Türkiye'de Bildiğiniz Mantar Grow Ekipmanları Satan Kişiler Var mı ?

psychein

Üye
Merhabalar, bildiğiniz üzere yurtdışından sihirli mantar grow kitleri,spor printler vs aldığımız zaman gümrükte sorunlar çıkabiliyor. Türkiye'de bildiğiniz Sihirli Mantar spor şırıngaları, spor printleri veya direk grow kitleri satan bir yer var mı acaba ?

mami10_

Doktor
Spor print bulursun, ama burdan kit şırınga ve s bulamazsın, bulsanda sana kit diyye misel ve kompost gönderirler

psychein

Üye
@backyaard cidden mütevazi ve ilgili bir insan açıkcası param olduğunda tekrar almayı düşünüyorum
Evet kendisi ile yazıştık az önce çok ilgili bir satıcıya benziyor. Kit fiyatları biraz tuzlu ama değer bence. Param olunca almayı düşünüyorum. Şimdi artık tedarik etmem gereken bi mimosa hostilis kaldı. Onun da vendor'unu buldum mu tamamdır :)

psychein

Üye
onun da vendorunu bulunca haber ver bro
Knk sanırım bir tane buldum ama inan hiç emin değilim. Youtube'da türk birisi ayahuasca ile ilgili bir video paylaşmış, insta'dan ulaştım bana bi hesap verdi buraya yaz dedi. Adam bitkileri yurt dışından getirtip tr de ayahuasca yapıyormuş ama şuan stokları tükenmiş. Bende, Bana mimosa hostilis tozu lazım gelince haber verirsiniz dedim, tamam yazdı. Adamdan haber geldiği zaman sana da atarım hesabı bro

psychein

Üye
Amcalar izini sürebilir mi?
knk şöyle söyliyim ben daha alışveriş yapmadım yakında almayı düşünüyorum. Forumdan, alışveriş yapıp memnun olduğunu söyleyenler var. Bi sorun oluşacağını sanmıyorum ayrıca arkadaş çok ilgili bir satıcı. Yakında arayıp bu "gizlilik ve güvenlik" konusunu konuşacağım. Eğer bir sorun olmazsa golden teacher print'i alcam inş :)

.Buddha

Yeni üye
knk şöyle söyliyim ben daha alışveriş yapmadım yakında almayı düşünüyorum. Forumdan, alışveriş yapıp memnun olduğunu söyleyenler var. Bi sorun oluşacağını sanmıyorum ayrıca arkadaş çok ilgili bir satıcı. Yakında arayıp bu "gizlilik ve güvenlik" konusunu konuşacağım. Eğer bir sorun olmazsa golden teacher print'i alcam inş :)
Bakalım başımızın ağrımasın istemeyiz. Burada alışveriş yapıp memnun olanlar var evet ama ya bunlarda amcaların adamıysa iyice paranoyak olduk.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    ******** ****** ****** ********* ******* dready ** ***** *** ***** ***
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** ********* ******* ** **** *** ****** ***** ********** ***** ***** ***** *****
  • P puslu77:
  • zero00 zero00:
    ******* ***** ******* ***** *** **
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    +1
  • P puslu77:
  • zero00 zero00:
    **** ******** *** *********** dready* ***** ****** ** ****** ******
  • zero00 zero00:
    **** ******** ********** ********** *** *** ****** ****** *********** ****** ***** ******
    ***** *** dready ****** ******
  • zero00 zero00:
    ***** **** ***** ***** *** dready ****** ******
  • zero00 zero00:
    ** dready ***
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ***** ******* ** dready ** ******* ******* ***** ***** ****
  • cokorama cokorama:
  • zero00 zero00:
    **** ********* **** ******* dready******
  • zero00 zero00:
    ******* *** ** *** dready** ****** ********
    ***** ** ****** **** **
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
    ****** ***** **** ** ***** *** *** ** ** ** ***** ***** *** ***** **
  • zero00 zero00:
    *** **** ******** **** ****** ***** **** ** ***** *** *** ** ** ** ***** ***** *** ***** **
  • zero00 zero00:
    zero00 zero00: ***** ********* ******* ******