super lemon haze photo - sanki büyümüyorlar bi bakabilir misiniz? (25 günlük)

muttymutty

Yeni üye
arkadaslar marhaba 26 aralik günü topraktan ciktilar şuan gün 25. günlükler ve boylari 6-7 cm daha önce 1 kez köfteci grow yaptim sanki bu evrede cok daha büyüktüler acaba ben mi yaniliyorum yoksa gercekten benim kizlar küçük mü kalmis ? eger gercekten küçüklerse neden olmus olabilir ve nasil giderebilirim bu sorunu acaba?

120×120 kabin - 360 m3s karbon filtre - 200 m3s temiz hava fan - 400w mh ve hps lamba - nem %60 sicaklik - isik açik 20-24 isik kapali 17-20

toprak - coco+perlit - gubreler- hepsi canna ( terra vega . coco a+b . rhizotonic . cannazym ) 15 gunden sonra kull. tablosunun yarisi kadar uygulamaya basladim.

Donramo

Yeni üye
Kanka evet biraz yavaş buyumusler gibi gözlemlerini aktarabilirmisin ışık mesafe nedir bunlar da önemli

muttymutty

Yeni üye
işik mesafesi ilk hafta 100cm di 1. haftadan sonra 50 cm e indirdim. sulamada bi hata yapmis olabilirim belki ilk 3 sulamayi 4-5 gun arayla bitki basina 400 ml verdim son sulamada bitki basi 750ml verdim acaba fazla su verip köklerin gelisimini mi durdurdum?

muttymutty

Yeni üye
Kanka birde hava sirkulasyonu ve su gubre ne veriyosun
su ph ayarli cesme suyu fanlar 360m3 cikis - 200m3 giris belki yanlis hatirliyo olabilirim fanlari ama kabine göre uyumludur çunku hazir set halinde almistim fanlari kabini isigi falan. gübre olarak fazla bilgim olmadigi icin bütcemin yettigi kafama göre bi kac bisey aldim:) hepsinin markasi canna (terra vega - coco a+b - rhizotonic - cannazym) ---- birde direk büyük saksiya ektim taşirken zarar veririm diye onun etkisi olabilir mi hic fikrim yok ama.

Son düzenleme:

muttymutty

Yeni üye
Evet aynen öyle. Bitki büyümek ile ölmek arasında kalmış, ikisi de olmamış ve büyümeyi durdurmuş.
Diğer hata en baştan çok büyük saksıyla başlamış olman. Bitki büyüdükçe saksıyı ona paralel büyüterek ilerlememiş olmanın yanına, bir de fazla sulama eşlik ettiğinde sonuç bu şekilde oluyor.
O boydaki bitkiye ben 100 ml su verirdim.
Onu da 10 cm çapında etrafına çember çizerek verirdim ki kök suyla direkt temas etmesin, hava alsın, suya doğru ilerleyip gelişsin.
peki yapabilecegim birsey var mi bu saatten sonra yani az su verip ayni sekilde devam etsem kendine gelir mi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    *** * ******* ****** *** **** hahahaha ** ******
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • istr istr:
  • D Dr.Organic:
    hahahahahahahaha
    +1
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • universesingularity universesingularity:
    ***** ******* ********* hahahaha **** *****
  • istr istr:
    ******* hahahaha** ***** hahahaha ** ***** **** hahahaha * ***** **** ******* ******
    hahahaha ******** **** **
  • istr istr:
    ******* ******** hahahaha** *** ******** *********
  • istr istr:
    *** ****** **** ** ******** ******** ********* ** hahahaha ******** ******** *********
  • istr istr:
    **** ** hahahahahahahaha
    +1
  • istr istr:
    ******* ********** **
    +1
  • istr istr:
    +1
  • D Dr.Organic:
    *** ******* **** ***** ****** **** ****** ** **** *** ********* ******* ****** ********* ****** **
    +1
  • istr istr:
    **** ***** **** ***** ********* * ****** *** ********* hahahaha ****** ********* ****** ***** ****** ********* ** ***** ****** *** ******** ***** ******* **** ********
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
    *** ******** ******** ******** hahahaha ***** *******
    +1
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
    +1
  • D Dr.Organic: