Dr.Karbon Filtre İndirim

Khalifajoint

Kıdemli Üye
Bu karbonfiltreyi gecen haftadan itibaren bende kullanmaya başladim simdi bitki ufak koku cikmiyor ama ilerde growkenttekilerden daha iyi oldugunu biliyorum icindeki karbon miktari gercekten daha fazla buda demek oluyoki daha uzun sureli ve daha cok koku bastiriyo tr şartlarinda göz önünde bulundurulmasi gereken bir faktor forumumuza hayirli olsun

Ü

Üye silindi 20768

Guest
hayırlı olsun. yakında bir kaç şeye ihtiyacım olacak, iyi oldu bu sponsor. :)

Mükemmel İlgili bir firma müşteri diyalogu süper size her konuda yardımcı olabiliyolar hızlı kargo yapıyolar. hep demiştim kendi kendime neden bu adamlar foruma sponsor olmuyor diye cuk oturmuş hayırlı olsun.

Mudur

Yeni üye
Ürün kalitesi çok iyi yeni fanların kalitesinden bahsetmiyorum bile. Herkese tavsiye ediyorum çok başarılı ürünleri var. Yeni ürünleride gelir mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kanka

Administrator
Yönetici
Evet yeni ürünler duyduğum kadarıyla gelecekmiş hava kanalları sesi azaltanlardan vb

higthead

Jolly Green
Evet yeni ürünler duyduğum kadarıyla gelecekmiş hava kanalları sesi azaltanlardan vb

500m3 quite serisini geçen hafta kullanmaya başladım. Manyak gibi çekiş yaptığı için hız anahtarı almak için dr karbona girdiğimde ses-ısı izoleli hava kanalları gelmiş 10 mt 152mm aldım bağlantıyı yaptım normal olan cihazın çalışma seside kesildi zaten quite sessiz seriydi şimdi fan yok gibi şaka gibi=)))

Son düzenleme:

Xcd

Astral
Bende filtrelerini çok beğendim boydan kısaltıp ene gidilmiş ki bu çok iyi, daha önceden kabinlerde filtre için boy sıkıntısı yaşıyordum. bunu düşünüp yapanın ellerine sağlık filtreleri istediğim şekilde asabiliyorum kabine. :) Ayrıca Vortice Quite fanlar çok yakışıklı ve sessiz...

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Bende filtrelerini çok beğendim boydan kısaltıp ene gidilmiş ki bu çok iyi, daha önceden kabinlerde filtre için boy sıkıntısı yaşıyordum. bunu düşünüp yapanın ellerine sağlık filtreleri istediğim şekilde asabiliyorum kabine. :) Ayrıca Vortice Quite fanlar çok yakışıklı ve sessiz...

En güzelide Yeni seri filtrelerin uzunca olmayıp hafif enine olması cok güzel. kabini küçük olanları iyi düşünmüşler uzun karbon fıltreye bıde hava kanalı gelcek vs derken yanlamasına kabın sıgmıyordu. Yeni seriler çok güzel iyi bizi düşünmüşler=))))

En güzelide Yeni seri filtrelerin uzunca olmayıp hafif enine olması cok güzel. kabini küçük olanları iyi düşünmüşler uzun karbon fıltreye bıde hava kanalı gelcek vs derken yanlamasına kabın sıgmıyordu. Yeni seriler çok güzel iyi bizi düşünmüşler=))))
bende 360 lık karbon filtre kullanıyorum dr karbonun 60x60a sıgıyor bide yanına quantum board sıgıyor çok kullanışlı.

higthead

Jolly Green
aldım ben 1 günde geldi 890 m3 ne olur ne olmaz şimdiden alayım dedim :D

Hadi bakalım aynı ürünleri kullanıyoruz 890m3h lik.Karbon filtrelerinde en sevdıgım yan bizi düşünerek karbon fıltrelerı boydan kısaltıp hafifce enlemesıne yanı tombulumsu yapmaları bu sayede kabıne astıgımda havakanalı vs sıkıştırmak zorunda kalmıyorum. Zaten vortice fanlarına dicek bıseyım yok afedersiniz çamış gibi çekişi var.=)

Panpa

Yeni üye
Gösterdikleri ilgi ve gizlilik bile tercih etmeye değer sponsor olması başarılı olmuş.

koala

tembel hayvan
grow envanterime kattığım harika ürün, benim gibi genis olmayan kabin kullaniyorsaniz tasarımı harika içeriyi doldurmuyor. hakkında tek kötü kullanıcı yorumu duymadigimdan gözüm kapalı aldım. yaptığım denemelerde karbon ve fanin altina güçlü kokular koydum yukariya hiçbiri çıkmıyor benim denemem böyle oldu :D başarılı ben beğendim tavsiye ederim

higthead

Jolly Green
Buradan geldigimizi söylersek indirim var mi? Patron :) Gerci ben aldim DR. karbondan ama daha giris fanina ihtiyacim var.

Brom zaten bızler ıcın fıyatları en dıp yapmıslar.Fiyatları şişirip işte sizlere sukadar indirimimiz var diye birşeyleri yokmuş aslında olması gerekende bu herşey açık şekilde fiyatların uygun olması.Bunun içinde sponsorumuz oldu ya güzel yanıda bu.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet almadan önce inceledim kaliteye göre fiyat cok uygun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • SariTursu SariTursu:
    ****** ****** **** ***** dready* ** ******** *** *** * ********** ********** ******* ***** ** ****** ****** ******** ****** ** dready ******* ** ******* ** ** ********* ** ********* ******** *** ** ** ** ** ********* ********* **** ******* ** **
  • kralartur01 kralartur01:
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • T Twist:
    ****** ******* ****** *** *** dready **
  • kralartur01 kralartur01:
  • R RainGrow:
    *** * ******* ****** ** ****** **** ******* *** ******* ****** ******** ******** *********** **** ******* *******
    +2
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • Deex Deex:
    ****** **
  • T Twist:
    ********* ********* ***** ** *** *** ****** *** **
  • buddha buddha:
    ***** dready*
  • SariTursu SariTursu:
  • R RainGrow:
  • Deex Deex:
    ****** ******* dready* dready ***** **** **
  • SariTursu SariTursu:
    **** **** *** * ******* ****** ** ****** **** ******* *** ******* ****** ******** ******** *********** **** ******* *******
  • T Twist:
  • SariTursu SariTursu:
  • T Twist:
    ** **
  • buddha buddha:
    dreadydreadydreadydready*
  • buddha buddha:
  • T Twist:
  • R RainGrow:
    *********** ******* ****** ***** ** ***** ***** ********* dready *** ******* *** ****** ******* dready* dready ***** **** **
  • SariTursu SariTursu:
    ******* ***** ******** dready* ******** ** ******** ******* ***** *******
    SariTursu SariTursu: ******* ***** ******** dready* ******** ** ******** ******* ***** *******