Tütüne benzeyen uyuşturucu

Lucii

Yeni üye
Herkese iyi forumlar, dün arkadaş böyle bir dalga getirdi. İlk başta Kubar zannettim lakin Kokusu yok, Adıyaman tütününe benziyor birşey olmaz dedim doldurdum hepsini sardım, ikinci dumanda koşmaya başladı bizim çocuklar, resmen cenazeye döndüler. Morfin diye tahmin ediyorum nedir sizce?

420x

Müptezel
Herkese iyi forumlar, dün arkadaş böyle bir dalga getirdi. İlk başta Kubar zannettim lakin Kokusu yok, Adıyaman tütününe benziyor birşey olmaz dedim doldurdum hepsini sardım, ikinci dumanda koşmaya başladı bizim çocuklar, resmen cenazeye döndüler. Morfin diye tahmin ediyorum nedir sizce?
A4 adını verdikleri kağıda emdirdikleri AM diye geçen bir madde muhtemelen kankacıgım 10 dk siler seni sonra tekrar içersin

Avare

Doktor
Onun Allah belasını versin kanka 2 dumanda kitlediydi beni 3 sene önce uzak durun yeni nesil bonzai diyim sen anla ;)

Avare

Doktor
Doğrudur, aşırı yoğun bir kafası vardı.

Kayalıklarda içtik bizim çocuk iki duman aldı baktım kalkamıyor ambulans çağır aga ben çok kötüyüm diye bağırıyor bana harbi iki dumanda kitliyor insanı.
Kanka benden büyük bir kuzen var o çıkardı sigara bi duman aldım uzattım ikinciyi almadan kafası gelmeye başladı ikiyi aldım dedim bu neymiş böyle ? Pakedi çıkardı toz tütün dedim hayrlı işler kim bilir ne içtik. 5 dakika sonra anladım ne içtiğimi tuvalette kusarken.

Ü

Üye silindi 36443

Guest
Kanka benden büyük bir kuzen var o çıkardı sigara bi duman aldım uzattım ikinciyi almadan kafası gelmeye başladı ikiyi aldım dedim bu neymiş böyle ? Pakedi çıkardı toz tütün dedim hayrlı işler kim bilir ne içtik. 5 dakika sonra anladım ne içtiğimi tuvalette kusarken.
Tadından da mı anlamadın kankam

orpheus

Yeni üye
a4 dayı bu yani bonzai. kafası adamı deli eder birader evlerden uzak. bir iki defa o hatayı yaptım, senin de bu hatayı yapmamanı şiddetle tavsiye ederim. biz doğal takılmaya devam edelim, evlerden uzak.

asgü

Üye
kankalar bonzai değil bu uç diyorlar buna bildiğin tütünün üstüne kanserojen bi kimyasal sıkıp içiyorlar yarım saat aklın gidiyo geliyo mallığı kalıyo bir saat.. o kimyasalı a4 kağıdına sıkıp sarıp içiyolar tütüne sıkıp sarıp içiyolar... uç diyor gençler... evlerden ırak. satan kişi neye sıkarsa onu içiyorlar. Ama bonzai bu değil yani.

İsmin Osman mı kanka

kankam bi tık hortlamış gibi olacak ama bursa-inegöl-balıkesir çevresinde çok yaygındır. genelde köy tarafında oturanlar ve kimyasalmıs yesilmis farketmez kafam olsuncular takılır bu dalgaya. cok inceden bir kokusu vardır ama almak çok zordur ilk dumanı daha sen içine çekmeden o kafana çoktan girmiş olur adamı anında zirveye yükseltip tripten tribe sokar. tolerans çok kolay gelişir ve ismini vermek istemediğim en berbat surunduren kımyasal maddenın torbacıları bu maddenin bır avucu dolduracak kadarını 50-100 lira gibi cüzi bi miktardan dağıtır çunku maaliyeti sıfıra yakındır ve methe en hızlı dusurebılecek sey budur. kesinlikle ama kesinlikle ne evrede ortamda koşulda olunursa olunsun asla önermem. o yüksekliği tadınca içtiğin esrardan da asla zevk alamaz oluyorsun bir süreliğine ve düştükten sonra dünya asırı sepya geliyor. cocuklukta cehaletten ne oldugunu bılmeden cok kısa sure kullandım ve ınsanı hem kısa surede hem de uzun surede tamamen salak yapan mal yapan bir şey. keramet asla tütünde değil ona emdirilen sıvıda. sanırım am-22 diye geçiyor. vucuttan atılması zor ve vucuda girdiği andan itibaren vucut fizyolojik olarak çok kötü karşılıyor. uçuklar sivilceler yaralar kaşınmalar kemik ağrıları karar verme mekanizmasında bozukluk vsvs. içen insanı uzaklaştırmaya çalışın destek olun. baktınız olmuyorsa siz ondan uzaklaşın. çünkü bu tarz şeylerde işin sonunda kesinlikle iki kişi de aynı yere yöneliyor. sen kendine çekemediysen ona gidersin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ********* hahahaha *****
  • Madkusa Madkusa:
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** ***** ****** hahahaha ****** ***** *********
    ********* hahahaha*** ******** *** ****** ***** ****** ** *****
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** *** ***** ** ***** ** *** ** ***** **** ********
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ********* ****** ****** *** ****** ********** *** ** ********* *** ***** ******** ********
    hahahaha* * ***** ****** ******* ******
  • Madkusa Madkusa:
    *** *** ****** ****** *** ***** **** ***** hahahaha hahahaha** **** ******* *** ** ******** ********* hahahaha***** hahahaha ********** ***** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
  • Madkusa Madkusa:
    *** ***** **** ********** ****** ********* ******* ** ******** **** ** ********** ********* ****** **********
  • Madkusa Madkusa:
  • Madkusa Madkusa:
  • Madkusa Madkusa:
    ****** ** ****** hahahaha** ***** ***** ********** ******
    +1
  • kurabiyeci kurabiyeci:
    +1
  • Madkusa Madkusa:
    ** *