Sponsordan auto photo

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25603
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostlar buradan cok kere okudugum ve auto diye siparis verilen tohumlarin photo cikmasindan dolayi bu konuda sizlere bilgi vermek icin actim bu konuyu, Siparis verirken tohum bilgilerini iyi okuyun. Orada fem yaziyor ama biraz altta auto mu photo mu yaziyor. Ayni genetigin hem autosu var hem de photosu. BLÜTEN ZEIT bakin ve kiyaslayin. Auto da blüten zeit hasat süresidir, photoda blüten zeit cicege girme süresidir,Yani demek istedigim hep hatayi sponsora atmayin biraz dikkat edin, bu konuyu sponsoru korumak icin acmadim. >Belki size yardimci olur diye actim .

LvbelC5

Kıdemli Üye
Kısa özet geçmek gerekirse bu forumun adminleride sponsorun kalitesi konusunda tereddütte fakat tr de tohum alinabilecek en güvenilir yer orası yani adminler size illaki sponsordan alın demiyorlar git istediğin bankayı bul al sana kalmış bi tercih ama yani gümrük riskidir kalitesiz çıkma riskidir bunlarında göz önünde bulunduracaksn daha bugüne kadar parasını veripte tohumu gelmeyen olmadı geçte olsa bazen geliyor yani sonunda ama yani auto photo çıktı başka genetik çıktı patlamadi karismazlar benim degeneticadan gelen 6 tohumun 3 tanesi tek patladı hatta 3.sude tam patladı denilmez sağlık olsun diyorum bende bir sonraki alışverişimi başka bankadan yapacağım

Mertali54

Doktor
Kısa özet geçmek gerekirse bu forumun adminleride sponsorun kalitesi konusunda tereddütte fakat tr de tohum alinabilecek en güvenilir yer orası yani adminler size illaki sponsordan alın demiyorlar git istediğin bankayı bul al sana kalmış bi tercih ama yani gümrük riskidir kalitesiz çıkma riskidir bunlarında göz önünde bulunduracaksn daha bugüne kadar parasını veripte tohumu gelmeyen olmadı geçte olsa bazen geliyor yani sonunda ama yani auto photo çıktı başka genetik çıktı patlamadi karismazlar benim degeneticadan gelen 6 tohumun 3 tanesi tek patladı hatta 3.sude tam patladı denilmez sağlık olsun diyorum bende bir sonraki alışverişimi başka bankadan yapacağım
Şimdi hangi bankadan sipariş vermeyi düşünüyorsun ustam

Light6

Yeni üye
Mrb herkese öncelikle doğru yeremi yazdım bilmiyorum yanlışsa kusura bakmayın tohum filizlendi toprağa gömdüm 1hafta yokum yapmam gereken ne giderken
Su ve ışık olarak
Şimdiden teşekkürler @Nargile

Ü

Üye silindi 25603

Guest
1 hafta uzun zaman isigi zaman ayarli prize baglaabilirsin ama o yeni flizleri 1 hafta susuz nemsiz birakirsan ölürler.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sikinti yok dostum tecüben olmadigindan dolayi, hata yapmaktansa sor. Evet 18/6 yapmalisin 20/4 veye 24/0 yapanlarda var ama benin tercihim 18/6.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
1 arkadasindan rica edeceksin gelecek kizlarin suyunu verecek, nem makinasini calistiracak. Nem su anda cok önemli. %80 olmali yoksa kizlar ölür.

Ü

Üye silindi 20768

Guest
1hafta su işini çözebileceğim bi seçenek varmı peki?
damla sulama diye googleda arat kanka. 15-20 lira civarına 1 ltlik pet şişelere uygun ağızlıklar var. en kısık ayara alıp 1 saatte kaç ml sulama yapıyor diye test edeceksin. bitkine ilk hafta toplamda 150ml civarı sulama gerekecek. ona göre ayarını çekip bırakacaksın.
hiç denemedim ama bana mantıklı geldi :D

e21ad53f-3715-4379-8ebf-e891d8706473_size1000x1000_cropTop.jpg

Light6

Yeni üye
damla sulama diye googleda arat kanka. 15-20 lira civarına 1 ltlik pet şişelere uygun ağızlıklar var. en kısık ayara alıp 1 saatte kaç ml sulama yapıyor diye test edeceksin. bitkine ilk hafta toplamda 150ml civarı sulama gerekecek. ona göre ayarını çekip bırakacaksın.
hiç denemedim ama bana mantıklı geldi :D

e21ad53f-3715-4379-8ebf-e891d8706473_size1000x1000_cropTop.jpg
Çok mantıklı harikasın kanka

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sulama yetmiyor, Daha yeni filizlenmis, eger nem %80 olmaz ise hayir bekleme.

Ü

Üye silindi 20768

Guest
Nem makinesi ne almalıyım sence hocam
10 lt pet su şişesi al. ortasından kes üst tarafına 3-4 delik aç. kapat kafasına bitkinin topraktaki nem içerde kalsın. 1 hafta kurtarır seni böyle. normalde 2 lt pet kesip koyuyorum ben ama damla sulamayı da içine alabilmesi için 10lt diye yazdım.
sonrası için weeweell marka 5lt hazneli nem makineleri var gayet sağlam ve kullanışlı. nem makinesi alırken su haznesinin büyük olmasına ve markasının sinbo olmamasına dikkat et :D

Light6

Yeni üye
10 lt pet su şişesi al. ortasından kes üst tarafına 3-4 delik aç. kapat kafasına bitkinin topraktaki nem içerde kalsın. 1 hafta kurtarır seni böyle. normalde 2 lt pet kesip koyuyorum ben ama damla sulamayı da içine alabilmesi için 10lt diye yazdım.
sonrası için weeweell marka 5lt hazneli nem makineleri var gayet sağlam ve kullanışlı. nem makinesi alırken su haznesinin büyük olmasına ve markasının sinbo olmamasına dikkat et :D
Eyvallah brom çok sağol

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K karleone:
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** hahahaha ********** ********** ********
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ******** **** ******* hahahaha ******
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** hahahaha** ********* ****** ***** *** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** hahahaha** ***** ****** ****** ***** ******** ***
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** hahahaha ******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** hahahaha* *** ***** *** hahahaha** ***** ****** ****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ** *** *** hahahaha ***** ***** hahahaha** **** hahahaha* ***** hahahaha* ***
  • T terbiyeligunahkar:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ** ****** ******** ****** ****** ***** ** ****** ******* ***** ********* ********* ********** hahahaha *** ******** ***** ***
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ********** hahahaha hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** **** ***** ***** ** *** ******* *** ** ****** ******** ****** ****** ***** ** ****** ******* ***** ********* ********* ********** hahahaha *** ******** ***** ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********** ***** hahahaha ******** hahahaha ******* ********* *** *********
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha**** **** *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ********* ***** ******** ******