılır mı ?

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Tavsiye edebileceğin sativa tohum var mı kanka ?
Kanka burada iki tane sponsor var bildigim kadari ile. Gir sitelerine bak degerlerine kafana göre sec birini. Ben tohumlarimi buradan baska bir kaynaktan aliyorum. THC 15 ve üzeri sec, yetistir bak keyfine, Bir de sativa agiliklarina % 50-60-70 gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********