TARLA EKİMİNDE NE KADAR HASAR ALIRIM

cilginn0211

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba öncelikle bekirtmek isterim Yer Diyarbakır Lice, kimyasal hiçbir gübre yok sadece yanık inek ve keçi gübresi karışımı uygulayacağım. tohumu soracak olanlar için sponsordan x10 Bubblegum Kush x5 Amnesia Haze x7 Purple Kush. Önümüzdeki 1 hafta yağmurlu ve kapalı (güneşsiz) bu yüzden 1 hafta sonra patlatıcam tohumları, açıkçası yeni nesil gibi callmag veya coco gibi şeyler kullanmak istemiyorum, bütçesizlikten değil saf ve temiz bişey tüttürmek istiyorum. bu yüzden sadece organik gübre uygulayacağım. hasat’a gelirsek burada oldukça çiftçi dostum var 3 aylık lemon ağaçlardan ağaç başı en az 500gr kuru alıyorlar ben biraz farklı bir şey istediğim için sponsor tohumu kullandım, aynı performansı almam mümkün mü veya ne kadarlık bi performans alırım

Emmy

Müptezel
Kanka tarlada bir hafta sonra patlatsan bence hayatta 500+alamazsın hazirani sayma 3 ay var hadi 4 diyelim ağustos sıcaginda o bitkiye neler olur biliyor musun daha veg donemi yeni başlamış bitkiye licede çöl sıcağı vurduğunda herma olma ihtimali var yanma ihtimali var yani biraz zor gibi duruyor sen 2 ay once başlamalıydın o zaman dedigin hasatı alirdın

oturanboga35

Müptezel
Kardeşim regular afghan genetiği alacaksın mesela; mazar sherif. 20 kök güzel işlenmiş topraga dikilecek direk. Ama Şubat'ta evine basit bir sistem kurcan Mart sonuna kadar evde bakicaksin. Dışarıya ondan sonra çıkacak. Kasım başında hasat alırsın. Bitki başı 500+ gr ( genetik orjinalse)

Çevre ve iklim outdoor da çok önemlidir. Uyumlu genetik seçersen bitki potansiyelini ortaya çıkarır. Çevre ve iklim konusunda çok çok benzerler.
Ekli dosyayı görüntüle 19745
22 kök photo bitkiye de outdoorda bakmak harbiden tek kişi yürek ve büyük emek ister be üstad:)
Ben 3 photoya ve 7/8 autoya zar zor yetıyorum ve çok zor oluyor.

Emmy

Müptezel
Kardeşim regular afghan genetiği alacaksın mesela; mazar sherif. 20 kök güzel işlenmiş topraga dikilecek direk. Ama Şubat'ta evine basit bir sistem kurcan Mart sonuna kadar evde bakicaksin. Dışarıya ondan sonra çıkacak. Kasım başında hasat alırsın. Bitki başı 500+ gr ( genetik orjinalse)
Cok zor Pablo oturanboğa çok zor :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I indicaberry:
  • marcoo marcoo:
    ******* ***** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ******* ****** hahahaha**
    +1
  • Y Yer1n7kat6:
    ****** ******* hahahaha** ***** **
  • marcoo marcoo:
    ****** **** hahahaha*** *******
    +1
  • I indicaberry:
    ******** *** ***** ********** hahahaha*** **** ********
  • I indicaberry:
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
    +2
  • marcoo marcoo:
    ******* ********* ******* hahahahahahahaha*******
    +1
    * ***** hahahaha** *** ***** **** *******
  • marcoo marcoo:
    ***** ******* **
    hahahaha ****** hahahahahahahaha**
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahaha**** *** *****
    +1
  • marcoo marcoo:
    hahahaha ****** ***** *****
    ********** hahahaha**** **** hahahaha*** *******
    +1
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha****** ********* ** ***** ******* hahahaha******
    +1
  • marcoo marcoo:
    ********** hahahaha*** *****
    * ***** ***** * **** ***** ****** ******* ******* * **** hahahaha **** ******* ****** hahahaha** ***** hahahaha*** ********* ** ***** ******* hahahaha******
    +1
  • marcoo marcoo:
    * ***** ***** * **** ***** ****** ******* ******* * **** hahahaha **** ******* ****** hahahaha** ***** hahahaha** **** **** ****
  • Houp53 Houp53:
    * ***** ***** * **** ***** ****** ******* ******* * **** hahahaha **** ******* ****** hahahaha** ***** hahahaha** ******* ********** ** **** *** ***** ****** ******** hahahaha* **** ******** ******* *** *** hahahaha* ****** ********** ******* ****** ****** ***** ******** ***
    Houp53 Houp53: * ***** ***** * **** ***** ****** ******* ******* * **** hahahaha **** ******* ******...