tavuk gübresi yardım?

S.a beyler küçük kızım someğe girdi toprağına yanmış kuru tavuk gübresi harmanladim yağmurla köke insin diye sorun yasarmiyim ? img_20210708_194919925.jpg

OttoMan347

√SEFİR√
Tavuk ve kuş gübresi etkisi yüksektir buraya bir tarif bırakacağım isteyen faydalansın. Sıvı kullanmak daha seçkin yöntem olup güçlü gübrelerdir, organik olarak yakma tehlikesi en çok olan gübredir.
5 lt şişeye çeyreği kadar bok doldurup üzerine su ekleyin ama fullemeyin hergün 1 kez karıştırın kabartma yapacağı için fullememek gerek. En az 1 hafta bekletip suya küçük bitkiler için 1lt 3 ml olacak şekilde yetişkin çiçeğe yakın veya yeni girmiş bitkilere 1lt 4 veya 5 ml oranda seyretmek gerek

Yaşayıp yaşamayacağın yağmurdan sonra belli olur geri çıkaramazsın artık biz nasıl yardımcı olabiliriz?
Toprağın üstüne serptim knk iki avuç koydum
Biraz al yarısını geri labilirsen kanka bu yağmur toprağa karışır diğer yağmur veya sulamada bitki almaya başlar besini katı olduğu için. Duruma göre arttır iyi gözlemle birdahaki sulamada sonra
Tamam knka yarısini aldım yagmurdan sonra devamlı gözlemlerim.
Bı foto daha Atcam sana someğe girdi aşağıdan budama yapayım mı .

Ü

Üye silindi 28956

Guest
Tavuk ve kuş gübresi etkisi yüksektir buraya bir tarif bırakacağım isteyen faydalansın. Sıvı kullanmak daha seçkin yöntem olup güçlü gübrelerdir, organik olarak yakma tehlikesi en çok olan gübredir.
5 lt şişeye çeyreği kadar bok doldurup üzerine su ekleyin ama fullemeyin hergün 1 kez karıştırın kabartma yapacağı için fullememek gerek. En az 1 hafta bekletip suya küçük bitkiler için 1lt 3 ml olacak şekilde yetişkin çiçeğe yakın veya yeni girmiş bitkilere 1lt 4 veya 5 ml oranda seyretmek gerek
Bir bos bir bu sekilde sulama uygun mu yoksa her sulamada kullanilanilir mi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Carl Jung Carl Jung:
    hahahahahahahaha
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
    **** ***** ******** *
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha **** ****** ****
  • Carl Jung Carl Jung:
  • kralartur01 kralartur01:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
    **** **** ******* **
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
    ****** **** ** **
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha ********
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Naritos Naritos:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ********** **** ******* ******* **** ********** ******** ***
    +1
  • Bomberx Bomberx:
    * ** ** ******** ******* **** ******** ***** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ********** **** ******* ******* **** ********** ******** ***
    Bomberx Bomberx: * ** ** ******** ******* **** ******** *****...