Dr.Karbon Filtre İndirim

Algos

Kıdemli Üye
Ben bir çok ürününü kullanıyorum karbon filtreden havalandırmaya kadar, kabinimle alakalı sorun olmasına rağmen, sorunun onlardan kaynaklanmadıği halde kabine kadar ilgilenip ürünlerinin arkasında durdu. Yapıcı yorumlar her şekilde değerlendirilir fakat niyet okumak gibi olmasın ama art niyet gibi duruyor. Lütfen yapıcı olalım bir sorun varsa çözümüne yonelirsek yapıcı cevaplae alabiliriz. Dr karbon iyi bir seçim arkadaşlar.

seaways

Kıdemli Üye
Arkadaşlar ürün ile alakalı sorunu olan var ise firma ile iletşime geçip gerekli bilgileri alabilir. Burada bir sürü yeni başlauan arkadaş var onları kötüye değil iyiye yönlendirmeye calısırken kafa karıstırmayalım kul hakkına girmeyin mübarek gün ben ve benim gibi onlarca memnun kişi var kaç kişiye neler hediye ettiler bosuna gunaha giriyorsunuz art niyetten baska bısey degıl yeni üye olup da direk ürün kötülemek yazık beyninize

Forumda beni iyi kötü bilen bilir dogruya dogru yanlışa yanlış derim bildigimi savunur bilmedigime bilmiyorum derim .
Dr.karbon işini düzgün yapan insanları madur etmeyen kaliteli ürün satıp arkasında duran kaliteli bir firmadır.
kendim ürünlerini kullanıp deneyimlemiş bir insanım ürün kalitesi kesinlikle üst kalitede.
Tekrar söyliyorum gönlüm rahat ve ferah şekilde TEŞEKKÜRLER DR.Karbon

seaways

Kıdemli Üye
FOREVER DR.KARBON ! Tr’de ki saçma sapan grow dükkanlarının içinden geçer hakkıyla hemde oralardaki şımarık ukala esnaçıklardan daha ilgili alakalı kendi alanı dahilinde bile olmasa engin tecrübelerini paylaşan çeşitli güzellikler yapan mükemmel harika firmaaa

Shammy

Kıdemli Üye
Gayet ilgililer ekonomik şartlardan dolayı sadece giriş 300 m3 olan ürünü aldım çiçekte karbon filtre mide Dr dan alicam iyiki varsınız Dr karbon ailesi

Ü

Üye silindi 29801

Guest
60x60x160 kabin için ayrı ayrı giriş ve çıkış fanı ihtiyacı olur mu? Kabin içerisinde hava salınımını sağlayan iki adet fan var, kabindeki hava kanallarını açık tutabiliyorum (odanın kokuyla ya da karanlık dönem ışık sızmasıyla ilgili bir sorunu yok)
sadece bu fan, iki bitki için temiz havayı içeriye almada yeterli olur mu? ya da sadece kirli havayı çıkartmak için mi kullanmalıyım?
illa çıkış fanı da gerekliyse aynısından alıp koyamaz mıyım? teşekkürler desteğiniz için

higthead

Jolly Green
60x60x160 kabin için ayrı ayrı giriş ve çıkış fanı ihtiyacı olur mu? Kabin içerisinde hava salınımını sağlayan iki adet fan var, kabindeki hava kanallarını açık tutabiliyorum (odanın kokuyla ya da karanlık dönem ışık sızmasıyla ilgili bir sorunu yok)
sadece bu fan, iki bitki için temiz havayı içeriye almada yeterli olur mu? ya da sadece kirli havayı çıkartmak için mi kullanmalıyım?
illa çıkış fanı da gerekliyse aynısından alıp koyamaz mıyım? teşekkürler desteğiniz için

Dostum

1.secenek olması gereken cıkıs fan

255m3 normal seri vortıce fan

quıte serisi olsun dersen
,

Giriş için

Bence pencereleri açıp pasif havalandırma yapma gırıs cıkıs fanın olsun.

