Sour Diesel Klondan & Hasata Günlük <-- HASAT EDİLDİ

toso

Yeni üye
kanka bu klonlama yaparak yetiştirmişssin eliine sağlık kolonu direk toprağamı aldın koparsanlonlama işini bi türlü beceremedim acık bi şekilde uygsatlarulama nasıl yaptın bi acıklama yaparsan benim gibi bilgiye ihtiyac sahibi arkadaşlarada yardımcı olursun bol bol hasatlar

kanka bu klonlama yaparak yetiştirmişssin eliine sağlık kolonu direk toprağamı aldın koparsanlonlama işini bi türlü beceremedim acık bi şekilde uygsatlarulama nasıl yaptın bi acıklama yaparsan benim gibi bilgiye ihtiyac sahibi arkadaşlarada yardımcı olursun bol bol hasatlar
kanka bunun hakkında detaylı bir konu yazmam gerekiyor ama fotografla anlatım olmadan bagzı şeyleri açıklamak biraz zor oluyor elimdede şuan klon alabilecegim bitkim olmadıgı için bunu yapamıyorum ama sana birkaç ince detayı söyleyim ben

kestigin dalın en alt kısmında köklenecek bölgeyi bıçakla biraz kazıman gerekiyor yani dış kabugunu biraz kazımalısın yoksa kök yapması çok zor oluyor kabugundan dolayı
bunu yaptıktan sonra köklendiricin varsa içine batırırsan güzel olur hatta bi kaç dakika bekletebilirsin
en önemli detay sanki bir fideymiş gibi az ışık verip nemi olabildigince yükseltmek yapraklarada günce birkaç kere sprey ile su sıkarsan daha güzel olur çünki bitkinin kökü olmadıgı için yapraktan su emecek

Şakkir

Kıdemli Üye
%40 nem seviyesi, başından sonuna kadar yetiyorsa çok da nemi önemsemem daha yeni bir grower olarak:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T tqual:
    ******** dready*
  • cokorama cokorama:
  • T tqual:
  • cokorama cokorama:
    cokorama cokorama: *** ******* ***