TEK BİR BİTKİ İÇİN IŞIK SİSTEMİ

TohumsuzKanka

Yeni üye
Selamın Aleyküm kankalar BIKTIM artık torbacı trafiklerinden sıkıntılarından bok sigaralar içmekten gıdım gıdım sigara yapıp kafamızı **** bırakmaktan. Arayışlarım sonucu Tohumsuz kankama ulaştım videolarını izledim Allah razı olsun. Ben tek bir bitki yetiştiricem kankalar forumu okuyorum Videoları izliyorum araştırıyorum fiyatlara bakıyorum fiyatlar anasının gözü gibi 3 lemon haze 2 white widow tohumu 400 tl ye yakın sizden yardım istediğim konu tek bir bitki için çiçeklenme ve gelişimde beni üzmeyecek maliyeti düşük çözüm nedir ? 

Şimdiden Teşekkür ederim kafanızın kalbiniz kadar güzel olması dileğiyle esrarınız bol olsun

Ü

Üye silindi 7637

Guest
Cvp: TEK BİR BİTKİ İÇİN IŞIK SİSTEMİ

Grami 100 lira verdigin sidik kokan sigaraya para veriyorsun ama, 350 tl 5 adet tohuma veremiyorsun...

Bu isi yapicaksan para ve emek harcamalisin bunu kafana sok yoksa hic bulasma..

Cfl ampullerle en ucuz sekilde buyutebilirsin ama olay ışıkla da bitmiyor, hadi torbaci tohumu attın patlattın erkek cikicak, kafa yapmicak vs.vs. Ben elbise dolabinda yapiyorum sıkıntı cikmiyor

Mübarek

Yeni üye

tohum konusunda çözüm yok gibi başka sitelerde ne kadar güvenilir bilmiyorum ama en düşük 42 euro'ya 5 tohum  alırsın. illa popüler genetik gerek yok ,onun dışındında ışıklandırma konusunda yardımcı olurum sorarsan ve en iyi seçim ucuz ve çok verimli olduğu için 50w cob led kullan full spectrum olandan türkiyede full spectrum bulamassın bulsanda 70-80 lira gerek yok onun yerine 50w cob beyaz led alabilirsin full spectrum kadar iş görmez ama genede bişiler çıkar güzel bişiler olur derim şimdilik bu kadar

TohumsuzKanka' Alıntı:
Selamın Aleyküm kankalar BIKTIM artık torbacı trafiklerinden sıkıntılarından bok sigaralar içmekten gıdım gıdım sigara yapıp kafamızı iyi aile çoçugu bırakmaktan. Arayışlarım sonucu Tohumsuz kankama ulaştım videolarını izledim Allah razı olsun. Ben tek bir bitki yetiştiricem kankalar forumu okuyorum Videoları izliyorum araştırıyorum fiyatlara bakıyorum fiyatlar anasının gözü gibi 3 lemon haze 2 white widow tohumu 400 tl ye yakın sizden yardım istediğim konu tek bir bitki için çiçeklenme ve gelişimde beni üzmeyecek maliyeti düşük çözüm nedir ? 

Şimdiden Teşekkür ederim kafanızın kalbiniz kadar güzel olması dileğiyle esrarınız bol olsun

ve ayrıyetten arkadaşın dediği gibi attığın tohum erkek çıkabilir . o yüzden bir kaç tane birlikte yetiştir illa dişi çıkıcak gerisi atarsın kolay gelsin

TohumsuzKanka

Yeni üye
Eyvallah kanka sağolasın araştırıcam söylediğim sistemi

Mübarek' Alıntı:
tohum konusunda çözüm yok gibi başka sitelerde ne kadar güvenilir bilmiyorum ama en düşük 42 euro'ya 5 tohum  alırsın. illa popüler genetik gerek yok ,onun dışındında ışıklandırma konusunda yardımcı olurum sorarsan ve en iyi seçim ucuz ve çok verimli olduğu için 50w cob led kullan full spectrum olandan türkiyede full spectrum bulamassın bulsanda 70-80 lira gerek yok onun yerine 50w cob beyaz led alabilirsin full spectrum kadar iş görmez ama genede bişiler çıkar güzel bişiler olur derim şimdilik bu kadar

