Sizce hasat etmeli miyim? (Trikom görselleri)

S

silas

Guest
daha erken, sömeklerdeki trikomların en az %70'i rakı beyazı olacak kanka, bol hasatlar

farabyez

Yeni üye
Eyvallah beyler. Ben flusha sokmuştum bitkiyi outdoor'da bu arada. Tekrar trikom görselleri paylaşacağım

farabyez

Yeni üye
Sen bu flush üzerine 2 flush daha yap kanka! Sıradakine keçiboynuzu pekmezi kat sonuncuyu yine sade ph ayarlı flush yap. Son flushtan sonra 2-4 gün karanlık devir yaparsın
Kanka yorumun için teşekkür ederim. Geçen cuma flush atmıştım sence diğer flushları ne zaman atmalıyım? Bitkiler aslında epeyce büyük boyları 1.20 civarında sömekler kutu kolaya yaklaştı hiç bu kadar büyügüne denk gelmemiştim ondan da biraz heyecan yaptım. Bundan önceki bir bitkim tricomların aberleştiğini farkedemeğimden çöp oldu sıfır kafa sıfır keyif onun korkusu var içimde.

Aemili31

Müptezel
Kanka yorumun için teşekkür ederim. Geçen cuma flush atmıştım sence diğer flushları ne zaman atmalıyım? Bitkiler aslında epeyce büyük boyları 1.20 civarında sömekler kutu kolaya yaklaştı hiç bu kadar büyügüne denk gelmemiştim ondan da biraz heyecan yaptım. Bundan önceki bir bitkim tricomların aberleştiğini farkedemeğimden çöp oldu sıfır kafa sıfır keyif onun korkusu var içimde.
Kankam rahat ol fotoğraflardan anlaşıldığı üzere tam zirvedeyken kesmen için 1.5-2 haftan var. Bundan sonra sadece ph ayarlı suyla normal sulama yap alt yaprakları sararıp düşmeye başladığı zaman hasat etme vakti gelmiş demektir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ** **** ****** hahahaha*
    ******** ** ***** ***** ** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** ****** hahahaha** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** hahahaha* ****** *** **** ***** *** *
    *** **** ** hahahaha* ***** ********* ******* ******* **** ********* ****** ********* ********** ******** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* * ** ***** ******** * **** **** ******** hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • C CHaRaMBoL:
    ******** ****** *** ********* * ****** **** **** ********* ******* hahahaha*** ***** ***** ******** ********* ********** ***** ***** **** ****** ********* ********** ***** ******* ********** ***** ********** ********** ** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ***** **
  • T taysın:
  • J JunkyheaD:
    ***** ***** hahahaha***
  • J JunkyheaD:
    *** **
    J JunkyheaD: *** **