Türkiye'de Salvia

Kankalar selam benim salvia divinorum hakkında birkaç sorum olacaktı, bayağıdır bi ilgimi çekiyor daha önce dmt, asit, dxm denediğimden şöyle farklı birşey deneyeyim diyorum, ilk olarak salvia Türkiye'de yasalmı? Baktığım her yerde biri yasal biri yasal değil diyor tam olarak anlamış değilim.
Ikincisi baktığımda Türkiye'de salvia recognita (puslu şalba) varmış sözde daha az etkisi var ama gene yeteri dozda etkisi olur yazıyor, ben bu salvia recognitayı nerede bulurum hani kapadokya civarı yetişiyor deniyor, üçüncüsü Türkiye'de yasalsa bu salvia divinorum için vendor varmıdır.

Sen hangi ülkede yaşadığının farkında mısın ? Cidden merak ediyorum bunu. Alkol, sigara gibi tekel ürünlerinin kullanımını en aza indirgemek için vergi koyuyorlar. Sen herhangi bir "madde" için yasal mı diye soruyorsun. Garip geldi bana.

Her neyse. Velhasıl kelam yasak. Yasadışı. Kullanmak, bulundurmak ve ticaretini yapmak suç. Bilgin olsun.

seriat

Yeni üye
Kanka ben corbacinin salvia oldugunu iddia ettigi seyi tukettim. Kafasi iyi olmayan bir sigara gibiydi kisa bir sure eglendirdi sonra hic icmemisim gibi normal yasantima geri dondurdu. Bi olayi yoktu yani. Tabi baska malzemelerle nasil olur bilemem. Bide sigaraya kiyasla ucuzdu baya

AwaKe4

Müptezel
Ucuz olması muhtemel değil bu topraklarda salvia bulabileceğini de pek düşünmüyorum kanka. Düzgün dmt vendoru bulursan bizi de yeşillendir :)

seriat

Yeni üye
Bende inanmadim acikcasi salvia olduguna ama napalim. Ayrica suan sigara bile cozemiyorum dmt vendoru zor...

Kankalar selam benim salvia divinorum hakkında birkaç sorum olacaktı, bayağıdır bi ilgimi çekiyor daha önce dmt, asit, dxm denediğimden şöyle farklı birşey deneyeyim diyorum, ilk olarak salvia Türkiye'de yasalmı? Baktığım her yerde biri yasal biri yasal değil diyor tam olarak anlamış değilim.
Ikincisi baktığımda Türkiye'de salvia recognita (puslu şalba) varmış sözde daha az etkisi var ama gene yeteri dozda etkisi olur yazıyor, ben bu salvia recognitayı nerede bulurum hani kapadokya civarı yetişiyor deniyor, üçüncüsü Türkiye'de yasalsa bu salvia divinorum için vendor varmıdır.
salvia divinorum yasal değil eskiden yasalmış, fakat yurtdışından getirebilirsin gümrükte sıkıntı olmuyor düşük miktaralr

Shantii

Kıdemli Üye
Salvia Divinorum Türkiye dahil çoğu ülkede yasak burada satılan ''Salvia'' dedikleri şeylerin hepsi Bonzai'dir. Fake'dir yani. Bonzai'ye belli bölgelerde jamaika, salvia ve bonzai adını koyup piyasaya sürdüler. Salvia adını kullanmalarının nedeni de planın bir parçasıydı, amaç ''Salvia Divinorum''u itibarsızlaştırmaktı. Yeterince başarılı da olundu çünkü kitlenin zeka seviyesi ortada...

psychein

Üye
Kankam ben dmt kullanıyorum kendim bir çeşit vendore gerek kalmadan temin ettim hani denemek istersen sana ulaştırmaya çalışırım :D
Usta telegram falan bir şekil geçelim iletişime bee. deepweb falan uğraşmak istemiyorum,başıma bişey gelir diye. 3 senedir türkiye'de mimosa/dmt vendor'u falan da da aradım onu da bulamadım. Çok merak ediyorum DMT'yi. Ayahuasca falan bulmak kolay ama toz dmt bi türlü bulamadım.

Usta telegram falan bir şekil geçelim iletişime bee. deepweb falan uğraşmak istemiyorum,başıma bişey gelir diye. 3 senedir türkiye'de mimosa/dmt vendor'u falan da da aradım onu da bulamadım. Çok merak ediyorum DMT'yi. Ayahuasca falan bulmak kolay ama toz dmt bi türlü bulamadım.
Aratırsan bulursun kankam geçeriz iletişime ;)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • centerofattention centerofattention:
    ******* ** ***** ***** ****** ******** dready ********* ******* *****
    dready**********
  • Mordecai Mordecai:
    ****** dready
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ********** **
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** ******* *********** ***** ******* *** ** **
    **** ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ********* **
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ** ***** dready* *** ***** ** **** ******** *** *****
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ****** ********** *********** ****** ******* ****** ******* dready* ******** ********* ***** ******** ******* ********* ***** ***** **** *** *** ********** ** ***** **** * ** ****** dready*** ** *********** ******* ******* * ** ********* *** ****** *** ********* dready**
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** **** ** ****** **
  • B Bomberx:
    **** **** **
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** ** ** * ******* dready** ******** ** dready* * ** ********* ****** ****** **** ***
  • B Bomberx:
    ******** dready* *****
    B Bomberx: ******** dready* *****