Stres problemi yardım lütfen

dobagi

Yeni üye
Bebeklerimi defalarca uyguladığım eğitim düzenine göre topping yaptım fakat diğerleri istediğim gibi büyürken bir kızım strese girdi gövdeye ve köke verdi kendini. Önerilerinizi bekliyorum yeşil dostları.

hocam bikiyi idam etmişsin topingde biz minimal stres kelle artışını amaçlarız sen direk bitkiyi 10 ün geriye atmışsın hatta 15 diyeyim

dobagi

Yeni üye
tüm bitkilere aynı anda topping uyguladım fakat birinde böyle problem yaşadım 3. fotoda diğerlerinin gelişimine devam ettiğini görebilirsin bro
hocam bikiyi idam etmişsin topingde biz minimal stres kelle artışını amaçlarız sen direk bitkiyi 10 ün geriye atmışsın hatta 15 diyeyim

3. boğumdan sonra topping yapıyorum ilk 2 boğumu kesiyorum
Çok erken dostum topping den aonra alt bogumlari niye kesiyorsun o çok sonraki süreç bırak az büyüsün alt bogumlari onları da lst ile ana kelle gibi yapicaksin zaten hazır var olan kelle adaylarını kesmissin baya bir geri atmışsın kendini bitki gelişimi açısından

O kendini toplar yavaşça dostum sen ortamını güzel ayarla ışığı ısısı nemi özellikle tam takir olsun bir hafta 10 güne toplamaya başlar sık sulama yapma toprak iyice kuruyunca yap başka stres yaşamasın şimdilik
doğrudur. benim sormak istediğim strese giren kızımı nasıl düzeltebilirim ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    +3
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
    +1
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
  • İstanbul İstanbul:
    * ****** ********* ****** ****** **** *** **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ****** *** ***** ****** ** ** **
    +2
    ***** **** *** *** ********** hahahaha ***** * ****** ********* ****** ****** **** *** **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
    ***** *** * *** *** ******** * **** *** *** ***** *** **** ***** ********* ***** ***** ********** **** ******* ******** ******* ** ***** *******
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ***** ******** ********* ***** ****** hahahaha * ****** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** * **** **** ***** ********** *** ***** ***** *** ******* ******* ***** **** **
  • İstanbul İstanbul:
    * ***** **
    ******* ***** *** *** ********* * ***** * ****** **** ** ******* *** ***** * *** ****** *******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ********** ** ***** *** ********* ** ***** *** ****** *** ** ********* ********* ****** ******
    ***** ** ***** ********* ******* ***** ***** ***** ******* *** hahahaha** ********
    ** ***** *** ** ***** *** *** ***** ** **** ***** **** ********* *** ** *** **** **** *****
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: ** ***** *** ** ***** *** *** ***** ** **** ***** **** ********* *** ** *** **** **** *****