Susuz bırakarak kurutmak ?

GlockGen5

Müptezel
Bitkiyi kesmenin bir amacı var,ben bu soruya şu şekilde cevap vermek istiyorum,cevizi toplamak yerine kendisinin düşmesini beklemek gibi

kaiser

Kıdemli Üye
Yeterli olgunluğa gelen meyveyi toplamazsan muhtemelen bitki onun içine biriktirdiği besinleri de çekerek yaşam döngüsüne devam etmeye çalışacaktır, yani olmaz brom

C

Canna

Guest
Dostum anladigim kadari ile kesmesem saksida biraksam saksida kurusun ne olur diye soruyorsun? bitkiyi köklerinden ayirmadigin icin son nefesine kadar yasamak icin mücadele edecek, ve kuruma yerine cürümeler baslayacak, önce kökler gidecek sonra yapraklar en sonda sömekler, yani bitkin kurumayacak cürüyecek.

Dostum anladigim kadari ile kesmesem saksida biraksam saksida kurusun ne olur diye soruyorsun? bitkiyi köklerinden ayirmadigin icin son nefesine kadar yasamak icin mücadele edecek, ve kuruma yerine cürümeler baslayacak, önce kökler gidecek sonra yapraklar en sonda sömekler, yani bitkin kurumayacak cürüyecek.
Saol kanka bilgilendirme için

FullHD1

Kıdemli Üye
Niye böyle birseye gerek duyuyorsun onu anlayamadım :D :D
Çok değişik fanteziler bunlar adafafsfa :D:D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T terbiyeligunahkar:
  • Mordecai Mordecai:
    **** ********* *** ****** *** ******** ******** hahahaha***** ****** ** **** *********
  • Mordecai Mordecai:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** *** ******* hahahaha ********* *** ******** ** *** ********* ** ******** ******* ******* *** **** *** ********** ***** **** *** **** ***** ** hahahaha **** ****** hahahaha** ********* *** ****** *** ******** ******** hahahaha***** ****** ** **** *********
    T terbiyeligunahkar: ***** ***** *** ******* hahahaha ********* *** ******** ** *** ********* ** ******** *******...