Dr.Karbon Filtre İndirim

higthead

Jolly Green
Dostum sistemsel hata olabilir. Ben geçen gün kargo yolladım ufacık şeye 79 tl aldılar Kargo şirketlerının zam yapmadığı kalmıstı onuda yaptılar.

seaways

Kıdemli Üye
@higthead dostum vesilesi ile bu markanın ürünlerini aldım bazen diyorum ki acaba kokmuyor mu boşunamı aldım o kabinin fermuarını açınca bir koku vuruyor burnuma diyorum ki iyi ki bu öneriye karşı bu ürünleri almışım teşekkürler dr.karbon teşekkürler @higthead yerin çok ayrı

higthead

Jolly Green
@higthead dostum vesilesi ile bu markanın ürünlerini aldım bazen diyorum ki acaba kokmuyor mu boşunamı aldım o kabinin fermuarını açınca bir koku vuruyor burnuma diyorum ki iyi ki bu öneriye karşı bu ürünleri almışım teşekkürler dr.karbon teşekkürler @higthead yerin çok ayrı

Bromk her zaman soyluyorum yıne soylucem sen bu growunda efsaneler yarattın. Konumuza gelcek olursak elimizden geldiğince dogru urunler kullandırma taraftarıyız kımsenın ne parasına ne zamanına yazık olsun.

bir işin içinde drkarbon ve @higthead varsa gözünüzü kapatıp güvenin

Cansın dostum.=)

higthead

Jolly Green
kabinin içine koysak direk sonoffu buna gerek olurmu abi ?
2. sorumda bu sonoffa kaç tane ayrı alet baglayabilirim

Uzatma kablosuz yapma cunku nem vs etkılenmesın acıkta duruyor cıunku cıhaz. Tek cıkıs gırıs var 2 fan vs baglayabılırsın sıkıntı yok. veya nem makınanı vantını vsvsvs.

Uzatma kablosuz yapma cunku nem vs etkılenmesın acıkta duruyor cıunku cıhaz. Tek cıkıs gırıs var 2 fan vs baglayabılırsın sıkıntı yok. veya nem makınanı vantını vsvsvs.
yani tek birşeye komut verebilecegim sadece nem makinası yada sadece vanti falan bu kötü oldu ben 3 şey falan baglayabiliyoruzdur sanıyodum :D

higthead

Jolly Green
DrKarbon Filtre kullanıcılarını düşünerek kur farklarından yansıcak fiyatları sıfırladı Bilginize.

Black and White Modern Fashion Presentation (1500 × 490 piksel) (1).gif

ReLaXxX

Yeni üye
Belki kolaya kaçıyorum ama net bir bilgi istiyorum sizlerden üstatlar pro ekipmanlar ile yapacağım artık 1m x 1m x 2m hava giriş çıkış 190metre küp set yeterli olur mu 2 x 200 Watt cob led yanacak 2 bitki olacak auto

higthead

Jolly Green
Belki kolaya kaçıyorum ama net bir bilgi istiyorum sizlerden üstatlar pro ekipmanlar ile yapacağım artık 1m x 1m x 2m hava giriş çıkış 190metre küp set yeterli olur mu 2 x 200 Watt cob led yanacak 2 bitki olacak auto

Alanın hava hacmıne göre çıkış fanı m3 ü belli olmaktadır. Ve bu alanına göre çıkış fanına göre karbon filtren olmaktadır. Kullanılan alanda haddinden fazla bitki sayısı olur ise karbon filtre m3h si artar.

1x1 alanlarda 480m3h karbon filtre ve fam set kullanılır. Bu set 355m3h vortice quite ultra sessiz model ve 480m3h karbon filtre.

Yada bütçene göre

Normal seri vortice fan set aynı m2 ve m3h ler.

Giriş fanı ise

200m3 drslient aksiyel tipi fan

higthead

Jolly Green
Arkadaşlar forunmda yuzlerce kısı kullanıyor ve heerkes memnun. Sizin kayıt tarıhlerınız yeni ve hemen ilk msjlarınızda sponsor kotulemeye mi yazdınız???

Bunda bir art niyet aranırmı acaba???

Mymoon888 Dostum 8 gun once kayıt olmussun 17 mjın var ve 1 tanesı kotulemekle alakalı?

Belediye Başkanı Daha bugun kayıt olmussun ve ılk msjın sponsor kotulemekle alakalı??

Forumda bir sürü drkarbonun veya diğer sponsorların konusu var memnun olmayan yok. Lütfen cocukça seyler yapmayınız hak hukuk girmeyiniz.

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • T totiko:
    ******* ********* *** ***** ********** *** ********* **** hahahaha ****** hahahaha **** ***** ***** *** ********* ***** ***** ****** ******
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ********* ***** ***** ******** ******* ** **** ****** ****** ***** ******** ********
  • T totiko:
    hahahaha* **** ******** ******** ****** ***** ***** hahahaha*** ***** ***** ******** ******* ** **** ****** ****** ***** ******** ********
    +1
  • I ichbinkrytpon:
    ******** hahahaha** ******** ***** ********* ***** hahahahahahahaha
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • I ichbinkrytpon:
    ******* ********** ****** ***** ****** *** ***** ******* ***** ******** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ********* **** ***** hahahaha ***** ***** hahahaha*
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • I ichbinkrytpon:
    ******** hahahaha**** ********* ** ****
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ***** ***** hahahaha ****** ** *** **** **** ********* hahahaha**** ******** hahahaha* *********
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    *** ******* hahahaha**
  • T totiko:
    ********** ****** ** ***** ****** hahahaha* ********* **** ********** hahahaha***** ******* hahahaha**
    hahahahahahahaha ***** hahahaha **** ****** ******* *
    ** ***** ****** *** hahahaha**** **** ****** ********** **** ***** hahahaha**** ****** ** ***** ****** hahahaha* ********* **** ********** hahahaha**
  • U ucankarga:
    ****** ******* ***** hahahaha* *** *
  • S sspsps:
    hahahaha ******** ******** ******* ******** ***** ****** *****
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** ** ******** ***** ********* ***** *** hahahahahahahaha***** ***** hahahaha **** ****** ******* *
    ******** ****** *** ********** ****** hahahaha ***** ****** ** ******** ***** ********* ***** *** *****
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** ******** ******** ** ********** ********* **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ: ******** **** ******* ** ****** **** *** ****** ****** ********