Terasta bir mexican airlines auto saksıyı değiştirmeli miyim ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 26274
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 26274

Guest
çözüldü..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 26274

Guest
Çiçeklenmeye girmiş, şuan toprağı kök sarmıştır aşırı strese sokar
peki genel olarak durumu hakkında yorum yapabilir misin yıllardır takip ederim şu forumu yeni üye oldum sizin yorum ve önerilerinizi her zaman dikkate almışımdır. teşekkürler

Shepard

Müptezel
Bitkin gayet güzel ottomanın dediği gibi değiştirirsen 2 hafta toparlayamaz belki hiç toparlayamaz. Çiçeklenme başlangıcındasın buradan son 8-9 haftaya tamamlarsın.

Kanka

Administrator
Yönetici
valla o kadar geniş birşeyki bu toprak işi fosfor potasyum dıyosan organık olsun dıyosan alcan akrebı kesıcek kuyrugunu ılk toprak degısımınden ıtıbaren dıbe koyucan ama şuandan sonrakı surecte organık ya yarasa gubresı tarzında gıdıcen yada hesının pk 13-14 aldınmı götürür

Ü

Üye silindi 26274

Guest
valla o kadar geniş birşeyki bu toprak işi fosfor potasyum dıyosan organık olsun dıyosan alcan akrebı kesıcek kuyrugunu ılk toprak degısımınden ıtıbaren dıbe koyucan ama şuandan sonrakı surecte organık ya yarasa gubresı tarzında gıdıcen yada hesının pk 13-14 aldınmı götürür
Kankanın dediği gibi yarasa gübresi senin için en kolayı olur
teşekkürler bilgi ve katkılarınız için yarasa gübresi işini çözeyim ben o zaman ivedi şekilde..

Ü

Üye silindi 26274

Guest
İşin rast gelsin
ustam peki bu lst tellerini bir süre sonra çıkarmam gerekiyor mu ? yoksa böyle kalmaya devam mı etsin. bu arada biobizz bloom işimi görürmü çiçeklenme için yarın almayı düşünüyorum. çiçeklenmede ilk haftasında başlıyım kullanmaya...

LvbelC5

Kıdemli Üye
Auto bitkilerde zaten kesinlikle saksı değiştirme önerilmez tohumu ektiğin saksıda hasat alsan daha çok verimli olur

Ü

Üye silindi 26274

Guest
Auto bitkilerde zaten kesinlikle saksı değiştirme önerilmez tohumu ektiğin saksıda hasat alsan daha çok verimli olur
teşekkürler bilgi için değiştirme olayını yapmadım hala aynı saksıda devam ediyorum. lst telleri için fikrini alabilirsem sevinirim..

OttoMan347

√SEFİR√
ustam peki bu lst tellerini bir süre sonra çıkarmam gerekiyor mu ? yoksa böyle kalmaya devam mı etsin. bu arada biobizz bloom işimi görürmü çiçeklenme için yarın almayı düşünüyorum. çiçeklenmede ilk haftasında başlıyım kullanmaya...
Hiç tel kullanmadım dostum pamuklu ip veya lastikle yapıyorum. O konuda tecrübesi olan arkadaşlar daha iyi yardımcı olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D DrNewMember:
    hahahahahahahahahahahaha**** ******* ** ** ********
    +1
  • muadip muadip:
    ******* ********* ******** ***** ********** **
    +1
  • D DrNewMember:
    ******* ***** ****** **** ****** **
    +1
  • muadip muadip:
    ***** ***** ****** *** ** ****** *** ***** ** ***** ****** * ***** ** ** hahahaha ***** ****** **** ****** **
    +1
  • D DrNewMember:
    ******** hahahaha* ****** **** ********* **
    +1
  • muadip muadip:
    ******* ******** ****** ***** ****** ****** ***** ******* ********* ****** **
    +2
  • D DrNewMember:
    +1
  • Almora Almora:
    +2
  • Almora Almora:
    +1
  • muadip muadip:
    *** ***** *** ****** hahahaha *********
  • Almora Almora:
    *** ***** **** ***** ** hahahaha*** ** ****
    +1
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** * ********* **** **** hahahaha* ** ******* ******** ****** ***** ****** ****** ***** ******* ********* ****** **
    +1
  • D DrNewMember:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    +1
  • muadip muadip:
    *** **** ***** hahahaha* ***** * ********* **** **** hahahaha* **
    +1
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    **** ***** ***** ***** ***** ****** *** ** ****** *** ***** ** ***** ****** * ***** ** ** ****
  • muadip muadip:
    ***** ***** ******** hahahaha ***** ******** **** ****** ******** **** ******
  • muadip muadip:
    ********* ****** **
  • muadip muadip:
    **** ********* ******* hahahaha **
  • muadip muadip:
    *** ** ** **** ********* **
  • I ichbinkrytpon:
  • muadip muadip:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahahahahahaha hahahaha* ***** hahahaha**