Türkiyeden kaçmak

M a k a v e l i

Yeni üye
Kanka dil nereye gitsen lazım olacak zaten, eğer dil öğrenmeden gideceksen ya çalışma izni alıp gideceksin, ya internetten birini bulup onla Tr de evlenip öyle gideceksin ya da politik sığınmacı olarak iltica başvurusunda bulunacaksın Türkiye de görüşlerim yüzünden can güvenliğim yok düşünce özgürlüğüm yok filan diyeceksin. Eşcinselim Türkiye de can güvenliğim yok filan diyip sığınmacı olarak da çok giden var mesela.
Katılıyorum kanka politik sığınmacı olarak giden 3 4 arkadaşım vardı Almanya’ya kaçtılar orda başta kamplarda felan kalıyorlar galiba sonra mahkemeye felan çıkarıyorlarmış ama şuan da evini tuttu arabasını aldı gayet iyi yaşıyorlar

M a k a v e l i

Yeni üye
Ayrıca kanka denetimin felan varsa çorbacı arkadaşlarla görüşmende sıkıntı gizli grow yapsan daha güvenli bence ha grow sıkıntı yapamam bi yere de gidemiyorum diyorsan farklı kanallardan bağlantı kur sigarayı toplu al bence yine o şekil zararın o kadar olmamış olur

mami10_

Doktor
Dostum sen mesleğini ve yaşını söyle ben sana 30 binle gidecek uygun bir yer elindeki kalan paraylada en aaz 6 ay geçince bileceğin bir yer söylerim

Ü

Üye silindi 23778

Guest
Dostum sen mesleğini ve yaşını söyle ben sana 30 binle gidecek uygun bir yer elindeki kalan paraylada en aaz 6 ay geçince bileceğin bir yer söylerim
Konuyu ben açmadım ama 27 yaşındayım mesleğim yok varmï benim içinde böyle bir yer :D

mami10_

Doktor
Konuyu ben açmadım ama 27 yaşındayım mesleğim yok varmï benim içinde böyle bir yer :D
30 - 40 binin varsa ukranyayı tavsiye ederim, kharkiv ve ya kiev, önce bir ev bul kiralar ucuz zaten, sonra bir dükkan bul onun kirasıda ucuz sonra arkadaşın baban abin kim olursa artık istsnbuldan elbise alsın toptan sana göndersin orada sat elbise ukrsnyada çok pahalı, burdan 1 liraya aldığın tişört orada 5 lira mesleğin yoksa bu işi önere bilirim. Grow yapmakta kolay grow malzemeleri de ucuz tohum da her yerde var. Bir az tanıdıktan sonra orayı letonyadan araba getirir ukrsnyada güzel fiyata satarsın

30 - 40 binin varsa ukranyayı tavsiye ederim, kharkiv ve ya kiev, önce bir ev bul kiralar ucuz zaten, sonra bir dükkan bul onun kirasıda ucuz sonra arkadaşın baban abin kim olursa artık istsnbuldan elbise alsın toptan sana göndersin orada sat elbise ukrsnyada çok pahalı, burdan 1 liraya aldığın tişört orada 5 lira mesleğin yoksa bu işi önere bilirim. Grow yapmakta kolay grow malzemeleri de ucuz tohum da her yerde var. Bir az tanıdıktan sonra orayı letonyadan araba getirir ukrsnyada güzel fiyata satarsın
bu taktikleri baba ogluna vermez helal olsun

Ü

Üye silindi 23778

Guest
Aga süper plan harbiden yazıyorum bunu bir kenara çok teşekkürler

liquidcalcium

Yeni üye
Beyler marinin gramına 150-200 fiyat cekiyorlar. Yetemiyorum günde en az 1 gr sigara içmessem hayatımın ekseni kayıyor. Stabil, sabit karakterli birisi olamıyorum. Kim oldugumu bilemiyorum daha kotusu verdigim kararlarsan %90 pişman oluyorum. Ne yapsam hayatimi bi duzene sokamadım. 1 sene esrara tovbe ettim uyusturucunun her turlusunden uzak durdum. Yemin ederim tepetaklak oldu hayatım, bitirdigim antidepresanın haddi hesabi yok. Antidepresanida icmeyince otobuste orda burda bi anda huzun cokuyor bok gibi oluyorum gozlerim doluyor. 24 olcam yeter artık allahın otu topraktan cikiyor bana iyi geliyor. Yemin ederim vucuduma o kadar iyi geliyor ki sporu sanki dopingli yapiyorum vucudum dip diri kalıyor sıkılaşıyor. Neyse siz zaten biliyosunuz bunlari. Bu arada o 1 senede kac kere intiharin esiginden dondum.

