Tecrubeli arkadaslar bir yorum yapsin

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka OttoMan47 teshisi koymus. bendende tedavisi. Mantar cok inatci bir hastaliktir kolay kolay gimez, ilk ilaclamadan sonra ilerlemesini durdurabilirsin ama 2. hatta 3. kez ilaclaman gerekir.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Sıcak suyun içine 4 çorba kaşığı arap sabunu 3 çorba kşığı sıvı yağ koy güzelce çalkala soğut güzelce altını üstünü bolca sık on dakka onbeş dakka kapat ışıklarını kuruyunca aç günde üç dört kere böle yap

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sıcak suyun içine 4 çorba kaşığı arap sabunu 3 çorba kşığı sıvı yağ koy güzelce çalkala soğut güzelce altını üstünü bolca sık on dakka onbeş dakka kapat ışıklarını kuruyunca aç günde üç dört kere böle yap
Kanka 60 tl lik kesin cözümü olan bir ilac yerine senin receteyi yapmaya ve kullanmaya degermi, bilmiyorum. Senin o recete böcekler icin etkili ama mantarda etkili olurmu kanka. Olacak diyorsan konuyu bana biraz anlatirmisin, yalnis anlama seni elestirmiyorum veya söylediklerin yalnis demiyorum zaten bilmedigim konuda nasil diyeyim söylediklerin yalnis diye. El elden üstündür ögrenmek istiyorum

Ü

Üye silindi 20701

Guest
O senin dediyin iaçlar bildim kadarı ile böcek akar bit tarzı zararlılar için bu benim söledimse matsr ilacı kulaktan dolma deyil kendim deneyip sonuç aldım reçetem ve bundan çokdaha kötü durumdaydı bitkilerim ilk growlarımda artık önlemi baştan alıp işi sıkı tutmayı örendim ve en önemliside bitkiye hiçbir zararı yok sömeklerede zarar vermiyo herdönemde rahatlıkla kullanıla bilir veg de ve bloomda gönül rahatlığıyla

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tessekkür ederim kanka tecrübelerini paylastigin icin, ama benim önerdigim direk mantar ilaci ve böcekler icin neem azal öneririm, ama dedim ya tecrübelerine saygim var yeni bir sey ögrettigin icin bana sana cok tesekkürler.

Beyler bende bitki 2-3 haftalıkken minik minik gözüme takılıyordu aynı böyle lekeler çiçeklenmeye girdi bitki 5 photoda toplasan 3-4 yaprak önlem almalı mıyım? Artacağına aksine azaldı gibi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
O senin dediyin iaçlar bildim kadarı ile böcek akar bit tarzı zararlılar için bu benim söledimse matsr ilacı kulaktan dolma deyil kendim deneyip sonuç aldım reçetem ve bundan çokdaha kötü durumdaydı bitkilerim ilk growlarımda artık önlemi baştan alıp işi sıkı tutmayı örendim ve en önemliside bitkiye hiçbir zararı yok sömeklerede zarar vermiyo herdönemde rahatlıkla kullanıla bilir veg de ve bloomda gönül rahatlığıyla
Iste bu kanka hem ögreniyoruz hem ögretiyoruz, süpersin kanka bilgi paylasmaya devam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ********* ******** ** ****** ***** ***** ** **** hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ******** hahahaha* ********* hahahaha******* * *******
    +1
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    +1
  • K Kafirimam:
    **** ****** ** ****** **** ****** ******** **** **** ****** ****** ***** *********
  • R raw.w33ds:
    ******** ******* ** ****** *** **** ******* *** **
  • İstanbul İstanbul:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha*
    ***** **** ********** ** ***** *** *** ** ****** *** ***** ********* **
    ***** ***** * ***** **** ******* *** ***** **** ** ***** ******** ********** ******* ** ****** *** **** ******* *** **
  • K Kafirimam:
    ******* ******* ****** ***** ******* *** ***** ****** *** ** ** hahahaha***
    +1
    +1
    +1
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
    ****** ***** **
  • R raw.w33ds:
  • K Kafirimam:
    ***** hahahaha *** ********* ******* **** ******* ******** ********** **** ***** ***** **** ********* ***** ********* *** ******
  • R raw.w33ds:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ******* ****
    R raw.w33ds: hahahaha ******* ****