Sizce ne yapmaliyim

dostum görülmüyor ama erkek olabilir çiçeğin. bi kontrol etsene
Dişi kanka Thai stick bunlar böyle büyük oluyor hediye veren kişide hepsinin boyları 4 metreydi bana hediye etti bende cheese vardı dışarıda bakıyordum kuşların kısmetini gitti bende sinirlendim çöpe attım kuşlara bakacak vaktim yok eleman iki ay sonra hazır içilecek sigara olur dedi bir ay daha var dedi ciceklenmesine

o zaman devam dostum. bitki gayet güzel görünüyor. Zenci ön libero gibi ince uzun. tam bir patrick viera :D ama bir ay sonra çiçeklenecek ise iki ay sonra içilecek kıvama gelmez, çiçekte 8-10 haftada ancak olur.

Bir de bazı yapraklarda potasyum veya kalsiyum eksikliği var gibi.
Yeni geldi kankacim gerekli çalışmaları yapacam bende zaten söylenene güvenmiyorum ne kadar çok zenci futbolcu olursa takim o kadar çok koşar kossunlar kanka acelem yok

Uygar

Yeni üye
Ya bro mevsim çiçeklenmete el vermez dışarda ise sadece.. Ha içeri lamba altına alırsan yukarıda da dendiği gibi 8 -10 hafta

Ya bro mevsim çiçeklenmete el vermez dışarda ise sadece.. Ha içeri lamba altına alırsan yukarıda da dendiği gibi 8 -10 hafta
Bro ben taylandtayim mevsimden yana sıkıntı yok burada he dediğim gibi 20haftada olsa sorun değil bro acelem yok cam agaci ekecegime bunlar var daha çok oksijen ve sonunda ne verirse versin biri 3 metre diğer 5tanesi bir metreye yaklaştı iki tanesi de iki metre oldu olacaklar benim hedefim yok eğlencesine takılıyorum herkeside beklerim tatile taylandta brolar herkese iyi hasarlar

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka 5 metre olayına takıldım şimdiye kadar outdoor da 3 metre üzerini görmedim hiç

casperalive

Kıdemli Üye
Bro ben taylandtayim mevsimden yana sıkıntı yok burada he dediğim gibi 20haftada olsa sorun değil bro acelem yok cam agaci ekecegime bunlar var daha çok oksijen ve sonunda ne verirse versin biri 3 metre diğer 5tanesi bir metreye yaklaştı iki tanesi de iki metre oldu olacaklar benim hedefim yok eğlencesine takılıyorum herkeside beklerim tatile taylandta brolar herkese iyi hasarlar
way dostum kral yerdesin, pandemi öncesi bir kaç kez phuket ,bangkong geldim sağlam yerler :)))) özellikle patong da çok güzel sigaralar almıştım :))))

Uygar

Yeni üye
Ha o zaman sıkıntı yok yola devam.. Zaten tamamen serbest senin orada.. Sanada bol hasarlar dumanın bol olsun..

Harmankush

Yeni üye
Kanka selam
Benim aklımda bi düşünce var. Taylanda dil okulu ile kalıp ev tutup yetiştirmeyi planlıyorum. Daha önce 2 kez bulundum. Yasal olunca da çok iyi oldu. Fikir alışverişi yapsak çok iyi olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • S sodamoda:
    ********** hahahaha
  • Ö öyleişteolmuyorsensiz:
    **** ******* hahahaha******** ***** ******** ******* ****** ********** hahahaha ** ** ***** ******* ****** hahahaha * ******* ***** **** ******* ******* ********** ********* ******** ***** ********* *** ****** ******** ****** **** **** ***** hahahaha* ***** ********** ***** ***** ***** **** ** **** ******** ****** ******* *** ******* ****** ******* ******** ****** ***** ***** ******** hahahaha ******* *** ******* ********* **** ********** hahahaha*** **** ***** ******* ****** ****** hahahaha * ****** hahahaha *** ******** *** ** ********** ***** ***** ********** hahahaha**** *** ******* *******
  • obeb obeb:
    ****** ***** ******* *** ******* ***** hahahaha** hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
    +1
  • Ö öyleişteolmuyorsensiz:
    ****** ***** ******* *** ******* ***** hahahaha** hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

**
  • B b4r0n11:
  • F Fantastiko777:
    **** ***** ** ****** ***** *** hahahaha **** ** ******** ********* hahahaha ****** ********* ******* *** ******* ****** **** ******** ****** ** *** **** *** ******* * ******* **** *** *** hahahaha*** ** ****** **** hahahaha******* ********** **** ********* **** ******* **** ** ********* hahahaha** **** ***** ******** hahahaha ********** ** ***** ********* ********* ****** hahahaha* *** * **** ********** **** ***** ******** *** **** ** ********** hahahaha**** ******
    F Fantastiko777: **** ***** ** ****** ***** *** hahahaha **** ** ******** ********* hahahaha ******...