sokak arasında erkete (torbacı tohumu)

cymbaline210

Yeni üye
Dostlar sokak arasına bir avuç tohum sallamıştım yaklaşık 2 ay önce geçen gün bir tanesinin çıktığını fark ettim. Müdahale etmeyi düşünmüyorum, hasat zamanı gelince gidip kökleyeceğim tamamen doğaya saldım. Ki ben tohumları attıktan sonra kar yağdı yine de yolunu bulmuş gibi görünüyor :) pek beklentim yok ne verirse. Sadece boyunu nasıl kontrol edebilirim? malum eylüle kadar hasata girmez bu bitki. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

s1rtlan

Kıdemli Üye
burdan birşey belli olmuyor eğer küçük birşeyse lts yapabilirsin ama ne var orda belli değil kanka. hiç uğrasma paket olursun açık arazi burası sanırım araba park ediyor

cymbaline210

Yeni üye
Mesela dalı keserek, kırarak, bükerek falan yapamaz mıyım kanka? Bitkiyi strese sokarak büyümesini engellemek amacım. Olabildiğince hor davranabilirim. İple veya tel ile gerdirirsem dikkat çeker diye hiç o topa girmek istemiyorum. Evet arabaların park edildiği günde 10-15 kişinin geçtiği bir yer ama çok büyümezse kimsenin gözüne çarpacağını sanmıyorum. Çer çöp ot dolu bir yer. Fazla göze batmadan şu boylarda çiçeğe sokabilsem bir şansım olur diye düşünüyorum. Biraz maceralı olacak, başımıza bir iş gelmeden içmek nasip olur umarım :)

s1rtlan

Kıdemli Üye
istediğin kadar küçük yap onu çiçeklenmeye girince 2 mahalle o kokudan kafa yapar. yanına gitme görmesinler seni uğraşma sal

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Dostum o uzar daha,çiçeğe girincede zaten onun orda çok kalacağını da dusunmuorm :D çok köhne bı yer değil gibi gözüküyor,kas yapayım derken göz cikarma dikkat et.

cymbaline210

Yeni üye
Dostum o uzar daha,çiçeğe girincede zaten onun orda çok kalacağını da dusunmuorm :D çok köhne bı yer değil gibi gözüküyor,kas yapayım derken göz cikarma dikkat et.
Çok düşük bir ihtimal zaten kanka, birisi mutlaka kökler o zamana kadar. Çok çok düşük de olsa bir ihtimali var ama belki kök sıkıntısı çeker çok fazla büyümez, belki kokusu ağır bir genetik değildir, umut harmanın ekmeği işte kanka

cymbaline210

Yeni üye
insanlar kendi bahçesinde sıkıntıya kalıyor sen mahallede büyütecen :D
Biraz da şans işi kanka, insanlar ağızındaki maskeden burnunun önünü zor görüyor zaten. Dikkatini çekse bile herkes bilmez bunu öyle boş boş bakar geçer. Çok boy atmaz ve çok koku salmazsa hala bir şansım olduğunu düşünüyorum
Uzaktan takibe devam, bakalım nolucak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Fısfısss01:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
  • A AmanBee:
    ********* ****** dready***
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    *********** ******* **** ****** *** ********* ****** ***** *** ********* * **** ** ** *** ****** ****** dready** *** ********** ****** *** ****
  • A AmanBee:
    *** ***** ********* **** *** ******* ** ******** ** ******* ** *********** ******** **** *********** ******* **
  • A AmanBee:
    dready**********
  • deyorke deyorke:
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • deyorke deyorke:
    ******** ***** *** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • deyorke deyorke:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** *** **** ****** ***** ********** ********** **** ****** ****** *** **********
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • K Keyifcihtiyar:
    *** ***** **** ***** dready* *********** ******* ****** ********** ******* ***** ******* **** ****** dready****** ***** ***** *
  • deyorke deyorke:
    *** ******** ********* ******** ***** dready**
    deyorke deyorke: *** ******** ********* ******** ***** dready**