Türkiyede plagron light mix yok Alternatifleri nedir?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22921
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22921

Guest
Arkadaslar türkiyede plagron lightmix toprak bulamadım. Biobiz de kullanmak istemiyorum memnun olmayanlar var ve tang reis programında tercih etmiyor. Tek alternatif olarak monkey marka light mix görebildim bununda 2çeşiti var. Amacım tang reisin auto gübre çizelgesini uygulamak oldugundan. Light mix toprak arıyorum ne yapmalıyım

Cengoxl

Kıdemli Üye
Arkadaslar türkiyede plagron lightmix toprak bulamadım. Biobiz de kullanmak istemiyorum memnun olmayanlar var ve tang reis programında tercih etmiyor. Tek alternatif olarak monkey marka light mix görebildim bununda 2çeşiti var. Amacım tang reisin auto gübre çizelgesini uygulamak oldugundan. Light mix toprak arıyorum ne yapmalıyım
Evet senin açtığın başlığı görünce bir bakayım dedim çok ilginç tüm sitelerde lightmix yalan olmuş kanka! @silas usta bir dönem bana ya plagron yada monkey tercih edebilirsin demişti. Biobizz ile ilgili sıkıntılı yazılar bende okudum kanka, monkey tercih edebilirsin ama yine de yorumları oku ve ona göre hareket et derim.

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Evet senin açtığın başlığı görünce bir bakayım dedim çok ilginç tüm sitelerde lightmix yalan olmuş kanka! @silas usta bir dönem bana ya plagron yada monkey tercih edebilirsin demişti. Biobizz ile ilgili sıkıntılı yazılar bende okudum kanka, monkey tercih edebilirsin ama yine de yorumları oku ve ona göre hareket et derim.
Eyvalla bro

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    * ********* *** hahahaha* **
  • T tayfurishere:
  • Almora Almora:
  • T tayfurishere:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ****** ******* ******* ****** ***** hahahaha* ******
  • T tayfurishere:
    * ***** **** * ******** *** ** ***** hahahaha *** ****** ****** *****
  • Almora Almora:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ******** *** ******* ********* *** ** ****** hahahaha*** ********* **** **** *******
  • bandaleros bandaleros:
  • T tayfurishere:
  • Almora Almora:
    ** *** *** ******** ** ****** **** ***** ********* **** ***** ****** *** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • T tayfurishere:
  • T tayfurishere:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** hahahaha** *** ********** * ******* ********* ********* ****** ********* ****** *** ***** ** ****** hahahaha*** ** ***** ******* ******
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** ****** hahahaha* ** ****** *** ** ******* **** ** ********** * ******** ** ********
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ***** *** ***** ******* hahahaha**
  • T tayfurishere:
    **** ********** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ********