spreyli ve spreysiz esrarın farkını nasıl anlarız?

FullHD1

Kıdemli Üye
Dostum öyle milletin sıktığı gibi her sigara spreyli degildir essegin birinden cozmuyorsan
Kendin bakarak

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Her zamankinden ziyade sanki daha hızlı gelen ama uzun sürmeyen bi kafası vardı ayrıca yandıktan sonra farklı kokuyordu o yüzden şüphelendim
kanka bu yaşa kadar gördüğüm yaşadığım şu ki, organik sigara içer içmez kafa yapmıyor. yavaş yavaş giriyor, gıdıklıya gıdıklaya yükseltiyor, en kötü 1-2 saat yenisini yaktırmıyor.

çorbacının bazı malları içtiğin an vuruyor, yarım saate uçup gidiyor.

ben ayrımı işte böyle yakalıyorum

kanka bu yaşa kadar gördüğüm yaşadığım şu ki, organik sigara içer içmez kafa yapmıyor. yavaş yavaş giriyor, gıdıklıya gıdıklaya yükseltiyor, en kötü 1-2 saat yenisini yaktırmıyor.

aynen yetiştirilmiş doğal cigaralar direk girmiyor yavaş yavaş giriyor torbacıların bazıları yumruk gibi vuruyor ama spreyden mi bilmem

nasa

Doktor
spreyli cigara renkten kendini açık ediyo. daha siyaha yakın bi rengi oluyo ben böyle ayırıyorum çok kaliteli malzeme bulamayacağın için piyasadan yapışkanlığından da anlarsın spreyli çok daha fazla yapışır

kargakrali

Yeni üye

Peki ertesi gün devam eden etkileri oluyor mu kanka sende

koala

tembel hayvan
önceden skunk takılırken sabah kemiklerim agrıyodu hele grinderin altında kalan kieflerden bi sigara yapınca çok ağrıyodu leş gibi kaç sene içtik bi de

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Peki ertesi gün devam eden etkileri oluyor mu kanka sende
kanka ben genelde ertesi gün için sıkıntı yaşamıyorum pek. bazı sigaralar ertesi gün öksürük ve balgam yapıyor ama, ilaçlı mı ilaçsız mı diye hiç fizibilite yapmadım :) sen şimdi sormasan yine yapmazdım ama bundan sonra karşılaşırsam dikkat edicem

Kimde Bu

Müptezel
O kadar çok ilaçlı sigara içtim ki artik içmeden ayikiyom, oncelikle dumanı bonz gibi kokar cunku kullandiklari ilaclar seyreltilmiş hali, çarpıntı yapar, tribe sokar, dozu biraz kaçırdın mı soğuk soğuk terletir bembeyaz kesilirsin, kısacası etkileri tadı kokusu normal esrardan farklıysa muhtemelen ilaçlıdır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!