Ü

Üye silindi 29801

Guest
Dostum

1.secenek olması gereken cıkıs fan

255m3 normal seri vortıce fan

quıte serisi olsun dersen
,

Giriş için

Bence pencereleri açıp pasif havalandırma yapma gırıs cıkıs fanın olsun.
Oooo... cikis fanlari bayagi pahaliymis. Tamamdir tesekkur ederim oneriler icin

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Sayın moderatör son 1-2 günde siteye girerken bir takım sitelere atıyor bizi
Bekleniyor tarayıcınız falan diyor IP adresi diyor falan filan bunlar neyden kaynaklandı acaba daha önce böyle bişey çıkmıyor du
Saygılar sevgiler
Trakya’nın has çocuğu :)

higthead

Jolly Green
Doldur boşalt karbon seçenekli bir ürün olmalı

Türkiyede karbon üretimi yasaktır. Türkiye yasasına göre karbon üretimi hava kirliliği yarattığı için trde yasaktır. Tr içinde 50-100tl ye satılan karbonlar orjinal karbonlar değildir. Orjinal karbonlar avrupadan gelip türkiyede statik dolum ile doldurulur.

El ile karbon filtre dolumlarında koku salınımı yuzde 100 dür çünkü 1 micron boşluk kaldığında koku salınımı yapar. Bizde çok , el yapımı veya kendi çabamızla karbon filtre yapımı araştırdık ama malesef olmuyor.

higthead

Jolly Green
@higthead kanka şunu öğrenmek isterim, karbon takılacağı için 255m3 fan ile başlıyoruz, benim koku problemim yok bu dünyada kullanmam gereken fan 255m3 mi yine yoksa çıkış fanı olarak Turbine 100/187m3 ile 80x80 için devam edebilir miyim dersin? Dipnot: boyları kısa kaldı ve bunun havalandırma ile olduğunu düşünüyorum, bu growu bitirip bir dahakine 255fan 330karbon ile devam edicem kesinlikle. Giriş:aksiyenel 100m3

Dostum sorunun cevabını soru ıcınde kendın vermıssın. Evet cıkısın 255m3 girişin 100m3 olması lazım.
Turbıne fanlar bıraz garıptır 250m3 olması gerekırken neden 180m3 yaparlar anlamadım ucuz etın yahnısı olmaz=)))
187 m3 turbıne hava kanalı ıvır zıvır baglandıgında 150m3 lere duser buda alanın ıcın yeterlı havalandırmayı saglamaz.

higthead

Jolly Green
@higthead kanka bir karbon filtrenin ortalama ömrü nedir?

Dostum bu kullanıcıdan kullanıcıya gore degısır. MEsela 360m3h karbon filtreye 3 adet güzel kaldırır sen 4 adet koyar isen ömründen yemeye başlarsın yani fıltreye yuklenmıs olursun veya yuksek nemde kullanırsan 60 ve uzerı karbonlar hafıften nemlenerek yıne omrunu azaltmıs olursun. Mesela olması gereken adet mıktarında kullandınj dıyelım ama 2 bıtkın cokk ama cok yogun kokuyor buda omrunden yer gib gibi bu sekılde sekıllenır dostum ama olması gereken 2 turda 1 degıstırılmesı 3te cıkarır 4 te cıkarır net bırsey soylenemez bu tamamnem kullanıcıya gore degısıyor.

Forever+

Yeni üye
Hayirli olsun.... Karbon filtremi hep burdan aliyordum. Vortice quite kanal fanlarini gorunce 500m3 olanini aldim. Sp slient direk cope. Vortice ler efsane zaten cekisinden belli ediyor sifir ses.

Tekrar hayirli olsun diyorum.

Bu arada drkarbonfiltre denince akla direk @Tonii geliyor benim. Hayat kurtardi karbon filtre urununde ne gulduk ama)))
Bende 500m3 aldım gerçekten harika ses yok küvetli bir makina

higthead

Jolly Green
Dr.Karbonfiltre artan döviz kurlarından dolayı kur fark indirimindedir bilginize.

Dr.Karbonfiltre Yeni seri Geliştirilmiş Süper Aktif Karbon filtre Stoklarda.

Adsız (1500 × 480 piksel) (690 × 222 piksel) (800 × 257 piksel) (780 × 250 piksel).gif

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Fısfısss01:
  • F Fısfısss01:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** **** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • A akaaka123:
    dreadydreadydreadydready****
    A akaaka123: dreadydreadydreadydready****