stres yada besin yanığı emin değilim

Artemis

Üye
Knk @OttoMan47 katılıyorum ama şu kızları bi çöz rahat bırak derim zaten cılızlar ve stresteler az büyüsün öyle başlarsın yinede sen bilirsin.
tamam kanka çözüyorum 1 2 hafta beklerim öyle başlarım haklısın topping den önce lst başlamak hataydı bence topping stresini atlatınca başlamak daha mantıklı acele ettim teşekkürler tavsiyen için kankam

Woppy

Ordinaryüs
Knk bu kadar ufakken lst başlarsan bodur kalır ve haliyle hastında ona göre olur hepsi denemiş tecrübe edinmiş biri olarak söylüyorum auto tohumlarda ortalama 40 50 cm e ulastıgında veya 30 ile 40 gün arası lst yapılmalı bence. 1 hafta stres yasar ve ciceklenmede çoşar bitki güzel bakım ve iyi bi lst ile.

Börü

Üye
Knk bu kadar ufakken lst başlarsan bodur kalır ve haliyle hastında ona göre olur hepsi denemiş tecrübe edinmiş biri olarak söylüyorum auto tohumlarda ortalama 40 50 cm e ulastıgında veya 30 ile 40 gün arası lst yapılmalı bence. 1 hafta stres yasar ve ciceklenmede çoşar bitki güzel bakım ve iyi bi lst ile.
Kanka photo bitki aralığı nedir bilgilendirirsen sevinirim

Woppy

Ordinaryüs
Knk photo auto farketmez dedim şeyler ikiside aynı bitki sonucta phhotoda lst dedim zamanlarda yapıp 1 hafta daha vegde tutup sonra 12 12 ye cekıp cıceklenmeye almak iyi olur. Yani yerine göre degişir vegde tutma süren ama bence ideal 30 ile 40 günden sonra cicege cekilme sonucta bi o kadar daha büyüyeceği göz önüne alınmalı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!