son 2 hafta kala herma olan bitki

ELON KUSH

Kıdemli Üye
knklar başlıkta olduğu gibi bitkiler hasata son 2 hafta kala herma oldu. thc miktarı herma olduğu zamanda kalıyor mu? yoksa minimum seviyeye mi iniyor? kokuda 2 haftadır yok denecek kadar az. burnumun alıştığı sanmıyorum sulamadan sulamaya gidiyorum. bir önceki growumdada hermaya bağlamıştı bitki 3-4. haftasında. kürlemeden sonra koku sıfırdı. yine aynı durum mu olur koku konusunda?

Lowmembers

Müptezel
knklar başlıkta olduğu gibi bitkiler hasata son 2 hafta kala herma oldu. thc miktarı herma olduğu zamanda kalıyor mu? yoksa minimum seviyeye mi iniyor? kokuda 2 haftadır yok denecek kadar az. burnumun alıştığı sanmıyorum sulamadan sulamaya gidiyorum. bir önceki growumdada hermaya bağlamıştı bitki 3-4. haftasında. kürlemeden sonra koku sıfırdı. yine aynı durum mu olur koku konusunda?
Sorun olmz sanirim someklerin içinden muzcuk çıkıyor onu diyon. Merak etme. Elleme bile. Sakin zedeleme sömekleri. Birak kalsin bisey olmuyor. Son2 hafta kalmis zaten. Tricom basacak o. Isik stresine maduz kalmi bitkiler ondan dolayi muzcuk ciksrtmis saniri. Bide resim at kanka bi dahakine. Talebe de değilsin ki ^^ kolay gelsin bisi olmaz hic elleme. Someklerden almaya çalışma dursun. Zedelenir skmek ve o zaman gelişim durur işte

ELON KUSH

Kıdemli Üye
kank muzları önceden temizledim fazla yoktu zaten 2-3 tane aldım. daha çnce böyle durum başınıza geldi mi? koku kaybı kafa kaybı çok oldu mu? önceki growumda başlarda herma olmuştu atmadım hasadını aldım koku kafa flan çok çok azdı. yine aynı şey başıma gelmez umarım.

Lowmembers

Müptezel
kank muzları önceden temizledim fazla yoktu zaten 2-3 tane aldım. daha çnce böyle durum başınıza geldi mi? koku kaybı kafa kaybı çok oldu mu? önceki growumda başlarda herma olmuştu atmadım hasadını aldım koku kafa flan çok çok azdı. yine aynı şey başıma gelmez umarım.
Valla broyurt disi tohumlar da henuz ben muzcuk görmedim. Bizim ülkenin icinde olan bir olay olxugunu düşünüyorum. Genleri cok iyi olmadigindan olabilir. Cunku her grow basima geldi :)

ELON KUSH

Kıdemli Üye
knk koku ve kafa kaybı fazla olur mu son 2 hafta herma olan bitkide. bide son demlerde soğuk suyla flush, karanlığa alırken sapına vida saplamak gibi thc arttıran işlemler herma olan bitkide işe yaramaz mı? gereksiz stres mi olur?

ELON KUSH

Kıdemli Üye
knklar bitki herma olduğu zaman güncel thcyi öldürür mü yoksa sadece thc üretmeyi yavaş yavaş durdurur mu?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kafirimam Kafirimam:
  • E ErdemRS6:
    hahahaha*
  • kkush kkush:
  • E ErdemRS6:
    ***** ********* *** **
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    **** ******* hahahaha
    +1
  • kkush kkush:
    **
  • Night owl Night owl:
    *** ****** hahahaha* ** **** ****** ** *** ** ** ***
    +1
  • kkush kkush:
    ******* ********** ********** **** ***** **
  • Kafirimam Kafirimam:
    ******* *** **** **** hahahaha** ********** **
  • kkush kkush:
    *** hahahaha** ***** hahahaha******* ****** ******* *** ****** ***** **** ******* **
  • E ErdemRS6:
    ******* *** **** **** hahahaha** ********** ** hahahaha**
  • K Ksksjssjjsj:
    hahahaha *** ******** **** ****** ******** hahahaha* **** ***** ******** ******** ********** ****** ******** *** ****** ******** *** **** *** * **** ****** ******
  • Kafirimam Kafirimam:
    * ****** *** *** **
  • K Ksksjssjjsj:
    ** **** **** ***** ***** ****** hahahaha** hahahaha***** ********** ******** * ****** **** **** ******* *** **** hahahaha* ******* ****** ******** ******* ****** *** ******* **** hahahaha******
  • K Ksksjssjjsj:
  • K Ksksjssjjsj:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • K Ksksjssjjsj:
  • K Ksksjssjjsj:
    K Ksksjssjjsj: *** **** ******** ******** ***** ****** ******** * ****