Tecrübelerinize ihtiyacım var dostlar

Kadirard1

Yeni üye

1-) Dişi mi Erkek mi yaklaşık 20 günlük.
2-) Sulamasını yanlış yapıyor olabilir miyim?
3-) Bol güneş gören nem oranı yüksek bir bölgedeyim bir sıkıntı doğurur mu?
4-) Sizin fark ettiğiniz yanlış olan ya da ters giden bir durum var ise lütfen belirtin..

bunun dışında 7-8 bitkim daha var fakat onlar blue cheese autoflower (umarım adını yanlış söylemiyorumdur.) indoor olarak uygun bitkiler olduğunu biliyorum lakin onlarıda aynı şekilde aynı yerde muhafaza ediyorum, onlarda henüz 1 haftalık olacaklar, kısa süre içinde onlarıda eklerim fotoğraflarını.

1-) Dişi mi Erkek mi yaklaşık 20 günlük.
2-) Sulamasını yanlış yapıyor olabilir miyim?
3-) Bol güneş gören nem oranı yüksek bir bölgedeyim bir sıkıntı doğurur mu?
4-) Sizin fark ettiğiniz yanlış olan ya da ters giden bir durum var ise lütfen belirtin..

bunun dışında 7-8 bitkim daha var fakat onlar blue cheese autoflower (umarım adını yanlış söylemiyorumdur.) indoor olarak uygun bitkiler olduğunu biliyorum lakin onlarıda aynı şekilde aynı yerde muhafaza ediyorum, onlarda henüz 1 haftalık olacaklar, kısa süre içinde onlarıda eklerim fotoğraflarını.
haftada kaç gün suluyorsun

UFUK...

Kıdemli Üye
Kanka cok sulama yapiyorsun. Bu bitkiye yarim litre su belki denk gelir. Toprak kurudukca sula. Parmagini sok topraga nemi hissedersin yada parmagini cikardiginda toprak kalmiyorsa sula kaliyorsa bekle bigun daha. Aksam saatlerinde sulaman dogru.

şimdi şöyle ki kanka şu an bende outdoor yapıyorum kafam çok iyi bu arada kelimeden kelimeye atlarsam kusura bakma.
Nerde kalmıştık ha şahsen bende her gece saat 00.00 da sulama yapıyorum her allahın günü **** gübre bitti grow gübresi almam lazım 13 dolu bir boş atıcam oda calmag li yaklaşık 20 dk sonra.
kullandığın toprak ta perlit olsun kanka outdorda sürekli sulama yapabilirsin toprağın kuruyorsa ama kurumuyorsa yapma sıcaklık 44 45 derecelere çıkabiliyor bende 11lt bir saksı var bir tane toprak aldım hollanda markalı adını hatırlayamadım ama yarın gidip alıcam kesinlikle denemelisiniz
öyle bir hava geçirgenliği varki birde sulama yaptığında 1 lt ile sulama yapsan bile fazla suyu tutmuyor çok iyi ben 3 lt ile sulama yapıyorum 14.sulamamı cal mag ile atıcam grow gübresi almam lazım.
senin toprakta kökler iyi hava alamıyor yavaş gelişiyor kanka onun haricinde bir sıkıntı görmedim daha geç değil toprak medyanı değiştirisen sıkıntı yaşamaz sın saygılar sevgiler :D

UFUK...

Kıdemli Üye
şimdi şöyle ki kanka şu an bende outdoor yapıyorum kafam çok iyi bu arada kelimeden kelimeye atlarsam kusura bakma.
Nerde kalmıştık ha şahsen bende her gece saat 00.00 da sulama yapıyorum her allahın günü **** gübre bitti grow gübresi almam lazım 13 dolu bir boş atıcam oda calmag li yaklaşık 20 dk sonra.
kullandığın toprak ta perlit olsun kanka outdorda sürekli sulama yapabilirsin toprağın kuruyorsa ama kurumuyorsa yapma sıcaklık 44 45 derecelere çıkabiliyor bende 11lt bir saksı var bir tane toprak aldım hollanda markalı adını hatırlayamadım ama yarın gidip alıcam kesinlikle denemelisiniz
öyle bir hava geçirgenliği varki birde sulama yaptığında 1 lt ile sulama yapsan bile fazla suyu tutmuyor çok iyi ben 3 lt ile sulama yapıyorum 14.sulamamı cal mag ile atıcam grow gübresi almam lazım.
senin toprakta kökler iyi hava alamıyor yavaş² gelişiyor kanka onun haricinde bir sıkıntı görmedim daha geç değil toprak medyanı değiştirisen sıkıntı yaşamaz sın saygılar sevgiler :D
Kanka sen kafan iyi yinede iyi yazmissin vallahi ben bakip adamin ekipmanina gore yazarim tüm ayrintiya ben girmem o bakicak artik birazda dolasicak forumda. Ama toprak saksi sulama basariisiz arkadasin :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
    ******** **** ****** ******** ** ********* ***** ******* hahahaha ***** ****** ****** hahahaha ****** *** ****** *********
  • Ne Bu Tantana Ne Bu Tantana:
    ********* ***** hahahahahahahaha
    ******** hahahaha
    +1
    hahahahahahahaha
    ****** **** ********* ******* ******** ********** ****** ** ******* hahahaha** **********
    **** ********* ** ***** ****** ****** ****** hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    ***** **** **** hahahaha* ***** ***** hahahaha****** ****
    ****** ********** ** *** **** hahahaha*** **** ***** ********** **** *** ********
    ******* ** ******** ** ********* ***** ******** * ******* ******* ***** ***** ****** *********
    hahahaha* **** *** **** ***** hahahaha* hahahaha ****** *** *** **** *** ********* ******* ********** ******* hahahaha**
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ** ******* ********* ******* **** *** ***
  • nicholasnolan522 nicholasnolan522:
    ****** hahahaha ******** ***** **********
  • obeb obeb:
    *** * ******** ******** ** **** ** ***** **** *** ********* **** ******* hahahaha* **
    ****** hahahaha ******** ***** **********
    obeb obeb: *** * ******** ******** ** **** ** ***** **** *** ********* **** ******* hahahaha* ** ******...