Dr.Karbon Filtre İndirim

Kanka

Administrator
Yönetici
Kankalar hem karbon filtre olarak hem kanal tipi fanları olarak benim ve buradan bir çok arkadaşında kullanıp tavsiye ettiği ve içindeki karbon miktarıyla growshop larda satılan karbon miktarından daha fazla karbon kullanarak daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor . Havalandırma firması olduğu için TR içinden güvenle satın alabilirsiniz. Sayfanın en altında reklamı mevcuttur. Aynı zamanda havalandırmayla ilgili aşırı sessiz kanal fanları mevcuttur .Özellikle çıkış setleri gayet başarılı ve Endüstriyel alanlarda da filtreleri başarılı.

DENENDİ !!!! : https://growdiaries.com/diaries/151573-grow-journal-by-kanka#gallery=6430396

Moderatör tarafında düzenlendi:

higthead

Jolly Green
Hayirli olsun.... Karbon filtremi hep burdan aliyordum. Vortice quite kanal fanlarini gorunce 500m3 olanini aldim. Sp slient direk cope. Vortice ler efsane zaten cekisinden belli ediyor sifir ses.

Tekrar hayirli olsun diyorum.

Bu arada drkarbonfiltre denince akla direk @Tonii geliyor benim. Hayat kurtardi karbon filtre urununde ne gulduk ama)))

Furo

Yeni üye
Vallaha ben çok memnunum ürün kalitesi müşteri hizmeti çok kaliteli ayrıca kendisi de çok samimi Güler yüzlü bana göre havalandırma ve Flitre için en iyi adres hem kaliteli hem hızlı Kargo

BlackBean35

Yeni üye
forum gerçekten değerli bir sponsor kazandı diğer firmalar gibi size rastgele ürün satmıyorlar ihtiyacınız olanı en iyi şekilde gönderiyolar ve ürünlerin kurulumundan kullanimina kadar sabirla anlatıp yardimci oluyorlar şuana kadar yaptığım alışverişlerden hiç pişman olmadim gerçekten bu işin hakkını veriyorlar 10/10 Hayırlı olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1