st.kushseed tohum problemi önemli!!!

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kardeşim eksik geldiyse telafi ederler m etme benimde bir siparişimde yanlışlık olmuştu yazdım adamlar fazladan 2 tane daha gönderdiler çok takılma bence bu duruma bir de yanlış anlama ama iletişime en rahat geçebileceğin site kushseed yani çok anlamsız olmuş bu şikayetin :)
Kanka genetica kötü mü :( (((

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
3 hafta önce 1x glue (5+2) 2x bigbud (10+5) tohum sipariş verdim
bugün kargo geldi ama içersinden eksik yollanmış. hem dünya para veriyoruz hem geç geliyor hemde eksik ürün yolluyorlar.
sipariş verecek arkadaşlar 2 kez düşünsün ve iletişime geçemekte çok zor.
Kanka şimdi sana şöyle söyleyim bence bu pazarlama stratejisi şimdi senin tölere edilebilir miktarda eksik tohumun var ve sponsor oldukları sitede bu konunun altına en az elli kişi birdahakine telafi ederler yazacak sende belki memnun kalmışsındır ama en kötü ihtimalle eksiklerini almak için eline para geçince tekrar sipariş geçiceksin eksik olanlarda gelecek
Eksik olanlar gelince sana bide extra güzellik yapıp iki tane fazla gönderseler senin memnuniyet x5 olacak sen mutlu onlar mutlu ben mutlu takma kafana kankam gönderirler emin ol kaç kişiye gönderdiler fazla fazla ben hep okudum burda aynı konuları adamlar 27-28 tane tohumu sayanayacak adamlar değiller ya bende pazarlamacıyım en büyük firmalar bile yapar bunu benim naçizane fikrim bu takma bence bundan güveniliri şamda kayısı

ucankarga

Yeni üye
vallahi benim de endişem vardı, ama 3 güne geldiler. yani tohumların kalitesi gibi konuları bilmiyorum ama sipariş verdiğim saati hesaba katarsak 2. günde yani aşağı yukarı 36 saatte filan elime geçti... bakalım işallah doğru tohumları göndermişlerdir. (kushseed den şiparişimi vermiştim)

Son düzenleme:
Bende Kushseed den 11 Ocakta 5xoriginal glue auto 2x alaskan thunder auto sipariş etmiştim. 1 haftaya elime 7 tane tohum geldi. Ama hepsi aynı yerdeydi. Canlı desteğin dediğine göre (2-3 güne cevap alınabiliyor genelde :)) ellerinde stok olmadığı için hepsini aynı göndermişler. Ama ne göndermişler biliyoruz tabi ki :) ben orginal glue olduğunu düşünüyorum. 19 ocakta toprağa diktim, 21 ocakta topraktan çıktı. Bu gün 40. Gün. Ama sitede 7-8 hafta da hasat yazan genetik 40. gününde hala çiçeğe girmedi :) acaba bambaşka uzun dönem tohum mu gönderildi bana? Siteden destek hattına yazıyorum WhatsApp a git sor diyor WhatsApp hattı cevap vermiyor :) hayırlısı bakalım. İllaki bir çözüme ulaşır ama bizim gibi müptezeller heleki ilk growu olunca çok tribe giriyorum :D

Bafralı

Bafralı
Bende Kushseed den 11 Ocakta 5xoriginal glue auto 2x alaskan thunder auto sipariş etmiştim. 1 haftaya elime 7 tane tohum geldi. Ama hepsi aynı yerdeydi. Canlı desteğin dediğine göre (2-3 güne cevap alınabiliyor genelde :)) ellerinde stok olmadığı için hepsini aynı göndermişler. Ama ne göndermişler biliyoruz tabi ki :) ben orginal glue olduğunu düşünüyorum. 19 ocakta toprağa diktim, 21 ocakta topraktan çıktı. Bu gün 40. Gün. Ama sitede 7-8 hafta da hasat yazan genetik 40. gününde hala çiçeğe girmedi :) acaba bambaşka uzun dönem tohum mu gönderildi bana? Siteden destek hattına yazıyorum WhatsApp a git sor diyor WhatsApp hattı cevap vermiyor :) hayırlısı bakalım. İllaki bir çözüme ulaşır ama bizim gibi müptezeller heleki ilk growu olunca çok tribe giriyorum :D
Evet Kanka 40.günde çiçeğe girmediyse original glue kesin benim kabinde var şuan atf de yaptım daha önce 68 günde hasata gelmişti, glue e lst uygula kanka güzel sonuç alırsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    *** **** ********** **** ******* hahahaha *** ***** ******* **** ***** *** *******
  • muadip muadip:
    * **** * hahahaha* *** ***** *** ********** ********** ******
  • C clackster:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ******