Temiz LSD için dayanışma topluluğu

mupomemo

Yeni Üye
Selam arkadaşlar lsd denemek istiyorum bi süredir netflix’de belgesellerini izliyorum kullanan arkadaşların yazılarını okuyorum herkesin hayatında tecrübe etmesi gereken bir şey olduğuna karar verdim. Yapan arkadaşlarım var onlara sorsam bulabilirler fakat onların takıldığı lsd’nin güzel, kaliteli olduğunu düşünmüyorum iyisini denemek temiz, saf kafa yaşamak istiyorum nereden temin edebiliriz tohumsuz abimizin konularına baktım aldığı kişilerin tor browser linkini atmış  burdan yola çıkarak link paylaşmanın yasak olduğunu düşünmedim yardımcı olursanız sevinirim.

enoc

Üye
kardeşim 150mikrodoz en mantıklısıdır öyle halis felan görmezsin ama çok değişik bir kafası vardır  yaa ben ne cigaralar içtim halis gördüm felan deme bunun kafası bildiğin hiçbirşeye benzemiyor 150 yi olabildiğince stresten uzak chill bir ortamda tavsiyem çok iyi anlaşyığın kankanla 2 kişi geçmemesini tavsiye ederim herhangi bir bad tribe düşecek ortamlardan uzak durun tavsiyem ilk deneyiminizi kendi evinizde rahat rahat yaşayın sonra heee lan bunun kafası buymuş deyip daha kontrollü olabilirsiniz

mupomemo

Yeni Üye
@enoc İlk deneyimi zaten soft yapmak istiyorum kafasını öğrenme açısından. Güvenilir ve güzel bi link biliyorsan pasla kanka

enoc

Üye
mupomemo' Alıntı:
@enoc İlk deneyimi zaten soft yapmak istiyorum kafasını öğrenme açısından. Güvenilir ve güzel bi link biliyorsan pasla kanka

kanka inan bende en son geçen yaz olympos ta sallamıştım o gün buğündür denk gelemiyorum lst ye ::) 

mupomemo

Yeni Üye
vendor linki paylaşmak yasak değil diye duydum, gördüm o yüzden paylaşıyorum bu arkadaş güvenilir ve ürünü iyiymiş diye okudum konularda dolaşırken ama şu an corona muhabbetlerinden dolayı sipariş vermek mantıksız gelmez bu olaylar bitince ilk işim bu arkadaşa ulaşmak olcak :D
http://agarthaourmnyhq3.onion/vendor/tomandjerry

mushtafa

Yeni Üye
Benim instadan referansla tanıştığım bi eleman vardı iki kere sipariş aldığım. Telegramını verdi düzenli görüşüyom 3. yü söyledim. Yasak değilse verim telegram kullancı adını. Türk vendor.

Kanka

Administrator
Yönetici
duzenlı olarak lsd kullanırım  , baslangıc olarak aztec onerırım seversenız kafasını hofnemm denemenızı tavsıye ederım ,  tedarık etmeyı nasıl yaparsınız bılmıyorum ama sızce nerelere gıdenler kımler kullanır az cok tahmınınız vardır kontak kurun :)

mupomemo

Yeni Üye
istesem tedarik edebilirim arkadaşlar aracılığıyla ama iyisini arıyorum ilk sefer özel olsun güzel olsun tribi :D

Amatrgrowr_47

Yeni Üye
Cvp: Temiz LSD için dayanışma topluluğu

@mushtafa kanka kurulduk seni bekliyoruz. please...

@müpomemo kanka siteye ulaşilamiyor

mupomemo

Yeni Üye
@darkbio yok kanka hollanda olması lazım tor browserdan giriş yapmanız gerekiyor linki görebilmek için

Narkotik

Kıdemli Üye
Ben bi tek Tom ve Jerry i biliyorum kanka bide valuelucid vardı feedbacklerden dolayı gönderim yapmıyormuş artık

mushtafa

Yeni Üye
Kanka ban yemek istemiyorum forumu severim, telegram vereyim ban yemiceksem xd

yasak degilse*
su an asitteyim ananısikeyim dünya simülasyon ahahaha

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A Acemicaylak:
    var elimde sistem ayni balansa bi tane daha girsem neolur
  • A Acemicaylak:
    yani trafoya bi ek yapip bidaha led eklesem sorun olrmu
  • I iwannaweed:
    Arkadaşlar selam. Konu açıcam weed satın almak için açabiliyor muyum? Açarken dikkat etmem gereken bir şey var mı şehir belirtebiliyor muyum?
  • Varmıbişeyler Varmıbişeyler:
    Weed satılması alınması yasak kanka
  • Püskütvarmı Püskütvarmı:
    @Acemicaylak kanka bana ışık sorma güneş sor . Sıcaklık soğuk gübre hastalık sor :)
  • I ımlegend:
    arkadaşlar türkiyede elektrik takip sistemini aktive etmişler duyan varmı
  • Jesse Pinkman Jesse Pinkman:
    Selam beyler
  • I ımlegend:
    faliyete geçti diyolar tam isminin açılımını unuttum
  • I ımlegend:
    mrb
    Jesse Pinkman' Alıntı:
  • Varmıbişeyler Varmıbişeyler:
    Cok zor değilmi takip olayı
  • Püskütvarmı Püskütvarmı:
    İndoorcular savaş acar yakında .
  • I ımlegend:
    bu yeni sistem çok başka evin sıcaklığını bile ölçüyolar artık yeni yeni şeyler gelmiş
  • I ımlegend:
    gerçekmi sizce bu ısıdan takip falan filan
    Püskütvarmı' Alıntı:
    İndoorcular savaş acar yakında .
  • Brother Brother:
    Böyle birşeye denk geldim
  • Brother Brother:
    termal kameralardan bakıyolar
  • Brother Brother:
    Bunu zaten yapıyolarsa boku yemiştir :D
  • I ımlegend:
    nasıl ya yapmayın etmeyin