Soğuk lar !

zehir0t

Üye
Beyler havalar 15 dereceye geriledi Altan budadigim çöp dallar kafamizi yaptı somekler de kırmızı renkli durum var yağmurlu havada kessem sıkıntı olur mu ? Üç güne havalar aciyo ama siz bilirsiniz??

zehir0t

Üye
6aJWM.jpg
resim.alintidir ama şekil böyle :))

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum 15 derecede bitkin ölmez ama gelismez de. Yani o sicaklikta büyük bir beklentin olmasin gelismesi icin. Karari sen ver

zehir0t

Üye
Ağam geliştiği kadar yeter :)) dibleri tatmin etti ortası ve yukarısı daha iyidir diye düşünüyorum ? Birde yağmurda hasat yapılır mı illa toprağın kurumasını mi beklemeli miyim havanın açmasını ?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Agac islakken kesersen sömekler cok nemli kalir ve dogru kurutma yapmazsan küflenme tehlikesi var.

zehir0t

Üye
İyi ozamn sigara son bı stresi şoku havayla yaşadı iki.uc gün güneş yapacak..ondan sonra keserim ağa alt dalı.cop.diye budadigim şeyin somegi yamulttu orta ve tepeler arası kafa farklı olur mu çok ne dersiniz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet olur alt ve üst sömekler arasinda ama genetik iyi ise sen onu fark etmezsin. Eger imkanin varsa kes ve karanliga as stresse sok bitkiyi THC üretir.

zehir0t

Üye
Te
Evet olur alt ve üst sömekler arasinda ama genetik iyi ise sen onu fark etmezsin. Eger imkanin varsa kes ve karanliga as stresse sok bitkiyi THC üretir.
Kankam bide atıyorum çok sıcakta foxtail oluyor bitkiler şekilleri semallari bozuluyor kafasında azalıyor bana göre 15 derece ve biraz soğukta durum ne olur aynı öyle zarar verir mi ??
Teşekkür ederm yanıtlar için :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Soguk sadece bitkinin gelismesini engeller. Bitkin daha fazla gelismez ve THC üretmez ama o ana kadar ürettigi de kaybolmaz. Cok sicak bitkinin mevlasini sasirtir, strese girer gelismesi durur,herma olur vs. vs

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ideal sicaklik 25 derece 22-23 te kurtarir ama gelismesi bitkimizin istedigimiz gibi olmaz, ayrica sicaklitan baska cok daha fazla etkende var bitkinin gelismesi icin. Indikalar soguga daha dayaniklidir sativalar cok hassadir. Yani dostum saldim cayira mevlam kayira olmuyor bizim bitkilerde,

Zorro

Üye
Abi benim bitki jack herer hibrit ortalama suanda gündüzleri 21 22 derece aksamları 14 15 derece oluyor abi bitkiyi pencere önüne alabilirim abi ama güneş actıgında cok az güneş alıyor orası 3 saat civarı abi suanda cicegin 4. haftasında

Ü

Üye silindi 25603

Guest
knk aynı şey herma bitkide geçerli ki kestikten sonra thc üretiyor mu yoksa herma olduğu için thc üretmeyi yavaş yavaş durduruyor mu
Herma olan bitki THC üretimini cok azaltir sadece gücünü döllenmeye verir.Herma olan bitkiyi polen torbasi patlamadan fark edersen kurtarirsin polen torbalarini dikkatlice patlatmadan sürekli kesersen.

zehir0t

Üye
Kanka gözünü sevim iki tane farklı ağaç var ben bunların sativa indika oldgnu nasl anlicam nerden fikir yürütcem ??

Woppy

Ordinaryüs
İnce uzun yapraklı olan sativa baskın daha geniş koca koca yaprakları varsa indicadır knk Google yazsan aradaki farkı gösterir sana

OttoMan347

√SEFİR√
Outdoorda geç ekilen tohumların aşırı yağış ve nemli havalara kalıp yaşadığı bir sorun da budroot. Havalar düzeldiğinde kendi kendine düzelen bi durum toprağına çapa yap aktan başka elden bişey gelmiyor. Soğuk hava hasata yakın bitkiler için avantaj olıyor outdoor yetişen bitkiye soğuk hava koymaz iç mekan bitkileri gibi nazlı değiller. Bol bol tricom basmasına yarayacak. Yağmurdan sonra havanın güzelliğine göre 1 2 gün bekleyip kesersen küf sorunundan kurtulursun

zehir0t

Üye
Beyler yağmur yagdi ertesi gün hasat yaptık bunun sonuçları ne olur ?? Toprak ve ağaç ıslaktı :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sömek dallarini astigin yere vatilatörle sürekli esinti yap, yoksa yüksek nemden dolayi küf tehlikesi var.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha* ** ******* **** *** *****
  • I ıssızmüptezel:
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ** ***** ********** ********** ** hahahaha* ****** ******** ****** hahahaha**** ******* ******* hahahaha ******* **** ******** *** ****** **** ********* *** ****** ********* *** ********** * ****** ******** ****** **** ********* hahahaha** **** ** ****** ******* ********* ***** hahahaha ***** ********* hahahaha**
    hahahaha* ** ***** ********** ********** ** hahahaha* ****** ******** ****** hahahaha**** ******* ******* hahahaha ******* **** ******** *** ******
    ******* ***** hahahaha *** ** ****** **** ****** ******* ********* **** ********
    ** ****** ** ****** ***** ******* ***** ******** ****** ******** ***** ****** hahahaha
    *** hahahaha ********* **** ******** ********
  • O Omnibuw:
    hahahaha *** *******
    +1
    **** ********* hahahaha
  • O Omnibuw:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ********** ******
    +1
    hahahaha ** ******** ********* ****** *** ***
    ********** *** ******* ** ********* **
    ********** **** **** ********** ******** * ******* ***** ***** ******** **
  • I imerkush:
    ** hahahaha *** ******** * ******** * **** hahahaha*** ******
    ******** hahahaha* **
  • I imerkush:
  • İstanbul İstanbul:
    **** ****** *** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha* ********** ******
    İstanbul İstanbul: **** ****** ***...