Super Lemon haze feminized g-13

SUPEROTT

Yeni üye
kankalar oncelikle rahatsiz ettiysem affola Super lemon haze feminized geldi kankalar 2 tohum patladi 15 litrelik bez saksiya diktim bebekleri Dikeli 1 saat oldu can suyunu verdim
Petegi actim ustune islak havlu koydum nem yapsin diye
Oda aksama kadar gunes aliyor
Merakim su kankalar
Cami hafif aciyim mi gun icinde kapalimi kalsin ?
ve can suyunu verdim filizlenene kadar su vermicekmiyim ?

Ekli dosyalar

• E432DD4D-0EB3-401B-ACC5-BEA7F7D24424.jpeg
    E432DD4D-0EB3-401B-ACC5-BEA7F7D24424.jpeg
    269.2 KB · Görüntüleme: 48
pet bardağını üç parmak kalınlığında kesip burada filizlendirip full topraklı saksına geçirmen daha iyi olur gibi kanka, çünkğ bu şekilde var olan zaten az ışığı hiç görmemiş oluyor

C

Canna

Guest
Dostum kafayi cikartana kadar isiga ihtyiyaci yok, toprak sürekli nemli olsun, cok su verme tohumu cürütürsün. Kafayi cikarttigi anda nem %80 olmali, sicaklik 26-27 derece.Isiga kafayi cikattiktan sonra ihtyiaci var.

atmosferi oluşturursa baş vericek 1 güne toprakta nasıl yükseltecek oradan
Dostum kafayi cikartana kadar isiga ihtyiyaci yok, toprak sürekli nemli olsun, cok su verme tohumu cürütürsün. Kafayi cikarttigi anda nem %80 olmali, sicaklik 26-27 derece.Isiga kafayi cikattiktan sonra ihtyiaci var.

C

Canna

Guest
Ne yazdigini anlamadim ama , benim yazdigima cevap olarak, belki kanka anlamistir:D

:d kankam abim, bahsettğim saksının yarısında ya toprak seviyesi ve ekmiş, tamam ışığa ihtiyacı yok evet ama olduğu zaman nasıl yükselticek kafa vericektr bir iki güne atmosferden kastım nemi vs güneşi alabilmesi için ne yapabilir ha kumaş saksı dışarı doğru aşağı katlar belki

SUPEROTT

Yeni üye
pet bardağını üç parmak kalınlığında kesip burada filizlendirip full topraklı saksına geçirmen daha iyi olur gibi kanka, çünkğ bu şekilde var olan zaten az ışığı hiç görmemiş oluyor
Anladim eyvallah kankam 7 tohum geldi
2 sini bu sekilde yaptim diger 5 ini dedigin gibi yapicam..

pet bardak dediğim karton bardak, ek can suyunu ver 5-10 ml streçle ağzını sıkıca nem 80-90lara çıkar zaten , kafasını çıkarttığında şeffaf pet bardak, pet bardağa sığmayacak hale geldiğinde 1lt pet şişesinin kıç kısmını kesip delikler açıp 8-10 güne kadar nemini çok yüksek tutabilirsin başarılar umarım iyi sonuçlanır ustaları iyi dinle araştırmanı sıkı yap kanka her denileni direkt kabul etme etraflıca bi bak öyle hareket et bol dumanlar

SUPEROTT

Yeni üye
pet bardak dediğim karton bardak, ek can suyunu ver 5-10 ml streçle ağzını sıkıca nem 80-90lara çıkar zaten , kafasını çıkarttığında şeffaf pet bardak, pet bardağa sığmayacak hale geldiğinde 1lt pet şişesinin kıç kısmını kesip delikler açıp 8-10 güne kadar nemini çok yüksek tutabilirsin başarılar umarım iyi sonuçlanır ustaları iyi dinle araştırmanı sıkı yap kanka her denileni direkt kabul etme etraflıca bi bak öyle hareket et bol dumanlar
Kanka odanin camini gece yatarken araliyim mi ve gunduzleri ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****