Sonunda hasat ettim.

Erci-E

Üye

Bu siteyi keşfetmeden önce inanılmaz yanlışlarla başladığım ilk growumu sonunda hasat ettim. İsim veremeyeceğim kadar çok insanın yardımıyla geldim bugüne. Hiç unutmuyorum Chatte çiçeklenmeye almdan önce "20 gram alırsan öp başına koy." demişti birisi. 20 gram mı iyi valla zararımı çıkaracağım en azından diye sevinirken. Gerek benim fedakarlıklarım ve ilgim, gerek sizin yardımlarınızla 3-4'e katlamışımdır bana söylenen gramajı. Henüz kurutma ve kürleme aşaması duruyor. Ve küflenirse hala emeklerimin çöpe gitme ihtimali var ama size olan minnettarlığımı değiştirmez bu durum. Allah bu siteyi kuranlardan da, üşenmeyip insanlara yardım edenlerden de razı olsun. Hepinizi çok seviyorum :)

Erci-E

Üye
Bulunduğum şehirde nem %18, kabinde ise %32 bir tane 100'lük banyo aspiratörünü çıkış fanı olarak kullandım prizi de 15 dk açık 15 dk kapalı olarak ayarladım. Giriş fanı ve vantilatör kullanmadım.

Erci-E

Üye
kuflenmez o zaman
Çok mutlu oldum valla. Kürleme esnasında evde 2-3 hafta olamayacağım için havalandıramayacağım. Buradan bir arkadaş tornavida ile kavanoza 2-3 delik açıp memlekete gidersem küflenme riskini düşüreceğimi söylemişti. Ve %75'ini değil de %25'ini doldurmamı söylemişti.
İnternette gezinirken 5 lt'lik musluklu cam kavanozlar gördüm. Delik açmak yerine musluğu açık konumda bırakıp gitsem olur mu? Bir de 5 lt'ye koyarsam daha az sayıda 8gr %62 boveda almış olurum. Sizin de bir fikrinizi almak isterim?.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • B boldpilot34:
    hahahaha *** ** ***** hahahaha***** ****** ****** hahahaha*******
  • lavrens lavrens:
  • L lityum:
  • L lityum:
    **** ** ** **** ******* hahahaha
  • spotify artist spotify artist:
  • A angeshar:
  • Bruno99 Bruno99:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    hahahaha* **********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • lavrens lavrens:
    ******** ** ***** ** ***** ***** ******* hahahaha* ******* ****** ***** *** *** **** ****** ******* **********
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Almora Almora:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    Almora Almora: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha...