Sponsor ockhuss uzun dönem

Medya coco karışım yapmıştım ama ben ekmediğim için . Karışımdaki kalan toprağa ekilmiş 20 lt saksı kendi karışımımı bulunca anladım iş işten geçti :)
Medya Petlit partakül karışımlı toprak
Veg 36 gün Karanlıksız 12 12
7 gündür çiçekte ve hergün büyüyor
Alanım 90 90 ışığım ts2000 gübre full an

4 günde bir dolu bir boş sulama yapıyorum kafa rahat

Ama şimdi sponsoru da övmek lazım arkadaşlar siparişi geçtim 4 günde elime ulaştı . Tohum sanki filiz olarak düşmüş . Hiç çalkalama hava atıp tutma felan fıstık yok direk kokusuz düz peçete bin arasına yarı su az oksijenli su ile fıs fıs yapıp 2 tabağı kapattım 6 saatte serçe parmak kadar kök gördüm ektim 24 saatte filiz oldu :)

John Snow

Doktor
Sanki biraz geriden geliyor gibi boyu uzamamış geri kalan her şey çok güzel görünüyor sağlıklı görünüyor ben de olanlar 36 gün u bitirdi ama bundan daha ihtişamlı görünüyor tabii ki sebebini bilmiyorum yapamıyorsun da demek istemiyorum her şey mükemmel görünüyor çünkü ben sadece bir orantılama yaptım seninki ile kendiminkini değerlendirdim bu arada ben de kısa dönem auto yapıyorum senin de auto yaptığını hatırlıyorum tabii yanlışlık yoktu çünkü üç beş kişiye yazabiliyorum onlara bazı şeyleri anlatıyorum ama ana başlıkları detaylara girmeden

Sanki biraz geriden geliyor gibi boyu uzamamış geri kalan her şey çok güzel görünüyor sağlıklı görünüyor ben de olanlar 36 gün u bitirdi ama bundan daha ihtişamlı görünüyor tabii ki sebebini bilmiyorum yapamıyorsun da demek istemiyorum her şey mükemmel görünüyor çünkü ben sadece bir orantılama yaptım seninki ile kendiminkini değerlendirdim bu arada ben de kısa dönem auto yapıyorum senin de auto yaptığını hatırlıyorum tabii yanlışlık yoktu çünkü üç beş kişiye yazabiliyorum onlara bazı şeyleri anlatıyorum ama ana başlıkları detaylara girmeden
Medyan ne

John Snow

Doktor
Ben bu bitkiden 100 e yakın yaprak budadım birtane yaşlı yaprak yok ve 80 80 alanı sardı şuan çiçeğin ilk haftası hergün boya gidiyor
Sen yüz ben belki 200 tane yaprak kopardım da son bir haftadır ellemiyorum ve şunu fark ettim ellemediğim zaman daha güzel oluyor iki güzelleşiyor çiçeğin 3 haftasında loping yapacağım popping mi lolipop mu öyle bir şey altları tıraşlayacağım yani loping yapacağım popping mi lolipop mu öyle bir şey altları tıraşlayacağım yani

John Snow

Doktor
Konu varmı takip edeyim
Çok fazla konu paylaşmıyorum gizliliği önem veriyorum burada beni tanıyan bilen insanlar da olabilir kimse bilsin istemiyorum kimseyle de paylaşmak istemiyorum sigaramı paylaşmak istemiyorum burada da yanlış anlaşılmqsin
Ben ikram etmeyi severim ama kanka bana oradan üç beş sigara var diyen adamlara kızıyorum o yüzden kimseye söylemedim resim paylaşırken bile bir saatliğine paylaşıyorum

Çok fazla konu paylaşmıyorum gizliliği önem veriyorum burada beni tanıyan bilen insanlar da olabilir kimse bilsin istemiyorum kimseyle de paylaşmak istemiyorum sigaramı paylaşmak istemiyorum burada da yanlış anlaşılmqsin
Ben ikram etmeyi severim ama kanka bana oradan üç beş sigara var diyen adamlara kızıyorum o yüzden kimseye söylemedim resim paylaşırken bile bir saatliğine paylaşıyorum
Anlıyorum seni problem yok biliyoruz seni hasata yakın tekrar selamlaşalım :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********