Tahminen hasat ne olur kankalar ? (Blue dream photo x2)

MenderesAbi

Yeni üye
Selam kankalar , blue dream photolar çiçeklenmeye gireli 10 gün Falan oldu , 30 üstü kelle var . Sizce hasat tahmini ne kadar olur? 1 sene götürür mü beni günde 1 gram bazen 0.5 içiyorum :)

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Şu an için birşey söylemek imkansız. Kaç gün veg de tuttun dostum yinede seni tatmin edecek hasat alırsın fakat yıllık sanmam :)

Ü

Üye silindi 22832

Guest
selamlar
ben de 5x blue dream photo var.
kabinin ebatları nelerdir?
geniş açıdan fotoğraf yollar mısın? o haldeki bi bitkinin hacmini görmem gerekiyor.

ben de 150x150x235 kabin var.umarım 5 tanesini sığdırırım oraya

president

Müptezel
aynı benim gibisin bro bende öyleyim aç gözlülüğe gerek yok. Zaten çalışıyorum 1 gr dan fazla istesemde içemem ertesi gün kalkıp işe gidemiyorum yoksa. Dostum net bir şey hiçkimse tüm faktörleri bilse bile söyleyemez ama bitki vereceğini verir ve duruma bakarsak seni mutlu edicek bir hasat alcaksın. Önemli olan aldığın hasatın seni mutlu etmesi forumdakileri değil knk.

K

kybozkurt

Guest
aynı benim gibisin bro bende öyleyim aç gözlülüğe gerek yok. Zaten çalışıyorum 1 gr dan fazla istesemde içemem ertesi gün kalkıp işe gidemiyorum yoksa. Dostum net bir şey hiçkimse tüm faktörleri bilse bile söyleyemez ama bitki vereceğini verir ve duruma bakarsak seni mutlu edicek bir hasat alcaksın. Önemli olan aldığın hasatın seni mutlu etmesi forumdakileri değil knk.
Başgan hepimiz bir aile degilmiyiz? Bu günde 2 kapak sigara içtiği halde bunun imalatini yaoan arkadaşımız bizden degilmi. Bir sene icermiyim dkye soranda o. Gunde yarım gram içse senede 190gr eder. Gibi gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kralartur01 kralartur01:
    ** ***** ***** ********* ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** hahahaha*
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ***** **** ** **
  • İstanbul İstanbul:
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    **** **** ***** hahahaha*** ***** ***** ***** * ********** ****** ******* ******* ****** ***
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **
  • elonmusk elonmusk:
    *** *** hahahaha***** **** **** ***** ***** ****** **********
  • İstanbul İstanbul:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • elonmusk elonmusk:
    ********* **** **** ***** **** * ****** *** *** ******* ******* *** ** ** ********* hahahaha**** ***** **
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • B bandaleros:
    ***** ******** hahahaha******* * ** ****** *******
    ******** ***** ***** ********* ******* ****** **** ********** **** ****** ******** ******** *******
    **** ****** ***** ******* ********* **** **** ***** **** * ****** *** *** ******* ******* *** ** ** ********* hahahaha**** ***** **
    TabldotLife TabldotLife: **** ****** ***** ******* ********* **** **** ***** **** * ****** *** *** ******* ******* *** **...