Tecrübeli dostlarım acill

Çepri53

Yeni üye
Uzun zamandır sabırla beklediğim kızım stresten Herma mı oldu ?
Attığım fotoğraflar anlık ve iki gün öncesine ait. Sizden ricam tavsiyelerinizi ve bundan sonraki süreçte ne yapmam gerektiğine dair önerilerinizi alabilirmiyim?

Ekmelettin

Yeni üye
Herma tohumlar %100 dişi oluyor diye biliyorum , bendede var üst 3 kat erkekleşti ve ayırdım ayrı büyütüyorum

kaiser

Kıdemli Üye
zaten yanında dişi varsa tutma kanka, ben hiç herma bitki diye elime alıp içmedim ama içip kafasını kurtaran var deneyebilirsin yerin vaktin müsaitse

Metgen7

Kıdemli Üye
Bu herma işi benım başımada geldi cbd ww almıştım 3 bitki vardı aynı donem başlaya ww gorılla glue ve jack h. Ww herma olmasına ramen diyerlerıne herhangı bi etkisi olmadı sadece ww tohum verdı die bilirim onun tohumlarınıda bu sene outdoor ve indoor yaptık auto çikti bide 4 haftada çiçeğe geçti sanırım tohumu alan ark. İçiyordur sigarayı bende içtim. Buda bi anı işte :)

Çepri53

Yeni üye
Bu herma işi benım başımada geldi cbd ww almıştım 3 bitki vardı aynı donem başlaya ww gorılla glue ve jack h. Ww herma olmasına ramen diyerlerıne herhangı bi etkisi olmadı sadece ww tohum verdı die bilirim onun tohumlarınıda bu sene outdoor ve indoor yaptık auto çikti bide 4 haftada çiçeğe geçti sanırım tohumu alan ark. İçiyordur sigarayı bende içtim. Buda bi anı işte :)
Ahaha sanırım bende de sadece tohum olacak gibi duruyor bütün dallar bariz tohum doldu :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ******* *** **** *** *****