Maddi durumum iyi degil belimde fıtık ve skolyoz var disardan belli olmuyor ama omurgam yamuk. Zaten sevdigim bi cok seyi yapamıyorum bu ağrılar yuzunden. İşe giderken ne bulursam iciyorum arvelesten 2 şer 2şer atıp gidiyorum işe. Ama yine canım yanıyor doktorlarda s.ktir edip duruyorlar. Zorlasam ayda 5 bin kazanırım ama o bile yetmiyor. Gunde 1 gramdan ayda 6 bin lira para yapıyor. Anasini *** az icincede uyuyamiyorum butun gun yarim grami iciyorum aksam kalan yarimi iciyorum. Daha dogrusu icemiyorum .. Bıktım usandım artık. Denetim yeni bitti. Bi daha yakalanirsam muhtemelen hapse girmem icin dava acilacak. Bana bi yol gosterin bankalara 50 bin lira borcum var bu paranin 30 bin lirasi bende nakit olarak duruyor. Faizde alcam mart ayinda. Bana akıl verin ben nereye gideyim ? İngilizce var biraz. Burda arkamda birakicam ya da kaybedecegim bisey yok.

Bişeyler yapalım beyler, bizler bu ülkede acımızdan ölürüz muptezel **** derler geçerler. Gürcistanda bile evde yetistirmek yasal olmuş. Ben bu ulkeden gercekten biktim usandim. Yasamimi idame ettirmek icin buna ihtiyacim var. Konuşalim fikir alisverisi yapalim ne yapabiliriz diye. Simdi grow cadiri kur diyen arkadaslar olcaktir. Denetimli serbestligim var arkadaslar, bi daha patlama riskini goze alamam. Sinirlerim cok bozuk.
ot olmadanda kendi kendine yeteceğini bil kardeşim. şartlandırma kendini bir tedavi aracı olabilir eyw ama bir eğlence amacı ile tuket . bu arada dip not gramı 300tl olmuş bulunmakta hadi para var diyelim saçma sapan torbacı tripleriyle uğraşıyorsun , yok bugun off um yok teli açmaz bayılmıştır yok bi saate buluşalım gelmez. böyle durumlarda sıkıyosun gırtlagını çökuyosun malına itlerin. birde . şahsımca ülkeden gitmek çok zor kardeşim . burası bir kilit. bitcoin vs araştır bakalım 1 i 10 yapmak vs belki kurtarabilir seni . bu ülkede asgari ücretle vs geçinmek cidden zor birikim hayal.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VendettaX VendettaX:
    ***** *** ******** ** **
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
    *********** **
  • VendettaX VendettaX:
  • Mordecai Mordecai:
    ********** **** ****** ***** **** dready*
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ***** ******** dready
  • VendettaX VendettaX:
    ***** ******** ******* ***** ******* ***** **
  • Mordecai Mordecai:
    dready ********* *********** ** dready * dreadydready*****
  • VendettaX VendettaX:
    ******* ***** ***** *********** **** dready** ***** ** ******* ***** dready* ** **** **** ******** **
  • VendettaX VendettaX:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ***** dready *******
  • VendettaX VendettaX:
    ********* ***** ***** ****** **** ****** **** *** ********* ******** ******* ***** ***** ****** ******* ****
  • Sleepless Sleepless:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
    **** *** ***** **** ***** **
  • VendettaX VendettaX:
    *** ********* ******* **
  • Emmy Emmy:
    ****** **** ******* ***** dready ********* *********** ** dready * dreadydready*****
  • VendettaX VendettaX:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ** ****** *** *********** ********** *** ******* *** **** ******* *******
  • VendettaX VendettaX:
    **** ******** *** *** dready ********* *** **** ***** ******** **
  • Mordecai Mordecai:
    +2
  • VendettaX VendettaX:
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    Mordecai Mordecai: ******* *********** ***** ***** ********* ******