Takviye Patates

cancos84

Yeni üye
selamlar kankalar bitkimin 25. günü solax sıvı solucan gübresi kullanıyorum ilk growum yaklaşık 40 TL civarına aldım kankalar bildiginiz gibi durum kimse böyle grow işinde extra masraf istemiyor ve alınacak malzemeleri düşünürken kafası karışıyor 
düşünürken extra şeyler oluyor bütçeyi zorlamaya çalışıyor bu gelişmeler de baya canımızı sıkıyor değil mi benimde çok sıkıldı ben kıyafet dolabını growbox yapacaktım sözle düşünüyorum düşünüyorum soyle oluyor böyle oluyor hesap soyle çıkıyor en sonunda en önemli şeyleri aldım sadece 20L light mix 20L all mix kaliteden şaşmadım 20 lık root pot saksı kushseedten tohum 1 adet gübre bide extra fide ipi falan 4 cfl aldım fidelik için sizin de böyle diğer grow yapanlara bakıp off çok fena elemana bak nasıl yapmış neler kullanıyor acaba dediginizi tahmin ediyorum fakat öğrenmek istemezsiniz çünkü şahsen benim bütçeye tuzlu geliyor extra gübresi takviyesi o yu buyu ışığı bakımı araştırmalar yapıyorum bende nasıl güzel verim alırım diye kankalar bitkiye vitamin takviyesi yapmaya başladım 3 Adet patatesi aldım kabuklarını güzelce temizleyip soydum küçük dilimlere böldüm ve 1 tencere kaynamış suya attım kapağı kapatıp suyun rengi değişince kapatıp 1 gün dinlerdim biraz kötü kokabilir ama sorun yok o kadar zengin ki mineral protein vitamin bakımından son bitkime vermeye başladım ve yaprakların dalların kuvvetlenmeye başladığını gördüm kankalar bence öyle biobizz an gübreniz yoksa denemekten zarar gelmez he bu arada güncel tutulursa yeni zengin organik ev yap gübreleri paylaşacağım sonuçta elbet patates kızartması yiyoruz ve çöpe gitmesi yerine bitkimiz de beslemiş olabiliriz saygılar ve ıyi growlar dilerim

cancos84

Yeni üye
brolar haklisiniz dikkat etmedim fakat sonuçta makale de yazmıyorum extra olarak kafanıza her şeyi bi anda olsun halledeyim diye acele edip kafanızı yormayın son derece sakin olun bi işin ucundan başlasasaniz devamı bi anda gelecek sizde şaşıracaksınız,
zamanın nasıl geçtiğini görünce kendiniz gibi düşünün siz nasıl istediğiniz ortamı yakalayınca büyüyorsunuz aynen öyle sağlıklı günler hepinize kankalar

cancos84

Yeni üye
ne alaka sana deneyim paylaşıyorum bro keşfedilmiş olan etkili olan ama forumda denk gelmedigim bilgileri paylaşıyorum elemanda gelip bana lsd içip bizi kopariyosun desin md

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    M merto1835: ***