Son baskında yakalanan arkadaşlar

Zembilli

Yeni üye
Arkadaşlar merhabalar ben son baskında 2 kök ve 100 gram kuru yakalatmıştım o gün idrar örneği vermiştim tekrardan idrar örneği veya seminer için elinize bir belge ulaştımı bana herhangi bir belge gelmedi acaba bunun üzeri böyle kapatılacakmı

Turkish man

Doktor
Arkadaşlar merhabalar ben son baskında 2 kök ve 100 gram kuru yakalatmıştım o gün idrar örneği vermiştim tekrardan idrar örneği veya seminer için elinize bir belge ulaştımı bana herhangi bir belge gelmedi acaba bunun üzeri böyle kapatılacakmı
İdrar için denetime gideceksin seminerlere yasaklar olmadığı günler katılacaksın muhtemelen de para cezası da kesecekler. Şuanda pandemi den dolayı sistem yavaş ilerliyor. Sürecin bu şekilde işleyecek 2 saksı ise

CahilKush

Doktor
Ne siparişi ile alakalı kanka bunlar bilgin ve ya haberin bi kaynağı var mı ayağımızı denk alalım bizde

cekirdek

Yeni üye
s.a kanka sence daha olma imkani varmi gene

kemal84

Üye
sen acaba nasil patladini dusunuyusun kardesm fikrin nedir growdan mi tohumcudan mi
sponsordaki listeye göre growmarketleri çözmüşler. yakalananların alayı growmarketlerden ve sponsordan alışveriş yapanlar. bende son 1.5 sene içinde aralıklarla 5 bine yakın iki growmarkettende alışveriş yaptım artı denetimim var 3 sene gittim geldim iki dosyam var tüm growmarket alışverişlerimi kendi adıma olan kredi kartından yaptım ve kendi ikamet adresimme verdim fakat sponsordan hiç alışveriş yapmadım ve baskın yemedim fakat g..t korkusundan bende söktüm attım kızları.

Limonhaze88

Yeni üye
sponsordaki listeye göre growmarketleri çözmüşler. yakalananların alayı growmarketlerden ve sponsordan alışveriş yapanlar. bende son 1.5 sene içinde aralıklarla 5 bine yakın iki growmarkettende alışveriş yaptım artı denetimim var 3 sene gittim geldim iki dosyam var tüm growmarket alışverişlerimi kendi adıma olan kredi kartından yaptım ve kendi ikamet adresimme verdim fakat sponsordan hiç alışveriş yapmadım ve baskın yemedim fakat g..t korkusundan bende söktüm attım kızları.
Kanka bana da uğrayan olmadı ki iyiki olmadı ben mevzuyu bugün öğrendim malzeme dahil attım gitti.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** hahahaha* **** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* ******* hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** *** ***** ****** ********* hahahaha* ****** ****** *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
    VisneliKadayif VisneliKadayif: *** ******** +1