sorun nedir

Bypalyaco

Yeni üye
ARKADAŞLAR MERHABA. BİTKİLERİM HAKKINDA BİLGE BİRİ YORUM YAPABİLİR Mİ ? 1.5 AYLIK BİTKİLERİM PENCERE ÖNÜNDE 4.5 Litrelik SAKSI İÇİNDE , NORMAL ÇEŞME SUYU VERİYORUM VE MARKETLERDE SATILAN BİTKİ
COŞTURAN KULLANIYORUM ONUN DIŞINDA YAPTIĞIM BİR ŞEY YOK. CİNSİYETLERİ VE GELİŞİMLERİ İÇİN YORUM YAPARSANIZ SEVİNİRİM. AYRICA BAZILARINI 25L’lik SAKSIYA KOYMAK İSTİYORUM O SAKSIYA TAŞIRKEN PROBLEM OLUR MU ?

NOT: YENİYİM VE BİLGİM YOK SİZİN KONUŞMUŞ OLDUĞUNUZ TERİMLERİ ANLAMIYORUM , LÜTFEN YANLIŞ ANLAMAYIN AÇIKLAYICI YAZARSANIZ SEVİNİRİM ☺️

Kanka valla şaşkınlık içinde bakıyorum gayet güzeller ph ayarlı su vermemissin direk çeşme suyu vermişsin gübre vs vermemişsin ama ileriki zamanlarda bloom tarzı gübrelerle ihtiyacın olucak

Bypalyaco

Yeni üye
Kanka İnan o konuda hiç fikrim yok küçük olsaydı taşı derdim o erkekleride yok et kanka kızların yanına yaklaştırma polenleri gelmesin hermaya dönüşür diğer bitkilerin

Woppy

Ordinaryüs
Knk 2 ci resimdeki tomurcuklu olan erkek onun gibi olanları yok et hemen geri kalan dişileri büyük saksıya geçir birşey olmaz ama çok nazik ve dagıtmadan köklere zarar vermeden aktar biraz strese girecekler 1 hafta kadar sonra toparlarlar saksı değişimi yapınca güzelce sula saksı altından verdiğin suyun %10 cıkacak sekilde sulama yap ve gübre varsa ver elinde.suan gayet iyi görünüyorlar.kaç litre su veriyorsun ve ne sıklıkla ?

Bypalyaco

Yeni üye
Knk 2 ci resimdeki tomurcuklu olan erkek onun gibi olanları yok et hemen geri kalan dişileri büyük saksıya geçir birşey olmaz ama çok nazik ve dagıtmadan köklere zarar vermeden aktar biraz strese girecekler 1 hafta kadar sonra toparlarlar saksı değişimi yapınca güzelce sula saksı altından verdiğin suyun %10 cıkacak sekilde sulama yap ve gübre varsa ver elinde.suan gayet iyi görünüyorlar.kaç litre su veriyorsun ve ne sıklıkla ?
4.100gr. Saksılarda duruyor bitkiler kanka.
4 günde bir veriyorum suyunu. Saksının yanlarında ve altında delikler açtım yavaş yavaş veriyorum suyu bekliyorum altından ne zaman su damlamaya başladı suyu kesiyorum fazla sulanmasın diye.

Bypalyaco

Yeni üye
Kankam tavsiye ettiğin bi ilerleme metodu var mı ? İmkanlarım kısıtlı hem maddi hem manevi olarak . Kullandığım tek şey söylediğim gibi bitki coşturan. Onu da 1 dolu 1 boş yapıyorum. İlerleyen zamanlarda ( hangi zamanda ) neler yapmam gerek , verilmesi gereken bir şey var mı ?

Woppy

Ordinaryüs
Knk dedim Gibi verdin suyun %10 altı dan akacak sekılde ver suyu evet gübre ıhtıyacı var ama maddi ve manevi ksııtlı demıssın oyuzdenden birşey öneremiyorum bitki cosruran dedigin seyin icerigi ne bilemiyorum şu evrede grow gubresı mıkro elemen gubresı vermen lazım bıtkıler cıceklenmeye girince en kötü bir bloom gubresı vErsen iyi olur ama kısıtlı imkanlarla ne yapabılırsın bılemıyorum. Evet bu işi yapacaksan biraz bu işe maddiyat ayarlamalısın öyle cesme suyu veryım bana şu kadar urun versın diye bEklemek salaklık cunkı emek edıp buyutup cok az bi kaç sigara bı urun almak hayal kırıklığına ugratır dedım gıbı maddiyat ayarlarsan verım olarak azda olsa mutlu olursun. İmkanlar el vermıyorss bu sekılde devam et kendını denemıs olursun ogrenırsın ve bu forumda gerekli her bilgi mevcut biraz arastırıp okuman lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    F Firstgrow0: **