TohumsuzKanka' Alıntı:
Selamın Aleyküm kankalar BIKTIM artık torbacı trafiklerinden sıkıntılarından bok sigaralar içmekten gıdım gıdım sigara yapıp kafamızı iyi aile çoçugu bırakmaktan. Arayışlarım sonucu Tohumsuz kankama ulaştım videolarını izledim Allah razı olsun. Ben tek bir bitki yetiştiricem kankalar forumu okuyorum Videoları izliyorum araştırıyorum fiyatlara bakıyorum fiyatlar anasının gözü gibi 3 lemon haze 2 white widow tohumu 400 tl ye yakın sizden yardım istediğim konu tek bir bitki için çiçeklenme ve gelişimde beni üzmeyecek maliyeti düşük çözüm nedir ? 

ve ayrıyetten arkadaşın dediği gibi attığın tohum erkek çıkabilir . o yüzden bir kaç tane birlikte yetiştir illa dişi çıkıcak gerisi atarsın kolay gelsin

ahmetkkivanc

Yeni üye

desert101' Alıntı:
Grami 100 lira verdigin sidik kokan sigaraya para veriyorsun ama, 350 tl 5 adet tohuma veremiyorsun...

Bu isi yapicaksan para ve emek harcamalisin bunu kafana sok yoksa hic bulasma..

Cfl ampullerle en ucuz sekilde buyutebilirsin ama olay ışıkla da bitmiyor, hadi torbaci tohumu attın patlattın erkek cikicak, kafa yapmicak vs.vs. Ben elbise dolabinda yapiyorum sıkıntı cikmiyor

Kanka bende elbise dolabinda yetisticem ins tohumu siparis verdim vs ama isik konusunu bir cozemedim cfl kullanmayi dusunuyorum tek bitkide kac beyaz kac sari almam gerek ? Ve bu beyaz hangi donemde sari hangi donemde kullanilir philisp 23w olanlardan kullancam ?

Saltoa

YÖNETİCİ
8 tane al 1600 lumen tanesi isini gorur kanka toplamda 10.000 lumen yakalaman lazim saksi basi kanka

ahmetkkivanc

Yeni üye

Saltoa' Alıntı:
8 tane al 1600 lumen tanesi isini gorur kanka toplamda 10.000 lumen yakalaman lazim saksi basi kanka

Eyvallah kanka peki sriyi hangi donem beyazi hangi dönem kullanicam ?

Aoxx

Yeni üye

jackHerrer' Alıntı:
ahmetkkivanc' Alıntı:

Beyazı gelişim döneminde, sarıyı çiçeklenmede kullanacaksın

peki sömeklenmede ne kullanıcaz? bide 8 beyaz 8 sarı mı olmalı

jackHerrer' Alıntı:
ahmetkkivanc' Alıntı:

jackHerrer' Alıntı:
ahmetkkivanc' Alıntı:

jackHerrer' Alıntı:
ahmetkkivanc' Alıntı:

Aoxx' Alıntı:
jackHerrer' Alıntı:

sömeklenmede hangi renk kullanmalıyız ? ve 8 beyaz 8 sarı diye mi alıcaz

İkisini de kullanıp full spectrum yapabillirsin. Sadece sarı rengi kullanıp (2700K) da devam edebilirsin. 8 beyaz, 8 sarı alabilirsin o sana kalmış ama tek bitki için 10.000 lumene tamamlaman lazım

Saltoa

YÖNETİCİ
Kanka auto ekeceksen cok farketmez rengi ama gelisim doneminde beyaz ciceklenmede sari onerilir .

QuiT

Yeni üye
Lamba almak yerine renkli şefaf filtreler var onları kullansak ışıkların üzerinde olmaz mı hocam ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...