st.kushseed tohum problemi önemli!!!

Bafralı

Bafralı
hocam sorun telafi edip etmemeleri değil 3 haftadır ürünleri bekliyorum. bir kargoyu verip göndermek ne kadar zor olabilir ki? hadi geç geldi sorun değil birde eksik gelmesi tam can sıkıcı. insan ister istemez eksikleri nezaman gönderirler diye düşünmeden edemiyor. birde gelen paketlerde 1 ve 2 yazıyor yani hangisi hangi tohum medyummuyum ben bileyim. 1 paketi arkadaşıma almıştım neyi vereceğimi bilemedim. 1 nolu pakette 7 tane var 2 nolu pakette 8 tane. gelde çık işin içinden.
Kanka rabitkanka cevaplamış zaten yani gönül isterki herşey daha hızlı olsun ama her sektörde olduğu gibi legal olmayan bi sektörde de bu ara sıkıntılar olabiliyor , Whatsapp tan numaraların genetiklerinin ne olduğunu kolayca iletişime geçerek öğrenebilirsin eksik geldiğini de belirtirsen stoklarında var ise ertesi gün ücretsiz olarak kargo ediyorlar he birde bu arada zaten kargo ücreti 100$ üstüne almıyor adamlar kanka yine bedava şikayet olmuş yani bu senin için :) tercih senin kanka memnun değilsen bi sonraki siparişini kushseedten vermek zorunda değilsin

Son düzenleme:
ben aldım ve 7 güm içinde elimdeydi, iletişim halinde olduk genelde max 2 güne geri döndüler mesajlarıma, bir kaç gün geç kargolandığı için iki adet hediye tohum gönderdiler. Ben sıkıntı yaşamadım, memnunum da yani. Eğer senin sıkıntını çözmeyeceklerine dair bir açıklama yaparlarsa o zaman burada belirtirsin biz de ona göre hareket ederiz.

Paak14

Kıdemli Üye
Ben 2020 Nisan ayında son stokları alanlardandım. Sonra pandemi vs 4.5 ay stok olmadı. Bu arada tohumlardan yarısından cogu erkek çıktı. Bende yazdım adamlara. Anlattım derdimi. Son stokları olduğu için erkek tohum larımız ile karışmış olabilir dediler ve hatalarını telafi edeceklerini söylediler. Aradan 2 ay geçti Bi baktım wp tan onlar yazdı. Güncel kargo adresimi istediler. Ben çok şaşırdım ve ne istediğime kadar sordular. Demem o ki bence değerlerini bilmemiz lazım.

sarandal

Üye
hocam sorun telafi edip etmemeleri değil 3 haftadır ürünleri bekliyorum. bir kargoyu verip göndermek ne kadar zor olabilir ki? hadi geç geldi sorun değil birde eksik gelmesi tam can sıkıcı. insan ister istemez eksikleri nezaman gönderirler diye düşünmeden edemiyor. birde gelen paketlerde 1 ve 2 yazıyor yani hangisi hangi tohum medyummuyum ben bileyim. 1 paketi arkadaşıma almıştım neyi vereceğimi bilemedim. 1 nolu pakette 7 tane var 2 nolu pakette 8 tane. gelde çık işin içinden.
Sitedeki siparişine bak kanka, ordaki sıraya göre yazıyor adamlar ilk geçtiğin sipariş 1 , sonraki 2 öyle gidiyor işte. Bu sayılar ne diye sorsaydın foruma cevabına ben çok rastladım.

Cashh

Doktor
Bana da aynı geldi :) fazla yani

Cashh

Doktor
ispanyadan cıkıyor yola aslına bakarsan , dunya para verıyorsun dedıgın muhtemelen o fırmanın gunluk cirosunun %0.5 ini falan olusturuyordur , senden çıkan birim fiyat yukselınce oranın sahıbı olmuyorsun dostum karşındakı muhattaplar turkce bılmesıne karşın bu rahatlığı takınabiliyorsun ,ama sadece foruma ve tr ye bağılı bir kurum değil , legal olmayan bi konunun tabikide aksaklıklara uğraması muhtemel , ama şaşırmıyorum allahın dünyasında allaha bile küfür eden var , tohumların geldıgınde mutlu sonla ayrılabılırsın umarım.
Katılıyorum kanka

Cashh

Doktor
ispanyadan cıkıyor yola aslına bakarsan , dunya para verıyorsun dedıgın muhtemelen o fırmanın gunluk cirosunun %0.5 ini falan olusturuyordur , senden çıkan birim fiyat yukselınce oranın sahıbı olmuyorsun dostum karşındakı muhattaplar turkce bılmesıne karşın bu rahatlığı takınabiliyorsun ,ama sadece foruma ve tr ye bağılı bir kurum değil , legal olmayan bi konunun tabikide aksaklıklara uğraması muhtemel , ama şaşırmıyorum allahın dünyasında allaha bile küfür eden var , tohumların geldıgınde mutlu sonla ayrılabılırsın umarım.
Kesinlikle öyle

Asiaymay

Yeni üye
Bugün Kushseed sipariş verdim umarım gelir. kushseed ile degenetica aynı mı banka bilgileri aynı kişi adına çıkıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
    K Kolpa.: * ****** **** ***** ********* ******* **** ***** **** ****** ***** ********* +1