Sorun ne gelişim durdu yardımmmmm

C

Canna

Guest
Dimmeri 80 ne indir isik fazla geliyor, bir dahaki sulamada %50 grow-%50 bloom gübresi ver. Varsa elinde ayni gübreli suya 1 lt ye 0,5 ml calmag ver

Dimmeri 80 ne indir isik fazla geliyor, bir dahaki sulamada %50 grow-%50 bloom gübresi ver. Varsa elinde ayni gübreli suya 1 lt ye 0,5 ml calmag ver
Dün dolu sulama oldu ışıklar kapalıyken aslında 1 l suya 4 er ml micro grow bloom verdim 2 şer ml de revive carboload big bud sensiyzm calmag b52 verdim alttan da verdiğim sudan 1 su bardağı kadar çıktı bidaha ki sulamam boş olucak dediğin gibi versem sorun olmaz dimi yoksa dolu sulama da mı öyle yapiyim

C

Canna

Guest
Bir dahaki sulamda sadece 1 lt 0,5 ml calmag ver, zaten cok hafif gübre yanigi baslamis, gübre verme. Gübreli sulama zamani yazdigim gibi gübrele.

C

Canna

Guest
Merak etme ölmez, cok büyük siknti yokki ölsün. Ayrica öyle 3-5 günde de ölmez, sikintilar büyürse zaten caresine bakariz, ama sikintilar büyümeyecek.

Merak etme ölmez, cok büyük siknti yokki ölsün. Ayrica öyle 3-5 günde de ölmez, sikintilar büyürse zaten caresine bakariz, ama sikintilar büyümeyecek.
Şuan böyleler durumları nasıl sence acaba 2 gün önce pH ayarlı boş sulama yaptım geliştiler sanki geçen günlere göre iyi gibi

C

Canna

Guest
Gayet iyi gidiyor dostum, aynen devam, ama önerim bir dahaki sulamaya %50 grow, %50 bloom gübresi karistirarak ver, bitkine biraz azot takviyesi olsun.

C

Canna

Guest
Dostum en son verdigin grow gübresinin yarisi kadar ve simdi verdigin bloom gübresinin yarisi miktarda, aslinda o yapraklarin sararmasi gayet normal, sona yaklasmisin vermesende olur, eger overdrive vakti geldiyse aynen devam et, hic degistirme gübre semana göre devam.

Dostum en son verdigin grow gübresinin yarisi kadar ve simdi verdigin bloom gübresinin yarisi miktarda, aslinda o yapraklarin sararmasi gayet normal, sona yaklasmisin vermesende olur, eger overdrive vakti geldiyse aynen devam et, hic degistirme gübre semana göre devam.
Tamam şimdi anladım 4 ml veriyorsam 1 litrede 2 ml ver demek istedin, evet şemaya göre aslında şuan da over zamanı geldi yarın yada toprak kurursa 26 sında gübreli su olcak dediğin gibi yapiyim o zaman ben şuan pistillerin %10 kadar ı kahve rengi oldu şema da da öyleyse eğer big bud yerine over ver yazıyor senin fikrince nasıl olmalı acaba

C

Canna

Guest
Dostum pistillerin ve renginin hic bir önemi yok bitkinin THC üretimi ve hasat vakti icin. Seman ne diyorsa ona göre git, hasata iyice yaklasmissin.

C

Canna

Guest
Cicegin kacinci haftasinda olduguna göre hasat ne kadar kalmis hesap edebilirsin, cicege girdikten sonra 8 hafta filan sürer hasata gelmesi photo bitkinin , auto daha cabuk gelir hasata.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    SariTursu SariTursu: hahahaha hahahaha*