Sponsor

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20524
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20524

Guest
Sitede bahsedilen sponsorlardan faydalanan var mıdır arkadaşlar varsa biraz bilgi paylaşabilir mi? Ya da bilgi olan başlıklar varsa bakabilirim pek bulamadım.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka tohum sponsorları 10 üzerinden 7

3 puan kırdım, 1 puan bazen gecikmelere rağmen cevap yazılmaması, 1 puan bazen yanlış gen yollanması, 1 puan da bazen gelen tohumun patlamaması yüzünden naçizane kırdım. 7 puan verdim, 1 puan yanında gelen hediye tohumlar için, 1 puan güvenli olduğu için, 1 puan olası sıkıntılarda adminlerimizin desteğini esirgememesi, 1 puan olası sıkıntılarda telafi payı olan bir firma olması, 3 puan ise mutlaka ama mutlaka parasını ödediğin tohumların eline geçecek olması. sözün özü, şuanki şartlarda türkiyedeki en güvenilir tohum bankası desem abartmış olmam.

karbon filtre sponsoru Dr Karbona gelince. 10 üzerinde 1000 puan. hayatımda bu kadar ilgili, kibar, malının arkasında bir eticaret şirketi görmedim. gözün kapalı al ne alacaksan. ben tek kalemde 5 binliralık ürün aldım 5 bin liranın para olduğu dönemde. hayatımda harcadığım en güzel 5bin liraydı. sanki kabine fan değil, uçak motoru aldım, öyle de performansı var.

kanka tohum sponsorları 10 üzerinden 7

3 puan kırdım, 1 puan bazen gecikmelere rağmen cevap yazılmaması, 1 puan bazen yanlış gen yollanması, 1 puan da bazen gelen tohumun patlamaması yüzünden naçizane kırdım. 7 puan verdim, 1 puan yanında gelen hediye tohumlar için, 1 puan güvenli olduğu için, 1 puan olası sıkıntılarda adminlerimizin desteğini esirgememesi, 1 puan olası sıkıntılarda telafi payı olan bir firma olması, 3 puan ise mutlaka ama mutlaka parasını ödediğin tohumların eline geçecek olması. sözün özü, şuanki şartlarda türkiyedeki en güvenilir tohum bankası desem abartmış olmam.

karbon filtre sponsoru Dr Karbona gelince. 10 üzerinde 1000 puan. hayatımda bu kadar ilgili, kibar, malının arkasında bir eticaret şirketi görmedim. gözün kapalı al ne alacaksan. ben tek kalemde 5 binliralık ürün aldım 5 bin liranın para olduğu dönemde. hayatımda harcadığım en güzel 5bin liraydı. sanki kabine fan değil, uçak motoru aldım, öyle de performansı var.
Saol dostum bilgi için.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    ********* **** hahahaha* ****
  • kkush kkush:
    ***** **** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    ***** ***** hahahaha ******
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
    ** ***** **** ** ***** ** ******* ***** ********* **** *** hahahaha ********* *****
  • T Tewbek:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • T Tewbek:
  • R RainGrow:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • T Tewbek:
  • G ganjasevdalısı:
  • R RainGrow:
    ****** ******* ********* ***** ********* *** ********* ********** ** ** ***** ******* ********* ** ******** hahahaha* hahahaha* ******* *** ********** ***** ***** ***** ****** ****** ****** *** ***
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ** hahahaha***
  • universesingularity universesingularity:
  • G ganjasevdalısı:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ********* **** ******* **** ********** * ********* ********** *** ***** ******* ****** ********** ***** ********** ***** *******
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: ********* ********* *****